Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... stýská se mi po bezmocném nevzdělaném zakomplexovaném póvlu, ale slovo dělá chlapa :)))
  • jen co je pravda *15*
    • ).(
  • Dostal jsi mně. Ale přes to s do tebe budu kopat. Protože to může u tebe každý. Jsi nic.Obyčejné prase co píchá i svojí matku.
  • ... dosáhl jsem svého cíle: z ubožáka s nickem BIJEC pitomečka již nelze udělat větší trosku :)))
    • slíbils, že z tiscali vyčichneš a smrdíš tu pořád. stýskalo by se ti opuštěný moulo
    • popiš tady vespolek kdy jsis naposledy čichnul kalhotek od Simonky. Loni jsi tady machroval denně!
  • ... je zajímavé, jak nejprimitivnější ubožáci ví, jakého jej má čuník, holt tupost na entou kvete :)))
    • každý ví bere se to ve škole. Ale jedině TY s ním pícháš vlastní matku. Tak se pochlub - už dnes bylo?
  • ... pouze primitiv bez slovní zásoby hlasuje, ale vysvětlujte to primitivovi bez slovní zásoby :)))
    • No tak čuníku, pochlub se kdy jsi obskočil tu svoji mamu.Ve chlívě vám to pod žlabem krásně mlaská, co?
  • ... miluji primitivní bezmoc, ale slovní zásoba dementů je ubíjející, tak neslibuji další návštěvy :)))
    • Jo? A zas napiš jak jsi prase s noblesou. To jsou špica výlevy tuposti z tvého rypáku, čuníku.
  • ... hajzchlápkovi skončily zjevně rajóny, s takovými tupci se jednoduše přímo nekomunikuje :)))
    • ale ty budeš komunikovat podle mé potřeby. A tak to bude napořád. Pamatuj si to!
  • ... kdopak to je ten Harrison Forn, tiscaláci?
    • ... čurááček, který závidí inteligenci, reaguje střelhbitě, miluji lidskou tupost, ale už mě unudila :)))
      • to že nechápeš humor je tvůj problém
        • ... ty a humor, primitivní dobytku :)))
      • ale tím údem jsi tady především ty. A prý ho strkáš i do vlastní matky. Se zas pochlub.
        • ... už se neztrapňuj a buď v klidu, už nebudeš primitivnější, to nejde, ty podřadný ubožáku :)))
          • Tak to jsou opravdu velké myšlenky z prasečího rypáku. Jsem naprosto v klidu.
    • Ten hrál Hana Fola *1*
  • http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/2014015-cikanska-rapsodie-cerneho-partyzana-je-pribehem-statecnosti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

    je to cikán nebo rom?
    • A co takhle nadělit v čechách nesmrtelnost cikánům až bude konec světa to by se vám všichni smáli. Vypadá to, že ste se chytli do vlastní pasti. Pač češi jsou popletení potomci brouka Pytlíka, který se tu narodil. Kdo by vás chtěl, já ani kdyby na vás zmatkaře a poplety byla dotace. A jedna na konec: rudí pochodují v řadách proti bývalým rudým a rozsekají rudé do ruda... doctor Michael de Notredame řečený Nostradamus čti krátce popleto. *5* *5* *5*
      • ... tys zjevně potomkem ptákopyska, moulo :)))
        • od páchnoucího prasete to sedí. Zas tady prase vyučuje? Táhni do chlíva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit