Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele samozrejme toto jsou dobra doporuceni!!! Lechka zdrava strava te NEJVYSI kvality toto take plne podporuji a jim takto -no neni to ovsem nic levneho takze DUCHODCI a socki musi zustat u Babisovskyho hnoje v akci!!! *15*
  • Kdo navštěvuje jižní země, tak ví, že se tam jí lehčeji, zdravěji. Navštěvuji je o dovolené pravidelně a fakt je mi o poznání lépe. Člověk je doma zvyklý na tu naši hutnou stravu, ani se mu nic jiného vařit nechce nebo neumí, přitom třeba italská kuchyně není těžká. Nj, starého psa novým kouskům nenaučíš. *1*
  • Šmarjá dost už té rybiny u žen!
  • Ono se to snadno řekne, jezte to, či ono! Kde máte jistotu, že ryby nebyly uloveny někde, kde je značné znečištění, a to samé platí i případě jiných potravin!
  • Hezký apel ale

    Nejen my ženy ale i muži hledí především na cenu a teprve poté na kvalitu.
    Máme pomalu nejnižší mzdu z celé EU takže rodinné rozpočty jsou také většinou malé.
    • Nemáme nejnižší platy. Máme největší vyžírky. Největší náklady na byt a energie v přepočtu k platu..... No a energie i bez přepočtu.
      Když děláš do června na stát a dalšího půl roku na bydlení a energie kolik ti zůstane ?? *9*
      • No hůř už je na tom jen Bulharsko a Rumunsko. To ale nepotěší..
  • Naši předkové jedli po celou dobu to, co se u nás dalo vypěstovat a ulovit. A dožívali se vysokého věku. Tohle moderní podsouvání cizích potravin je pěkná prasárna. Jen byznys, nic víc. *12* *16* *12*
    • Koukám, že ti Čapisral automaticky sází mínusy v množství větším než malém *15*
      • to mně dělá, ať používám kterýkoliv nick.
        • Mně taky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit