Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *12*
  • Čtěte a přemýšlejte.. http://aeronet.cz/news/jde-po-babisovi-lithiova-lobby-babis-vyzval-aby-tezba-zustala-v-rukou-statu-zatimco-cssd-je-pro-privatizaci-a-najednou-par-dni-po-jeho-vyzve-prichazi-ke-slovu-opet-policejni-plukovnici/

    *5*
    • *4*
  • Je komické tady trávit chvilku volného času mezi vámi,zítra to zabalím a letím do Portugalska na chalupu a vy se tady smažte ve své moudré závisti a věnujte se dál svým kecům,zatím Ahoj a zase někdy až bude čas.
    • Jestli nekecáš tak ti závidím.Portugalsko je sice dražší než Španělsko,ale daleko hezčí a pohodovější tak hezkou dovolenou a přivést portský *5*
    • vanhorne
      "zítra to zabalím a letím do Portugalska"
      Kazdy tomu rika jinak.Soused vykrikoval uz 2x, ze leti na Maltu, ale vzdycky ho tam odvezli v nejake specialni dodavce.Kdyz se za nekolik mesicu vratil a ptali jsme se proc neni opaleny, rikal, ze porad prselo.Kde asi byl?Bon voyage!☺
      • a kam Jiřice? Pankrác nebo Mirov jedeš?
    • ).(
      • Čekal jsem který trouba bude reagovat a kdo nikdy nezklame,nejsem překvapen,větší blbec tady není.Zítra se budu koupat v oceánu a ty budeš žvanit,žvanit a žvanit,je mi tě líto a nejen tebe.Čauky lidi zase někdy.Ještě maličkost,vše u voleb máte ve svých rukou,přemýšlejte.Bijec pitomečku,dej si do plic THC hůř už dopadnout nemůžeš cvoku..Ahoj,zdravím.
        • *8*
        • *9*
  • No asi tak oni ho nevydají.On se mandátu nevzdá. A můžou se jít klouzat.Ve volbách vyhraje a Kalousek si muže jít se Sobotkou hledat místo na pracáku. *3*
    • Na Pankráci.
  • *4*
    • dobrou soudruhu BTW *14*
      • *5*
  • sledovat tu uměle vyvolanou hysterii kolem Babiše. Nehodlám posuzovat jakým způsobem získal dotace a zda byly oprávněné či nikoli jen mne nesmírně rozesmává válečný pokřik zlodějů kteří za čtvrtstoletí svého nekontrolovaného rabování rozkradli a zadlužili stát 5 biliony korun.

    Takové malé srovnání-Babišovi je vyčítáno 50 milionů korun. A to mu vyčítají gangsteři s 5 biliony korun na svědomí. Pět bilionů korun je 5 000 000 000 000 neboli pět milionů milionů. V porovnání s Babišovými upocenými 50 miliony je to jako 100 000 korun vůči JEDNÉ KORUNĚ. Takže sekty lupičů kteří nakradli za 100 000 korun vyčítají někomu že údajně šlohnul v obchodě rohlík v ceně jedné koruny. MŮŽE BÝT NĚCO SMĚŠNĚJŠÍHO A TRAPNĚJŠÍHO??????

    Inu strach z prohraných voleb, ztráty koryt a odříznutí od státního cecku je po čtvrtstoletí loupení pro mafiány opravdu noční můra a neštítí se ničeho aby své prebendy přes mrtvoly obhájili...... *15*
    • kolik vyděláváš, že je pro tebe 50 mega upocená částka ? nechceš mě vzít do party ?? *14*
      • by stačila pětina aby se člověk neupotil a už bych nedělal a ležel u moře až do smrti *5*
      • celkem se mi daří.....ale unikla ti myšlenka příspěvku.....jde o srovnání kdy zloději se 100 000 kádrují někoho kvůli koruně *3*
    • Hysterie kolem Babiše? Já spíš nechápu, jak by soudný občan země v srdci Evropy, pokračovatele Zemí Koruny České mohl zvolit něco takového jako je konfident Bureš, který se netají, že by tady chtěl zavést fašismus.
      • asi berou Babiše jako menší zlo oproti té chátře která tady už čtvrtstoletí rabuje. A Babiš těžko může zavést fašismus když ho už tady dávno zavedli jeho předchůdci a současní kritici
      • *9*
        • umyš akurat uražeT vogo vyploid taky nakou svoji mišlenku vogo
        • *10*
    • 50 miliónů je upocená částka ???? můj kamarád v opilosti ukradl autorádio a dostal rok na tvrdo.. *7*
      • Předpokládám, že ty máš jen a pouze takové kamarády a jim podobné. Proto zbožňuješ "demokracii" a nenávidíš pořádek.
      • *15*
      • kdyby byl v topce nebo u modrých strak či jinde měl by imunitu mohl by ožralý chrápat ve sněmovně miliardy ze státního do jeho kapes by jen šuměly A NIC BY SE MU NESTALO.....
  • Dobrý večer.
    • Dobrý večer, pane presidente. Uvažuji, že ode mne dostanete můj hlas. Zatím se mi zdá, že byste mohl být opravdu důstojným symbolem naší země. *4*
      • Ty sedlino kavárenská, kumdo jedna, Drahoš nemá prověrku, nemá tam co dělat. A na stěně v obýváku má fotografii svého otce v nacistickém oděvu. *16*
        • No, asi nebyl konfidentem StB a ČSAV representoval důstojně. Pokud jde o tu prověrku, tak Mynáš ji už má? A co konfident StB MAN? *3*
          • *1*
            • *8*
            • tomu se říká překlep dementní soudruhu, vygoogluj si to
        • souhlas
  • ... čím víc se bezmocný český politický plebs naváží do Andreje, tím víc stoupá jeho hvězda :)))
    • Hitler měl zpočátku také značnou podporu, protože zavedl jistý pořádek do země rozvrácené WW1, ekonomika šla nahoru země začala prosperovat. Když však občané poznali co je to za nebezpečného psychopata, bylo už pozdě a tak s ním "museli" souhlasit, jakýkoliv projev nesouhlasu znamenal Arbeitslager.
      • ... jenom primitiv bez argumentů se snižuje k Hitlerovi, blbe :)))
        • Milý příteli, Hitler byl historická osoba. Bohužel. A měli bychom se zajímat o to jak se dostal k moci, aby ho někdo nekopíroval. Jestli chtěl Hitler také řídit stát jako podnik, to ovšem nevím.
          • *2*
        • víme sajmon, bez argumentů
          • *4*
    • když o Andrém takto hovoříš tak mi také stoupá.
      • ).(
        • To uprostřed je co zbude v ČR po vládnutí asociace nenažraných oberzmr.ů a guru bureše *1*
          • ... blbost, tam už dávno bydlíš ty, blbečku :)))
  • *4*
    • mám stejný názor, bohužel nás inteligentů tu už moc nezbylo *9*
      • ... nepřeháněj, čéče, já nevidím žádného :)))
        • Já myslel, když jsem ti poslal fotku mého přirození jak jsi po mě chtěl, že budeme kámoši. *13*
          • *6*
            • co máš na sobě ? *14*
  • Takhle jednou budeme podporovat pana Babiše :https://video.aktualne.cz/ze-sveta/severokorejci-vysli-do-ulic-kvuli-sankcim-osn/r~0ed71aa47d1811e7a42a002590604f2e/
    • Tak aspoň víme, jak Babiše vidíte, jaký Babiš je a co nás čeká.... to je snad druh náboženství.... ale základem babišismu jsou peníze.. nic víc... Babiš lidi penězi likviduje a druhé si za ně kupuje...Vždyť má přece tolik peněz, že nepotřebuje podvádět a krást.... jenže nenažranost Babiše je nekonečná a hloupost naš asi také... on nám říká... já vás těch starostí zbavím.... jenže to se říká prasátku před porážkou...já tě těch tvých starostí zbavím... a šmik....
      • víme sajmon, šmik *7*
    • přééésně, pan prezident Zeman a budoucí premiér Babiš by se tam měli občas zastavit a poučit se jak stabilizovat společnost, je to tam moc hezké, je vidět že tam lid má dobře, jinak by za ním nestál








      WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší