Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená redakce, už prosím zablokujte IP adresu toho vylízance, který sem píše nesmysly a ničí diskusi všem. Děkuji.
  • josef.servit.9
    USA má velmi blízko k občanské válce,přesun výroby do Číny byla obludná chyba.
  • Předseda Rady federace pro ústavní zákonodárství Andrej Klišas oznámil, že USA poučují celý svět a přitom nemohou poklidným způsobem vyřešit své problémy uvnitř země.

    „Před tím, než budou celý svět poučovat, jak si zařídit život v té nebo jiné části planety, tak by bylo dobré, kdyby se USA naučily poklidně řešit problémy a konflikty ve vlastní zemi," citují RIA Novosti senátora.

    Poznamenal, že politika „všepohlcující tolerance," kterou vedly USA během posledních let, nenapomáhá řešení problémů v zemi.

    „Poté se tyto problémy pojí s násilím a nepořádkem, s kterým USA bojují cestou zavedením zákazu vycházení a omezením základních svobod," dokončil Klišas.
    • že toho stíháš opravdu hodně. Zaplňovat snad všechny diskuzní stránky na tiscali svými často rozsáhlými příspěvky a ještě současně sledovat zprávy vydávané agenturou RIA Novosti a dále je šířit. Neuvěřitelné. Jak to jen Talosi dokážeš? Musí vás na to být óčeň mnógo.
      • josef.servit.9
        Musím Uznat, žejsem zvědav, jak se bude vymlouvat pí.Slonková a kde bude žít?Kubík je chlap a něco vydrží,
        ale Sonková poduška Topolánka a ODS to bude obludně litovat?
  • *5*
  • *4*
  • ... já blbec Hrebeňár Ruda se přihlašuji do soutěže o největšího dementa, výhra mě určitě nemine :)))
    • *5*
  • *5*
  • ... tak to je, jsem krypl :)))
  • *5*
  • ... jsem hnůj, můžete mě okopávat :)))
    • Ne nejsi hnůj, ten se neokopává, ale okopávají se brambory, ale to nevadí asi žiješ na Václaváku a to nemůžeš znát.
      • ... je hnůj :)))
        • *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit