Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas jsem narazil na rozněcující, pouhý nadpis. Opět je autorem pan Jégl ze zhrzeně jednoduchou hloupostí v úsudcích. Více již nediskutuji, jak jsem dříve zjistil nemá to smysl.
    • *5*
      • ... ohromně si užívám hlasování nejdementnější trosky, vnímám to jako oslavu své inteligence :)))
        • máš ale chudej slovník ubožáku
          • ... je skvělé, že jsem v tobě našel lehce to, co jsem hledal: nejnižší IQ v české kotlině :)))
          • ... jsi senzační primitiv, který se zesírá ze své ubohosti, přesně proto jsem zde byl, blbe :)))
          • ... až ty budeš mít slovník jako já, bude ti 111 let, sračkám jako ty nelze psát inteligentně :)))
            • ... jak dementní musí být kripl, který nadšeně 24 hodin děnně odhlasuje svou blbost :)))
            • si blbečku občas něco přečíst, zvětší se ti slovní zásoba, těch 12 slov co znáš je žalostně málo, kunde
  • Bureš má dost peněz na to, aby si koupil cokoli, i "spravedlnost".
    A pokud jde o krádež nicku? Pche... přece všici kranú.
    • To ti říkal v ústavu Pepek Vyskoč, co Simono?
      • ... duel dementů :)))
        • ... hlasující ubožák s mizivým intelektem nikdy nezklame, ale je mi to šumák, opouštím póvl :)))
  • To je prostě vývoj: kapitalismus => fašismus => amerikanismus => hnus
  • Babiš říkal,že na svatební cestu chce jet na Bora Bora.Já myslím,že Bory jsou také krásné.Je to blíž,levnější a s plnou penzí.
    • vanhorne
      "Bory jsou také krásné"
      Ale kanibalove tam neziji..Na Bora-Bora jeste zije nejaky ten kmen, kteremu chutna hlavne bile lidske maso.☺
    • Simono, ty vážně žereš semlbábu? Fuj, ty si humusačka!
      • Tentokrát jí křivdíš.Našel jsem to na jednom forů a dal k dobru.Jako vtip nic jiného v tom nehledat.
        • Nikdo ti nekřivdí Simono.
  • Dneska mi pan primář řekl: "Simono ty si tak blbá, že tě nikdy nepustíme!" Heč!
  • všeci kradnů *13*
    • proto radši čumím na péčko *3*
  • táhni do nory tam u tebe v Ostrově. Na prasáky tady není nikdo zvědavý.
    • kvalitní náklik bolševiku
      *15*
      • *5*
    • BTW, ty udavačskej dobytku, zase bonzuješ adresy a jména uživatelů ? *15*
      • *5*
  • táhni do nory tam u tebe v Ostrově. Na prasáky tady není nikdo zvědavý.
  • *5*
    • *5*
  • Fašismus...nacismus...komunismus...putinismus... zkáza lidstva.
    • Fašismus... nacismus... sovětismus... komunismus... putinismus... babišismus... zkáza lidstva.
      • Občanismus = blbismus
    • ... fašismus => kapitalismus
    • *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit