Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je děsné, že vědci podepsali tzv. Výzvu vědců, ve které se kritizuje reálný pohled mnoha lidí na nebezpečí, které hrozí Evropě od imigrantů. Souhlasil bych s výzvou, kdyby se opravdu jednalo o ty, kteří (jak se v textu Výzvy uvádí) "hledají v Evropě útočiště". Jenže se divím, že ti vědci nechápou, že se nejedná vůbec o ty, kteří hledají v Evropě útočiště, ale levnou obživu. Před kým utíkají? Před chudobou jedině. A to ještě není naše povinnost jim pozvednout životní úroveň!!! Kdo zapříčinil jejich chudobu? Zejména bohaté země světa! Tak ať jim pomohou oni. Já cestuju po Evropě, přestupuji na letišti a málem mne svlíknou do naha, i když mám pas evropské země. A ti imigranti se mohou volně pohybovat po Evropě! Tak taková Výzva podporující tyto lidi v Evropě je pro mne urážkou! A divím se třeba panu Grygarovi, že něco takového může podepsat. Člověk, který má snad dost racionální myšlení!!
    • Jejich chudobu způsobuje jejich lenost.
    • Máš asi krátkou paměť, když takto smýšlíš o Grygarovi. Za komunistů byl největším marxistickým vykládačem vesmíru a vzniku života, teď je jedním z velkých klerikálů, pánbíčkářů, a přitom vysvětluje vesmír ne jako dílo Boha, podle církve, ale materialistickým náhledem. Domnívám se, že zde lze spatřovat faleš a schyzofrénii. Já mu nevěřím ani nos mezi očima, i když o dění ve vesmíru mluví jako jiní odborníci. Je falešný jako kočka.
    • Grygar,je starý přemoudřelý intelektuál,který slovo skromnost nemá ve svém slovníku,nedávno jsem jej poslouchal a pěkně děkuji za takového mudrce.
      • Soudruh Grygar který byl za soudruhů v TV pravidelně ještě nedávno škodil v ČT dělal dohled nad pořady a rušil ty které on osobně považoval za pavědecké
  • xxx
  • ivislo
    Sponzoring - v tomto případě sec-sakra velký HNUS důchodkyně:
    Skutečně, je to pravda. Uvedené částky (abyste nemuseli dlouho hledat) jsou na straně 51 (* po kontrole str. 59) transparentního účtu Jiřího Drahoše. Lázně Luhačovice i Jáchymov se tedy "postaraly" o to, že kandidát na prezidenta Jiří Drahoš je pro mne nevolitelný.

    * kontrola
    8. 6. 2017 Platba/vklad na váš účet LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV, A.S.
    24906341/0100 PLATBA/VKLAD VE PROSPĚCH ÚČTU 29211808 308 – 650 000,00 Kč
    8. 6. 2017 Platba/vklad na váš účet LÁZNĚ LUHAČOVICE A.S.
    21009661/0100 PLATBA/VKLAD VE PROSPĚCH ÚČTU 46347828 558 – 650 000,00 Kč
    na str. 59
    • Do nedávné doby mi byla ta společnost Lázně Luhačovice sympatická. Pokud je to ale takto, pak vedení firmy záměrně podporuje kandidáta, který chce ještě více podřízenosti EU a jejich diktátu, který chce více naší podřízenost NATO a USA a který souhlasí s tím, abychom jim pomáhali zbraněmi rozšiřovat jejich terirotium. Dále tato společnost podporuje kandidáta, který znevažuje hodnotu práce lidí na úkor přivandrovalců, kteří z 98% nechtějí nic jiného než čerpat naše peníze. A taková společnost u mne sympatie ztratila
    • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • Pokud se dobře díváte na projevy Zemana a jak mrká jako každý člověk, tak u Zemana mrká většinou levé oko a pravé ne. Dobře se podívejte když to kamera zabere. Řekl bych, že Zeman je vážněji nemocen než se ve skutečnosti prezentuje. O zdravotním stavu prezidenta se neříká pravda a pouze se mlží a mohu říci, že lékaři lžou a nebo nevědí co se děje s jeho tělem což tomu moc nevěřím. Ne jenom, že ho zabíjí zákeřná cukrovka, ale kdo má cukrovku, tak i začíná u něj slepota a demence, která je nevyhnutelná.
    • xxx
      • Bijce proč jsi si vymazal svou moudrou zprávu? Protože byla sepsána tupcem.
        • xxx
      • Od tebe to sedí, ty jsi mohl kandidovat na prezidenta to by byl kabaret na deset let dopředu jako hlavní pořad. Pokud neznáš základní lékařskou terminologii, tak je mi tě líto, prosím příště raději o ničem nepiš a neurážej protože vážně nevíš o čem píšeš. U mne jsi pouhý blázen, který patří nejlépe do Bohnic.
        • xxx
        • xxx
  • ten drahoš má štěstí, že lidé o něm nic neví a věří mu, svińákovi, až se ukáže bude pozdě, doufám, že se lidé proberou
    • xxx
    • xxx
    • xxx
    • Nebudu říkat, že je sviňák, ale zkrátka na to fakt nemá.
      • Zeman, že.
    • Drahoš je svým způsobem hodný člověk, avšak není soupeř Kalouskům, Fialům, Bělobrádkům, Stanu a ostatním zprofanovaným poraženým stranám v parlamentních volbách. On totiž není politik a nemá zkušenosti. Politika potřebuje tygra, a ten Zeman nemá zatím soupeře. Politik nemůže být "hodný". Podívejte se do parlamentu, krajské a komunální politiky.
      • xxx
      • Zeman však je politik, ale s pochybnou minulostí, s pochybnou morálkou, s pochybným chováním. A ten má být vhodnější jako symbol naší země vůči světu?
        • No jo, Zeman je symbolem spodiny, ožralé chásky ze IV. cenové. A pak k němu vzhlížejí ti nesvéprávní co potřebují, aby o ně postaral a řekl jim co mají dělat.
      • nevěřím mu ani slovo, je falešný jak pětka
  • Drahoš je hodný laik a hraje na city Prahy jako kníže. Zeman je drsný, ale praktik. A to rozhodne. Praha jako stát ve státě opět prohraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit