Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád si někdo namlouvá, že jsme "právní stát", i když již několik případů ukázalo, že tomu celkem tak není. Tento, jistě ne první, ani poslední případ ukazuje, že tomu tak není. Zda se jedná o rozdílné rozsudky jednotlivých stupňů soudů, zda jsou to časté případy zneužití své pravomoci exekutorů, ale v neposlední řadě i "omyly" a zneužití svých pravomoci ministrů a jejich náměstků, jsou ukázkou toho, že není to zde s právem vše v naprostém pořádku a že si klíčoví hráči v ochraně práva ze svých omylů toho moc nedělají. Zdá se, že korupce je silnější, než morální kodex lidí, kteří mají chránit právo a spravedlnost. To naše právo zdá se, že je slepé "jako patrona". Bohužel pro všechny ostatní, kteří se jednou mohou dostat do problémů ani ne svou vinou. A výsledek potom fiasko jako hrom, nebo lítání "od soudu k soudu".
  • Kdyby byla zkorumpovaná jen justice. Za čtvrtstoletí vlády "vodborníků" v této zemi je zkorumpována celá státní správa, chrchla začal "reformovat" měřítka hodnot občanů tím, že ke korýtkům v zájmu "demokracie" dosazoval kamarády. Tím započal degradaci všeho. A tak reformujeme a reformujeme a je jedno, zda je to školství, zdravotnictví, zemědělství a tak dál. Čím větší nepořádek, tím se lépe krade. Jen doufám, že se naplní pořekadlo - všechno je jednou popré a také naposled. Věřím, že se národ jednou probudí, třeba krajské volby jsou nadějí, že začnou býti postupně od korýtek vyháněni zloději a podvodníci. Například k té policii, dnes mě zastavila dopravka a když jsem si prohlédl kontrolujícího orgána, tak jsem se zděsil, vypadal jak bezdomáč, zmačkané a špinavé kalhoty, umaštěná blůza, fakt děs.
  • Slova jako čest, morálka jsou některým lidem k smíchu. Můžeme za to poděkovat půlstoletí ruské koloniální správy, která se zavedla komunismus. *12* *16*
  • už neví co by. Ovšem těžko někdo překoná loňské hlášky ministra spravedlnosti. Myšlené nikoliv v žertu nebo jen tak furiantsky. Takže tenhle pacholík vysloveně navrhl a doporučil zahraničním vtěrkám umístěným v detenčních táborech pěkně za drátem - aby podávaly žaloby na ČS stát! Tedy náš ministr navrhl vychcaným darebákům z ciziny, jak ještě vylepšit své parazitování na zdejší společnosti. Tedy schema: chodím do práce stát drhne ze mně daně a různá pojištění - a ministr vnitra navrhuje manuál na přilepšenou tady těmto vyčuránkům. Jak ještě více vyrazit z našich společných peněz!
    • Vlastizrada
    • Inu za peníze cokoliv...a nejen soudci. https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o
  • už neví co by. Ovšem těžko někdo překoná loňské hlášky ministra spravedlnosti. Myšlené nikoliv v žertu nebo jen tak furiantsky. Takže tenhle pacholík vysloveně navrhl a doporučil zahraničním vtěrkám umístěným v detenčních táborech pěkně za drátem - aby podávaly žaloby na ČS stát! Tedy náš ministr navrhl vychcaným darebákům z ciziny, jak ještě vylepšit své parazitování na zdejší společnosti. Tedy schema: chodím do práce stát drhne ze mně daně a různá pojištění - a ministr vnitra navrhuje manuál na přilepšenou tady těmto vyčuránkům. Jak ještě více vyrazit z našich společných peněz!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit