Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi zde líto lidí, kteří se rozhodují podle názvu stran. Myslím si, že takový voliči si vysloveně říká o to, aby byl podveden nějakými hezkými názvy stran a prázdným marketingem. Horší kritérium jsem ještě neslyšel.

    Jinak Piráti jsou jediná strana, která aplikuje svůj program i sama na sebe. První měli transparentní účet mezi politickými stranami v ČR, a dodnes ho používají pro VŠECHNY transakce na rozdíl od jiných pseudonových (či starých) politických stran.

    A s důrazem na individuání a občanské svobody jsou jediná záchrana v tomto režimu, kde stále přituhuje a přitrvzuje, svobody se omezují a špicluje se čím dál víc. *16*
  • nebyly by špatná volba, ale nelíbí se mi jejich postoj k drogám kde jsou pro legalizaci trávy a jejich postoj k ilegalnim "uprchlikukm" je spíš ten vítačský takže jsou pro mne NEVOLITELNÝ zbývá už jen SPD no co se dá dělat....
  • Seriozní politik 37 let s culíkem, to je terno. Nebo má na hlavě špinavé dredy?
    Takto má vypadat seriozní politik? Já mam jiný názor na politika. Redaktor
    je jiného názoru asi vypadá podobně a se stejným názorem jako Pirát. Ještě chybí bambitka nějaká šavle, špinavé nohy a skřížené hnáty. Jednou již tady byla strana se skříženým srpem a kladivem.
    • no jasně že dredy, jak jinak by měl vypadat správnej hulič a propagátor trávy?
  • Vítače nevolit!
  • Mladí lidé,naše budoucnost,držím Vám všechny palce.Chcete-li uspět,dávejte si pozor na
    Kalouska a jeho parťáky z TOPky.Jim nelze věřit ani slovo,jsou to podrazáci.Zvláště nyní,když
    jim teče do bot a už se nemohou ve Sněmovně zachránit.POZOR,kopou kolem sebe-
  • Mladých bude přibývat a jek se říká"tradiční strany"(fuj to je hnusný výraz) volit v budoucnu nebudou. Budou volit někoho bližšího. Tak zde vznikne, stejně jako dříve, politický rozkol mezi mladými a důchodci. Nikomu nebude záležet na ničem a nikdo se nevzdá názoru a to i sebeblbějšího. Politika je svinstvo a začíná již ve zrodu volebních stran a volebního systému. Vláda odborníků je jediná možná, bez politických stran.
  • Proč by o mém životě měl rozhodovat takový exot. Už tak jich je v parlamentu dost. Pro huliče možná dobrá alt. ale pro pracující je to spekulant. *3*
  • svůj hlas straně, která mi na účet před volbami pošle (ať nežeru) pouhých 250 000kč. Za tuto částku slibuji, že do urny vhodím lístek dané strany. Když se ta strana dostane ke státním financím, může si nakrást stamiliardy, takže 250 000 pro mne je jako plivnutí do moře. Tak se jí to mnohonásobně vyplatí. Takže neviditelná ruka trhu...zákon poptávky a nabídky....strana chce mé svolení aby mohla krást miliardy? Souhlasím, ale nejdříve mi musí poslat těch 250 000kč. Proč má vydělat jen ta strana? Chci taky na volbách vydělat.....
  • zejména si dejte majzla na STAn s Lidovci. Pokud vyhlášený komediant Gazdík přednese nosnou myšlenku, že bez Imigrantů se tady vzhledem k nízkému růstu populace neobejdeme - jsou to zlatá slova vítěze voleb. Taková slova by se měly tesat! To je rozumový pochod čelního představitele přednesený ve vší vážnosti. Tak mluví jistý vítěz voleb. To jen aby jste věděli - pořád je čemu se učit! Houfně už se moc těšíme jak se tady budeme křížit s oblíbenci z gumových člunů.
    • Větší nebezpečí,podle mne hrozí Pirátům,ze strany prolhaných Kalousků z TOPky.Ti nyní kolem sebe neustále kopou a snaží se na úkor jiných menších uskupení se za každou cenu
      zachránit.Přesto už jim to nepomůže .......
  • To je pouze "fligna" jak dostat ze státu peníze a obohatit se.Ono by se jinak muselo dělat a to se jim moc nelíbí.Podpora také nevyřaší vše. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit