Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaveleno ke změně…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15864-propaganda-obraci-tema-nyni-je-zrejme-zadani-plivej-na-rusa-premyslim-jak-se-odhlasit-od-tech-vymyvacich-nesmyslu-co-se-mi-snazi-ct-nacpat-do-hlavy.aspx
    • *15* *15* *15*
  • guten tag lulani *14*
    • ... zdar šulíne :)))
  • Mám dnes splněno rozzuřil jsem debílka Semjona Gayínka!!!


    To je šmakuláda!!!

    MŇAM !!!
    • Buď zdráv homouši, musím uznat, že tvá celodenní práce je opravdu něco, celý život jsem snil o takové životní cestě, prostě se máš skvěle *15* *15*

      Všichni jsou v létě u vody, na dovolených, na zhrádkách a pan BTW na Tiscali Gayínkuje, super, super *15* *15*
      • ty přece znáš jen chlívek Simonku a plný žleb. Co ty víš o koupání a dovolené. Ze zahrádky tě pantáta nakopl do rypáku, když si ryl v mrkvi a vykoupán ve vřelé vodě budež až po porážce. Tak už šup domů Simonku, zahřála sem ti hnůj. *14*
        • Zklidni se Putinovský teplouši nebo budeš zklidněn plynem,.
          Prostě ti vadí holka Simona protože uvedla pro tvé prašivé zkurwenéé komunistické rusko nepříjemná fakta. *5*
    • kdyby jsi šel radši do práce, ty ruský netáhlo *15*
  • Hlasování plně vyjadřuje názorový proud diskutujících!!!


    JO !!!
    • jsem zvědavý až ti to podvádění s hlasováním Tiscali zarazí, myslím že to bude konec tvého života který ztratí smysl *15*
    • vždyť už ti to nikdo nežere ty provařená ruská nulo *15*
    • názorový proud zuřivě klikajícího podvodníka BTW *15* *15*
  • Putin je komunistický koookot a terorista. Brzy ho plným právem zabijeme.
    • Už na tebe čeká, fluse. Jsi nikdo, jen zaschlé lejno na Putinově podrážce. *15*
      • Tvůj miloš Zeman je proruské uslintané ulhané ožralé nic Howno. *1* *1* *1*
  • jedině Stalin se uměl o své vojáky postarat, bojovali s radostí
    • Najdi si konečně svůj nick, makakovo prase, které posílá diskutující s jiným názorem do plynu. *4*
      • nevšímej si ho, my Novorosijci se poznáme
      • nefňukej žalude *3*
        • Nefňukám prase, pouze poukazuji na tvůj charakter posledního dobytka na diskuzi. *5*
          • zlejBTWhrdinoPutine ty mluvíš o charakteru, *15* *15* ty král lhářů, podlejzáků a kolaborantů ? nehledě na tvůj multinickový kabaret a falešné naklikávání, ano jsi charakter *15* *15*
            • S tím zlým trolemBTW už si jen trapný. *15*
  • Ač se teplouš Semjon Gayínek snaží, nestíhá!!!



    HAHAHA !!!
  • Ruské prase BTW něco chrochtalo? Zalez do chléva ty dobytku.
    Zavoláme tě na zabíjačku. Budeš hlavní host rudý prase. ˇPohladí ti tvojí prasečí kůži řeznickým nožem *14*
    • Simona je americká kundááá
  • Moc stránek, teplouš Semjon Gayínek nestíhá!!!


    WOW !!!
  • Ruský teplouš sxemjon BTW zlej troll jura Rybanna bez registrace alias 30 dalších jmen
    je StBácké prase v důchodu které zde smrdí každý den celý den, podvádí s hlasováním aneb mínus plus 10 ve stejné vteřinečce a sprostě napadá lidi kteří mají jiný než Kremelský názor. Protože toto komunistické BTW howado demokracii a jiný názor nesnese.

    Je to rudé praso a jiíž se na něj vaří voda i brousí nůž.
    Brzy bude zabíječka a rudé prase BTW dochrochtá. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit