Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koller: Naprosto zásadním bezpečnostním faktorem z hlediska ohrožení Evropy islámskou invazí je současné spojování armád Turecka a Saúdské Arábie do takzvané islámské armády. Ta je téměř tak silná jako ruská, nebo jako spojené armády členských států EU. Výzbroj má tato islámská armáda na srovnatelné úrovni, je totiž většinou americké a německé výroby. K této koalici se přibližuje Egypt. Vše je dáno především saúdskými penězi a vlivem Muslimského bratrstva, které propaguje boj proti nevěřícím. Turecko, Saúdská Arábie a Egypt jsou zároveň základní pilíře bývalé Osmanské říše. Stačí zlikvidovat Sýrii a Izrael a je hotovo. Novým sultánem bude Erdogan a vládcem věřících saúdský emír.

    Turecko a Saúdská Arábie mají dohromady 711 000 vojáků, 400 000 příslušníků dalších ozbrojených formací mimo policie, 4 500 tanků, 10 000 bojových vozidel pěchoty a obrněných transportérů, 2 300 dělostřeleckých systémů a téměř 600 bojových letounů. Egypt má 350 000 vojáků, 300 000 příslušníků dalších ozbrojených formací, 3 500 tanků, 4 500 bojových vozidel pěchoty a obrněných transportérů, 2 000 dělostřeleckých systémů a 480 bojových letounů.

    Dochází k naprosto paradoxní situaci, kdy stát NATO se sbližuje se státem, který podporuje islámský terorismus v oficiální rovině. Další důvod pro vyloučení Turecka z NATO. Připočteme-li k tomu početné příslušníky a sympatizanty Muslimského bratrstva a dalších agresivních teroristických organizací v Evropě, existuje jednoznačné vojenské ohrožení, proti němuž nás NATO reprezentující především americké zájmy nebude chránit. Prezident Obama bude vetovat jakákoli opatření proti Saúdské Arábii a totéž se dá očekávat v případě vítězství Clintonové. Ohrožení v kombinaci s americkou vojenskou přítomností v Evropě posiluje pozici USA při diktování svých zájmů z hlediska smlouvy TTIP. Islámská armáda samozřejmě představuje cennou pomoc z hlediska vyvolání války proti Rusku.
  • musím se vám přiznat, já už to nevydržím
    • čekám dítě
      • já pořád nic *13*
        • děkuju a neboj, nesmíš tlačit na pilu *2*
          • OK *3*
      • blahopřeji *3*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402247-odpal-se-a-pujdes-za-zenami-a-andely-do-raje-novinar-infiltroval-bunku-islamskeho-statu.html
    • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402250-ministerstvo-se-pry-snazilo-ovlivnit-vysetrovani-sexualnich-utoku-v-koline-nad-rynem.html
  • Hlava státu - smutné
    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/kdyz-barack-obama-lze-az-se-prasi/
    • Jo od krále lhářů pravdu nečekej, tu poví akorát když se splete.
  • Teplotně nadprůměrnej buzér Semjon Gayínek tu zase jel 24h le Tiscali???
    • *15* *15* *15*
    • no nekecej ? nenahlásíme to ?
      • nekecám, sleduji ho už roky, proto nechodím do práce
        • od té doby co nás neplatí v rublech na to taky prdím *11*
  • Čichám tu jakýsi smrad, co tu smrdí nonstop. *3*
    • jestli jsi si zlej trole takhle náhodou nedýchnul pod nos *11*
    • simonka K.
      • přééésně, pokaždé když jdu náhodou kolem tak tu smrdí non stop, nechápu jak tu může někdo vydržet takový čas
        • Já taky nechápu jak tu může někdo vydržet smrdět nonstop.
  • Zdravím bar u "Modré lastury" asi změním portál, je to tu jako na srazu penzionovaných homoklád

    BTW nepřemýšlel jsi o jiném, vhodnějším chatu ?
  • Dneska je hezké ruské ráno, vždycky když vyleze sluníčko tak se mám chuť milovat s mladým komsomolcem *2*
    • až se zatáhne tak bude co ? *3*
      • co navrhuješ Sergeji ?
        • hon na ponorku ? *3*
          • *14*
  • Každý účastník v jakékoliv válce je přesvědčen, že on je ten správný, on je na správné straně.
    • V tom se mýlíte, vzhledem k historii je více než jasné tak jediný spravedlivý stát je Rusko a kavárenští povaleči mě mohou umínusovat
      • to má na starosti simon, přišel mu totiž žold od Shapira *15*
  • Je třeba nasadit Assadovi psí hlavu za každou cenu, protože ten haj*l Putin mu pomohl a my havloidi tak nemáme další převrat zrežírovaný našimi kámoši z USA, nad kterým bychom mohli jásat. Ale naštěstí je v Sýrii kopice mrtvol, alespoň to nás může těšit.
    • mě také mrtvoly těší, jsem stalinista, mám to v krvi *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit