Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja uz chapu proc je pani Zemanova tak odmerene a chladna. Stydi se!!!! Stydi se za toto individuum!!! Stydi se za tuto zemi, ktera si bez problemu zvolila alkoholik za hlavu statu...

    *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Jo stydí se ale za sebe...dcerku jí totiž uplet Walter Komárek,když byl Milouš v Beřkárně! *9*
      A ušlechtilý Milouš jí to velkoryse odpustil,tak nešiř bláboly,hňupe... *12*
      • Do očí byste mu to neřekli, takovou by vám vypálil že byste sežrali protézu pos..li se a skončili na IPce. *2* *15* *1*
        • přestaň se už opakovat ty sra-ačko šmejdská. Ožraslké hova-x-do zeman je jen tupá zabíjačkový uslintaná prolhaná tlama. Nic víc, nic míň.
      • No podle textu bych řekl, že jsi vyměnil nick Not CSSD. Důkaz to není, ale vyjadřovací schema velmi podobné. Jestli jsi to opravdu změnil, tak s eklidně přiznej, je to totiž jedno. Pištu také poznám, i když to může být kdokoli, jméno uvedl kdosi pod nickem Jan Žižka.
        • Tvoje estébácké zkušenosti a mynýry tě vyšvihly do čela zdejších blbů, soudruhu.
          • No vidíš, ty ses nezmohl ani na tohle !!!
  • Ať tak či tak , bude zajímavé, jestli se internet bude smát, až tak bude vypadat třeba Kalousek či Šlafenberk. A jakou výrazovou formu zvolí oni servilní redaltoři či jejich chlebodárci.....
    Potřeba si pamatovat a porovnávat.
    • Kdybys nebyl vagínou, nestal by ses komoušem!!
      • Zdá se , že soutěžíš o titul " Pitomec republiky" !!!
  • Vypadá, že je ožralý, i když vodu nepije.
  • Vypadá že je ožralý i když nepije.
    • A když pije, vypadá jako by měl delirium !
      • Jiné to už nebude.
  • Rusáci ho pěkně zrichtovali. Nakopat všem, co na Hradě mu plánují schůzky.
    • Asi mu to násilím lili do chřtánu, že?
  • Kocoure, pokud uz chcete citovat, naucte se nejdriv citat ! *1*
    • A proč ??? Smysl je stejný a pro účely této diskuze jej nemíním pracně vyhledávat, lidé vědí, o co jde. Vy zřejmě máte dlouhé vedení a trváte na slovíčkaření, což nevidím jako nějakou přednost. Jde přece o to, že se kdekdo ožere do němoty, ale na druhého ukazuje . I prezident je jen člověk a jestli měl jednání u Rusů, tak "pozdravpánbu", to by nepřežil pomalu ani slon. To byl nešťastně volený program pro Zemana. Aby ale vám bylo jasno, já nejsem příznivec Zemana, ani Schwarzenberga, jsou tady lepší kandidáti a Zemana jsem nevolil prezidentem proto, že bych jej jako prezidenta chtěl, ale volil jsem "proti" Schwarzenbergovi, aby ten zlodějský Habsburg, které nenáviděl už Karel Havlíček Borovský, se nemohl stát naším prezidentem. Popřeli bychom tak sami své dějiny. Národ, který něco takového udělá, ztratí právo na existenci jako národ a stane se jen jakousi " menšinou", asi jako cikáni !!! Bohužel u nás asi máme několik milionů patrně dřívějších konfidentů gestapa !!! Opravdu národní hrdost, jen co je pravda. I tak už se za svůj národní původ stydím !!! I díky vám !!! Dnes jsem již ve věku, vyřazen z armády, ale dnes být mladý, nikdy bych za nikoho z Čech už život nenasazoval. Nemám tím na mysli, že bych třeba odmítal zachránit někomu život, to bych udělal, ale nešel bych nikdy už za ČR bojovat !!! No, dneska už nejsem touto povinností ohrožen, takže jsou to už jen prázdná slova, jde mi jen o vyjádření postoje k naší zemi, kterou už považuji jen za oblast, kde žiji a i zemřu, ale ne za svou vlast !!! Jestli mi tedy rozumíte, nebo jiní, ale je mi to stejně jedno.
  • Tiskova mluvci je za lhani placena, ale mela by si prikoupit inteligenci, at nedela ostudu jeste ona, kdyz uz ji dela pan prezident.. Skoda, ze prezidenta nelze odvolat. *10*
    • Až s eožereš sama, tak si na to vzpomeň.
  • Co se chlastu týká, máme na hradě mistra světa!
    • Zadej si do Google opilec Havel, to budeš čumět co se dozvíš!! *3* *3*
      • A ty si zadej do hlavy mozek!
    • Houby mistra světa! Havlovi se nevyrovná ani náhodou. To byl pravý Král Opilců. Vždyť Zeman vypadal jako praštěný virózou, ke komoře s klenoty doše po svých, TREFIL SE DO KLÍČOVÉ DÍRKY, klíč tam nezapomněl, nic nepozvracel a i při odchodu měl kalhoty vepředu i vzadu suché a beze skvrn... Kam se hrabe na Havla.

      A to byl Zeman předtím na Ruské ambasádě, kde slavili Den vítězství a den osvobození Prahy Rudou armádou.. *16*
  • No, číst tenhle blok příspěvků je mimořádně zábavný. Ale trochu vážněji. Zeman se pitím alkoholu netají. Pokud vrávorá při nějakých akcích, které neznamenají žádné prezidentské či jiné závažnější důsledky pro společnost, nýbrž jen prohlídku korunovačních klenotů atp. tak je to pouhá záminka k moralizování. Pamatujte na slova vaší milované církve: " Kdo jsi bez viny, hoď kamenem" !!! Myslím, že Zeman své státnické akty a rozhodnutí činí ve stavu střízlivém a smysluplném. Jinak je jeho pití jeho věcí. Svět zase kvůli Zemanovi nepadá na zadek, jsme jen bezvýznamné kolečko ve světové společnosti, nemajíce žádný rozhodovací světový vliv. Jestli Zeman podlehne alkoholu, či ne, či zda už podlehl, je jeho osobní věc a pokud si přivodí tak zdravotní stav nezpůsobilosti k výkonu své funkce, udělá chybu on sám. Je asi pravděpodobné, že jeho "podlézaví" přátelé mu budou při každé příležitosti to pití nabízet a je na jeho aktuálním
    stavu, zda to rozpozná, či ne a přihraje tak sám sobě "malou domů do vinglu". Tak potom budeme volit holt nového prezidenta, no. Ale v takové situaci ještě zdaleja není, jestli byl na routu s Rusy, tak přežít jej je fakt na Nobelovu cenu... Opakuji - je to jeho věc, naše to bude, jestliže národ zklame a ten začne požadovat jeho skončení a ne zatím jen několik jedinců, takoví senajdou vždy v každé zemi na světě. Vyčkejme a doufejme, že splní, co slíbil !!!
    • Kocoure, pokud se Zeman doma stříská do němoty a na veřejnost vyleze teprve až ho přejde kocovinam to je něco jiného. Pokud ale vystupuje jako president republiky, a to v případě korunovačních klenotů bylo, MUSÍ se chovat tak jak se sluší na presidenta.Jinak je to ostuda urážka každého slušného občana této země.
      Také jsem obchodně jednal s Rusy a ze zdvořilosti jsem si s nimi přiťuknul, ale nikdy jsem se nemusel střískat. Ani za komunismu.
      Jinak některé Zemanovy činy jsou pozitivním např. jeho vztah k EU. a pokud jeho pozitivní činy převáží, tak se bude považovat spíš za "zlidštění" strojené situace, když zavrávorá.
      • Proč nepíšeš o Havlovi, jak se válel ve svých blitinách a fekáliích, to ti nevadilo. Zlámaná žebra Zeman dosud neměl. Zadej si do googlu ty odkazy a uvidíš, co dělali za zvěrstva. Když uklízeli na Hradě ten t.zv. "Domeček", kde pořádali Havlovci i s ním orgie včetně ženských, tak na odvoz těch vychlastaných prázdných lahví od skotské nestačilo ani několik náklaďáků" A uklízečky dostaly výhrůžku, že jestli ceknou, co tam bylo, tak aby se těšily, že je něco přejede... Ostatně Schwarzenberg se těch chlastacích a sexuálních orgií sám zúčastnil - ale na veřejnosti se mu o tom jaksi nechce mluvit ...Jsi idealistický trouba, nic víc. Jen moralistické kecy na h o v n o !!!
        • Je to tak, jen pro úplnost dodávám,že na zmíněných chlastacích jebačkách byl eskorťačkama nejžádanějším nabijákem právě mladej(ší) Švarcik,dodnes to nedochrápal! *14*
  • Je úsměvné jak se mi někteří primitivové stále snažní vnutit svůj paranoidní blud, že Zeman je prý mým presidentem. Nedokáží pochopit, že Zeman je podle Ústavy PRESIDENT REPUBLIKY, zatímco já jsem OBČAN, nikoli republika.a tak to NEMŮŽE být MŮJ president. Takováto prostá logika ovšem přesahuje schopnost jejich zakrnělého intelektu.
    Nehledě na to, že já žádného presidenta na nic nepotřebuji, pro mne je to funkce zhola zbytečná, draze placený neodpovědný čili nesvéprávný kladeč věnců. *14* *14* *14*
    • Tak na co jsi potřeboval Havla a Klause , ty blbečku ??? A na co tolik preopaguješ, aby prezidentem byl ten knížecí degenerát, kdž žádného prezidenta nepotřebuješ ??? Ale knížete jako prezidenta poitřebuješ ??? Jak to ??? Tvrdíš, že bžádného, tedy ani ne jeho . A přitom tady pořád lkáš, jakého jsme mohli mít noblesního a potřebného prezidenta ??? Už popíráš nejen všechno, ale i sebe. Začínáb to být na ústav pro choromyslné !!!
    • No, tyhle mentální bláboly patří do ústavu, Pišto. Zbytečně tady mudruješ asi jako nad nesmrtelností chrousta, bez jakéhokoli racionálního náboje na úrovni žvatlání malého dítěte. Ale jak chceš, když mermomocí cheš dokázat svou pitomost, nikdo ti v tom bránit nebudeme.
      • Pišto, právě tebe jsem měl na mysli když jsem psal o jedincích, pro které prostá logika přesahuje schopnost jejich zakrnělého intelektu.
      • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses bolšánem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit