Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomuhle moc nerozumím, proč potřebuje pořád někdo řešit sex druhých a nějak to regulovat. Jasně jsou tu zákony, od kdy je legální mít sex. Ale potom už bych to neřešila prostě...  Já měla sex ráda a pořád bych měla. Jen už na to nějak v poslední době prostě nemám chuť. Jak si ji zase vrátit? Víte někdo? 

    • Tak to jste na tom asi stejně jako já před rokem, také tak nějak z ničeho nic jsem přestala mít chuť na sex a strašně mě to trápilo. Naštěstí jsem ale celkem rychle našla řešení, a to díky tomu, že jsem objevila prášky pro ženy, které zvyšují libido. Ze začátku jsem tomu nevěřila, ale když jsem to vyzkoušela, tak mě to opravdu hodně potěšilo a sex si zase užívám. 

      • Objevila jste prášky pro ženy? A můžete mi teda říct, jako prášky pro ženy jste objevila? Které tedy tak dobře fungují? 

        • Jasně, ráda se podělím o dobrou zkušenost. Mohu doporučit prášky pro ženy https://supererekce.cz/6-fly-pro-zeny , které vás zase spolehlivě dostanou do varu, uvidíte. Budete z nich jistě nadšená stejně jako já. 

  • KIMCID
    *1* *1*
    • Je třeba zbavit se Mugabeho a je pokoj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit