Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mám obavu,aby se nenachladil z ruského vlivu,tak jako Gottwald po pohřbu Stalina.
  • Dělá Česku ostudu, zavřeme ho do sudu, do sudu, do sudu. Asi si tam nějaký čas pobudu.
    Stačilo by 5 let v léčebně.
  • málem přibyla mezi korunovační klenoty i šavle *11*
    • Musím vám říct, při vší tragikomedii, je Váš příspěvek o Zemanově šavli nejvtipnější !
      Celá rodina se tomu smutně smějeme.
      • Papouškujete Kalouskův výrok...
      • Hlavně se doma neposerte,i když by se to možná ani nepoznalo! *3*
  • Vtipecek:

    Prijde takhle vecer Zeman domu-a ma na navsteve rodinu Pruzinskych,aby upekli pykle,jak zdiskreditovat jak pravici,tak I levici.Samozrejme se ''mirne zdrzel na Vysocine v resturaci 'U VYRAZENEHO OKA'
    Manzelka na nej:Kde si zas coural,a jakto,ze mas pozvracenou kravatu? Ale,to vis Ivco,chlapi to mirne prebrali-zacali se hadat a mirne prat,tak jsem je rotrhaval a Tonta me trosku pozvracel,dal sem mu za to facku. Milousi nevadi,jdi do koupelny a dej se do kupy!
    Za 20 minut jde pani Ivca do koupelny a rika svemu drahemu:Milousi,kolik si mu dal tech facek? No jedna mu stacila. Tak to teda ne,s tim nesouhlasim-mel si mu jich dat vic-Tonda se Ti jeste stacil V Y S R A T do trenyrek!
    • Každá cikánka hádá podle sebe.
      • Negramote,nepoužívej cizí termity když jima suteréně neovládáš! *3*
        Správně je: Každý cikán hádá podle své kobyly,troubo! *5*
        A nenavážej se do NAŠEHO klauna Nota,zjistí si tě,najde,dá lívanec a ty budeš mít v trenýrkách stejně jako Pištův prezident Lihouš Bimbo *12*
      • Eunuchu-napis nam,jak si to myslel(o).
        At si promitnem tvoji 'inteligenci'. *3*
  • Není to lehké,když je těžká kocovina. *1* *1*
  • Zemááán z Hradůůůůůůů pryyyč !!!
  • Naprosto souhlasím s panem prezidentem, že český novináři jsou jedna velikánská žumpa. Jednou po dlouhý době se vožral a oni z toho dělaj šou. Kdyby si radši všímali tunelářů z ODS *10*
    • Jojo,ten den teprv potřetí! *3*
    • Především je to tupé opilecké hov-ado, pak prolhanec, křivák, podrazák, žvástal nechutných výblitků a pak už jenom jedno velké NIC.
      Taková kreatura nikdy nebude prezidentem normálních českých lidí. Možná jen poskokem rudého gengstra putina a jemu podbných uchylů.
      • Jaktože ti cenzor pustil hovado,mě maže i nymfomanku?! *6*
    • Žumpa je Zeman, padající u klenotů Císaře Karla IV ! ! !
      • Naprostej souhlas !
    • Je to prezident, hlava státu a veřejná osoba......tak se má podle toho chovat. Jenomže je to taky alkoholik a to jde pak dost těžko. Je to hanba.
      • A proč jste tohle neradili Havlovi ??? Ten z lihu vůbec nevylezl !!!
      • Ožralej Havel s polámanými žebry ti nevadil....
        • Zloději nicku, Havel si ta žebra polámal když ho bachaři srazili ze schodů. A pokud v kriminále někdo chlastal, tak jedině bachaři. Nejsem si jist, jestli to byla polámaná žebra nebo zlomená kyčel.
          • Blbost, polámal si je jako prezident. To on už byl prezidentem na Borech ???
        • Havel si ta zebra polamal pred kamerami?Nebo kde-ze jsi tak informovan...
          • To věděl kdekdo, ale tys byl ještě v kočárku !!! Tajilo se to, ale pár lidí z jeho okruhu to vykecalo. Jména nikdo neuvedl, i když je znal, šlo by mu o život !!!
  • Podle klipu z prohlídky klenotů je sežranej ten "náš" president, jako prase !
    Karel IV. by ho zavřel do hladomorny !
    • Žádám trest smrti *1*
      • Pro koho, pro toho tupého ožralu? Škoda provazu nebo kulky, ten se odpraví chlastem sám.
        • Ale ňák mu to trvá,pacholkovi...musíme uznat,že v tomhle směru je dost dobrej chov! *12*
  • Těžká viroza, ne lehká--mám strach o našeho pana prezidenta.Měl zůstat doma ,první dcera by ho zastoupila.Miloušku šetři se, budeme se za tebe modlit, aby nám tě Pánbůh dlouho zachovati ráčil.Kam by jsme se bez tebe vrtli,tatíčku nš milovaný.Jen jestli tě ti ruští nedvědi nechtěli odkrádlovat!!!
    • Ti už dávno věděj,že v případě Bimba tudyma cesta vást nemůže,je příliš trénovanej,asi jako Václav IV na jedy...navíc za ně slušně běhá,tak proč by zařezávali slepičku,co jim snáší a eště dlouho snášet bude zlatá vajíčka?! *3*
      To s delegací čs. bolševiků na Stalinově pohřbu naložili jinak,ozářili jim ze židlí sracáky,že záhy začli kapat jak mouchy,Kléma Syfl Gottwald jako první,za toto jediné jsem Rusům neskonale vděčen! *14*
    • Neumíš pravopis, buď jsi Pišta ( používá rád ženské nicky ), nebo se vrať na E 55 i se svým HIV !!! Radovat se z nemoci druhého může jen potkan, nebo v tvém přípdě sviňská krysa !!!
      • Pišto, krást nick také může je potkan, nebo v tvém přípdě sviňská krysa !!! anebo také komunista, což je totéž.
        • Jo, Pišta je krade nejvíc. Používá můj bývalý nick "Honza". Psal potom pod mým nickem ty své kozomrdské kraviny. Tak jsem jej už před dvěma měsíci vymazal ( ještě jej používá občas někdo jiný, ale já už nikdy ) a vzal jsem si Pištův nick "tečku". Mě to nevadí, že píše pod ukradeným nickem "Honza", já jej už nepoužívám, ale jemu ta tečka vadí, takže pokud mu vadí, tak si ji ponechám !! Jinak je mi to jedno, je to bezvýznamná blbina, důležitý je text a ne nick, ten je jen pro anonymní jméno...
  • Zeman je kus chlapa a ne nějaká houžev jako ti dva před ním, Havel sice chlastal víc ale nesmělo se to dostat na veřejnost!
    • Kus chlapa coby do kil možná, ale jinak? Většina lidí chodí s lehkou virózou běžně do práce a nevrávorá, i když kil mají ti lidičkové mnohem méně. Věci by se prostě měly nazývat pravým jménem, i když jde o hlavu státu. A co se pana prezidenta Havla týká, při státnických akcích nikdy neselhal.Kdo už má mít úctu ke svému úřadu, když ne prezident?
      *9*
      • Myslíš že má neschopenku? Na lehkou virozu ti ji doktor nedá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit