Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Havloid nebo hrdina, my jsme jedna rodina.
  • To jsou zase sluníčkářský sr.čky, co nás mají připravit na to, že budeme MUSET respektovat (fuj tajbl) ty zasr. přičmoudlý džihádisty, co uřezávají palice v IS, jelikož jsou placení a najatí SSa a EU!!! Je to snaha zlikvidovat normální lidské chápání reality a otočit je o 180 stupňů, abychom si nakonec nechali taky od těch opic dobrovolně uříznout palici, jako ti trotlové v západní Evropě, co ty orangutany ještě milujou za to, že je vraždí. Nic tak zrůdného, jako tato zasr. svinsk. ideologie ještě v historii lidstva neexistovalo, kromě chazarských bludů a z jejich dílny tohle taky určitě pochází!!! *12* *11* *12* *11* *16* *16*
    • To je dobře. Islamisti udělal za nás tu špinavou práci a rozvrátí Evropu. My ji potom poskytneme "bratrskou pomoc"
      • Blbe. *11* *12* *11* *12*
  • uuueeee !!!!!! buueeeeeeheee!!!!!! sem delfin co trenuje strefovani na cil a mmrrrrdaaaaam na tooo!!!!!!! uuueeeeee!!!!!!!!
  • je vědecky dokázáno, že opice vznikla z člověka. BYLO-NEBYLO za devatero horami a devatero řekami na počátku nebylo nic. To nic bouchlo a vzniklo něco. Z toho něco se náhodou poskládal první gen. Z genu vznikla bakterie. Z bakterie vznikla řasa. Z řasy vznikla ryba. Ryba vylezla na souš a místo toho aby chcípla, vzniknul z ní člověk.Jo a ještě řasa taky vylezla na souš a vznikl z ní strom. Člověk se vyvíjel a budoval až vybudoval dementokracii. Dementokracie zajistila dostatek toaletního papíru a banánů. Díky dostatku banánů a dementokratické debilizaci vznikla opice. A TO JE VRCHOL EVOLUČNÍHO ŘETĚZCE VESMÍRU. Opice s banánem....

    A ještě jsem zapomněl.....dobro je, když opice bojuje za dostatek banánů a debilokracii. Když opice bojuje za nedostatek banánů tak je to zlo. *6* *7*
  • Víme, že se člověk vyvinul z opice.... ano je to jedna z teorií... je to tak odvážné tvrzení, jako kdybych říkala... vím jak vzniká elektřina... jak? ... zapnu vypínač.... smířit se s tím, že zlo pomáhá... že udržuje jedince ve střehu....že je prospěšné.. to nás asi neomlouvá být zlými... "Počátek všeho zla,/ u lidí/ jest milování peněz..." jednoduše.... chceme více, než potřebujeme... ale to asi úplně nezapadá do sféry zájmů politiků, kteří se prokazují tím zatraceným a neustálým ekonomickým růstem.... logicky z článku vychází... čím více chci.. "potřebuji" tím více musím být zlá...
    • Nejen ´člověk´ pochází z vopice:
      https://ctrlv.cz/0N82
  • Definice je myslím jasná. Dobro je Poznání Sebe Sama Kdo Jsem.......a Zlo je zapomenutí Sebe Sama Své Podstaty a Původu....vše ostatní jsou jen podružné technické detaily....
  • Viděla jsem dokumentární příběh s útržky nafilmovaného materiálu "Kanibalové". Jestli je všem jasná hranice dobra a zla, tak po shlédnutí tohoto budou na pochybách. Nicméně, film se nehodí pro slabší povahy a rozhodně nedoporučuji. Sežrání mláděte vlastního druhu nám nepřipadá dost osobní, protože si připadáme nadřazení a události v přírodě soustavně ignorujeme. Ale, co si budeme namlouvat, že jsme jen dobří, že jsme takoví byli vždy, už jako děti? Jen psychika pedagogů je značně deformovaná oproti ostatním dospělým. Když se jim výchova vymkne z ruky, jen mávnou rukou a řeknou, že je to normální.
  • Tomu článku jako panu Redovy nerozumím, zlo at' je dobrý nebo ne, vždy je to zlo. Nevím co na tom ještě vymýšlet!!!!! *8* *9* *13*
    • Tohle není novinařina, to je blábolina!!!!
  • Dal jsem + a vyjádřil jste i můj názor.Jen dodám,že absolutní dobro taky nejde a já používám výraz,že když by byli všichni ideální tak tady budem lítat jak andílci v nebi !?!?!
    Ještě dodám nejsem filosof ale "dobro" je mi bližší !
    • No jo , ale není kde létat. Pak nevím jak hodnotit zlo, které které většině lidí přináší TTIP a je prospěšné jen těm pár největším finančním zrůdám.
  • Jenom hlupák může obhajovat zlo a člověka srovnávat se zvířetem.
    Zlo plodí násilí, násilí přeroste v boj a boje ve válku a válka je schopna vyhladit lidstvo.
    Potom už nezbyde žádné zlo.
    • Trochu to upřesním - lidi jsou zvířata s vyšší inteligencí. Na rozdíl od zvířat ale mají potenciál posunout se výš. Drtivá většina lidí toho ale nevyužije a stejně jako zvířata je zajímá pouze co nejpohodlnější a nejsnažší život, hromadění, konzumace, moc a sex, případně jejich potomci kterým ovšem nemají co předat, protože sami v hlavě nic hodnotného nemají čímž se celoživotně zaseknou na zvířecí úrovní a svůj život tak promrhají. Z toho pak vznikají všechny války, zlo a agrese. *10*
      • Neboť nevědí, že řivot člověka je jen krátkou cestou ke smrti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit