Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z hlavních důvodů proč jsem si Diablo kupoval. I když mě hra docela brzy omrzela, tak na PvP jsem se chtěl do hry vrátit, ale tak už mě tam asi neuvidí no.
  • InfidelBro
    Hlavně, že si ti tlustí a spocení šéfíci a manažeři z Blizzardu, můžou po vysrání na hráče a herní průmysl vytřít prd°°° s penězi tupých ovcí.
  • Veskoslav
    Moc nadějí jsem bohužel do toho nevkládal. Je příliš mnoho proměných na to, aby to šlo nějak vybalancovat, příliš mnoho druhů kombinací atd.
    • nesouhlasím :-p když dokážou "vybalancovat" jakž takž wowko tak proč ne d3? Moc proměných??? nechápu
  • ja nechapu co me ma motivovat hrat diablo, když si muzu nakoupit itemy v aukci i za herni menu. ta hra je prece o farmeni itemu a kdyz je tam aukce tak farmit nemusim.
    o hry od blizzardu jsem uz stratil zajem když vyjde nastupce wowka tak to ani zkoušet nebudu i kdyz to jiste bude mit ohromny uspech. ale tam kde je masa lidi neznamena kvalitu viz call of duty *3*
    • No ono to tak jednoduché jak říkáš není, ty věci musíš taky z něčeho kupovat, a ty nejlepší zrovna levný nejsou, takže musíš farmit goldy tak jako tak.
      • ale nezavidohromna zabava
        • to je sifra :)
    • Veskoslav
      No a co by jsi dělal, kdyby si to řekli tak všichni? Pak by v té aukci nic nebylo ne?:)
  • tak oni tam (minimálně) půl roku vymejšlejí nějaký PvP, pak se na to někdo z hlavounů podívá a najednou se zčistajasna zjistí, že to celý stojí za prd a můžou to vyhodit? :D to je sakra optimalizace :D
  • V Diable 3 mám cez 1000 hodín, počas hrania sa mi hra zaplatila a ešte som v pluse skoro 200 eur, len tým, že ma hra bavila a padali mi dobré itemy, ktoré sa predali hneď na RMAH.

    Každý kto pixuje RMAH to videl z obrázkov.....mne prakticky po 50 hodinách padla výbava, s ktorou som mohol ísť v pohode inferno.
    Niektorí nechápu, že Diablo 3 je proste hra na stovky hodín, je to grindovačka, coop hra a dropovanie, čo najlepšieho gearu. Keby každému padli okamžite najlepšie itemy, nebola by motivácia to točiť stále dokola ako to bolo už v Diable 2.

    Čo hre chýba je nejaký antibot systém, endgame obsah a väčšia výzva, nové prostredia, nejaký nekončený dungeon, kde by boli každé poschodie silnejšie potvory, nejaké raid lokácie.......tú hru opúšta čoraz viac ľudí, vrátane mňa, nie je tam čo robiť už. Stále sa točí iba 3.akt kvôli najlepšiemu pomeru expov/itemov/čas. Barbar je stále overpowered, DH je sračka, na Witcha treba vela vela goldov, v RMAH je neskutočná inflácia, každý deň tam stráca item i gold na hodnote.......ceny sú tam nereálne za tie najlepšie itemy...
    • AMEN, ale proč by Blizzard dělal antibot systém když je to pro ně výnosné ?
    • 1000 h a jsi 200€ v plusu to ja jsem za 1000h 4500€ v plusu pravda v praci, ale moje prace mne bavi 100x vic jak Diablo 3 *1*
      • XorxoxTalarius
        Normalne jsi mne donutil si to spocitat a vyslo mi 14500 Euro :D Jen by mne zajimalo kam to mizi :D
      • Veskoslav
        4,5 €/hodina není nic moc:)
        • Jo fanboyovani na games.tiscali za 0E + ostuda je daleko lepsi. *6*
          • Veskoslav
            Já mám v práci dovolenou a zkouškové mi začíná 7.1. O mě si starost nedělej, peníze mám, ale nikdy se nechlubím svým příjmem a ani nijak nevyzdvihuji svou finanční situaci. Nemám to zapotřebí:)
            • XorxoxTalarius
              To Komerce:
              Rikam tomu "Prsty jsou rychlejsi nez mozek" a mas pravdu, vypada to hloupe. Ted bych nejradeji svuj post smazal. Ono to v anonymni diskuzi a jeste ve psane forme vypada uplne jinak, nez clovek zamysli.
            • Jo to vidim jak to nemas za potrebi, blbecku. *7* By me zajimalo, jak muze mit nekdo v palici tak nakakany ze neco udela a hodinu potom napise ze to nema zapotrebi delat. *7*
        • ne neni ,ale v cistem je to prumerny plat o kterem se vetsine zamestnancu jen sni kazdopadne je to vic jak 22x vic nez 0,2€/hodina
          • genki.sudo
            Uz netrep a sup robit domace ulohy :-)
  • Komedie, až je z toho smutno.
  • Fallon
    No, tak kurňa mali 12 rokov na prípravu hry aj keby si len písali poznámky na toaleták tak za tú dobu si tie schopnosti a PVP mohli aspoň navrhnúť. Fakt, toto už z Blizzardom z čias Warcraftu 3 nemá zhola nič spoločné.
    • Blizzard je v pohode.. problem je v te Activision casti
    • Shania
      Asi to nechápeš, oni měli PVP navržené a funkční, problém je, že to nebylo nic extra a oni tam chtějí něco, co si nezahraješ párkrát a pak to pustíš. Je otázka, jestli se jim to vůbec někdy podaří.

      Mimoto, PVP ve hře bude, od příštího patche budou duely, což je sice fail, protože to mohlo být ve hře už od začátku, ale lepší jak nic.
      • Výmluvy.. tohle jim fakt nežeru.

        Na D3 se pracovalo asi tak tisíc let a vše mělo být připraveno předem aspoň na papíře s funkčními modely.

        Trochu mi to připomíná situaci v GW2, kde jaksi opomněli určité pvp mody (třeba arénu, 1v1) a pořád se jen rozmýšlí, zda-li jsou tyhle pvp mody pro hráče perspektivní a bla bla bla...
        • přesně tak!
        • Shania
          Jaké výmluvy? bylo by určitě mnohem snažší dát pár aren do hry, ktere uz meli hotove před vydaním hry, nez rict, ze to vlastne neni tak uplne skvelej koncept, otocit o 180 stupnu, povolit duely a zacit vymejslet nejaky zazracnej pvp model pro diablo, kterej nemusi nikdy objevit a muzou lehce skoncit zpatky u aren.

          Ver mi, ze tohle oznamit vyzadovalo dost velkou odvahu...
          • to nevyzadovalo odvahu ale vychcanost ty *****
        • GW2 je tvrdej e-sport! ArenaNet ví jak svou hru prosadit!
          • Jasně.. hlavně že hodně lidí kolem mě odchází kvůli nedostatečnému rozvoji pvp a nevyřešení některých věcí... Já už odešel cca před měsícem a ne jen kvůli pvp, ale když dost lidí, co se na tuhle hru těšilo, odchází, je něco špatně. Nebo mám kolem sebe špatný vzorek hráčů - i to je možné.
            • Pšššt.
  • Na Diablu 3 mam nahrano cca 900-+ hodin, tesil jsem se na to jako malej kluj, ale co vyslo tak s tim nejsem moc spokojeny. Dal jsem tomu docela casu. Paragon level a monster power prislo imho pozde, kdy uz docela hodne lidi opadlo. Generovane prostredi ? Kde prosim ? Mozna tak generovana monstra to asi jo ale jinak ne.

    Momentalne zkousim Path of Exile (10 dolaru - close beta) nebo free za tri tejdny. A musim rict, ze se bavim mnohem vic. Unikatni "prales" passivinich skillu (kdo uz o teto hre neco cetl moc dobre vi). Generovane prostredi a to myslim opravdu generovane ne nejake pseudo. Zatim jsou tam jen dva akty, treti by mel prijit spolu s open betou. Myslim ze dokonce na tom pracuje nekdo kdo delal na D2, ale nejsem si jist. Urcite bych tomu dal sanci.
    • souhlas já nahrál asi 500 hodin a taky nejsem spokojen. PoE je v základech lepší bohužel nemají takové finance jak Blizz :-(
    • Kdo proboha hraje něco 900 hodin když ho to nebaví. Proč vůbec u něčeho co tě nebaví trávíš dobrovolně tolik času. Já u té hry strávil něco okolo 200 hodin a výborně jsem se bavil ale jelikož mě farmení nebaví tak jsem po zabití diabla na inferno hru víceméně nehrál. Ale rozhodně jsem si u té hry hodně užil a nelituju těch peněz co jsem do toho dal. A ty mi říkáš že když u hry strávíš víc než měsíc čistýho času že nejsi spojený. :D
    • Nejsi spokojen s jistou hrou a přesto jsi ji hrál okolo 900 hodin .... *7*
      • Ano je to tak, kdybych s ni byl spokojen jako treba s D1,D2 tak bych tam byl do ted. Kdo mel rad D1, D2 ktery se hral hodne dlouho po tom tak vi o cem mluvim. D1 jsem taky hraval nez vysla D2.
        • pak jsi divnej, kdyz hrajes 900 hodin neco s cim nejsi spokojen

          by me zajimalo kolik hodin jsi mel nahranych pul roku po vydani diabla 2... a jestli jsi ho tak vehementne paril pul roku po vydani, pochybuju...

          ono se vsechno přejí, ale nadáváš na dobré jídlo když jsi sytý? asi ne co, jestli je to takové zklamání tak tu hru už nikdy nehraj, ale pochybuju, všichni se s datadiskama a patchama vrati, budou u toho zase stovky hodin slintat a pak na to budou zas jen nadávat jaký je to zklamání, že musím po tisíci hodinách přestat lol.. jdete se vycpat vsichni s takovyma soudama!
          • Aha, takze kazdej kdo odehral vic hodin nez je Dexterova konstanta tak musi tvrdit ze hra je dobra. Zajimava logika. *7*
            Ja na konci srpna odehral 200h jenom proto ze a) coop s kamosema b) zvedavost jestli je ta hra fakt tak na ho*no.
            Za 200h farmeni inferna nepadla jedina zluta vec co by byla upgrade pro 150k DPS DH. Takze ano, hra o grindu itemu kde nic nepadne je na hov..
            • ne *7*
            • Zatimco ty tvrdis ze se budim s pocitem ze musim farmit, aniz bych na hru od toho srpna sahl. A ze si ve zkutecnosti nemyslim ze je to zklamani i kdyz to pro me bylo zklamani? Nejsi to nahodou ty kdo si tady neco nalhava? *5*
            • Já doteď v žádný hře nenechal ani polovinu času co ty a spousta jich byla výborná.. v těch, ze kterých jsem byl zklamanej, jsem nenechal víc jak třeba 30h - jen kvůli tomu, že jsem chtěl hru dohrát do konce abych mohl udělat finální soud.

              Ale říct po odehrání 900h.. že ta hra vlastně neni tak dobrá.. to si lžeš do kapsy... možná, že právě tohle je tvoje berlička o kterou se opíráš, když se v noci budíš s utkvělou touhou farmit ještě alespoň hodinku *1* ale kdo jsem abych tě hnal znova do tý mašinérie jménem Diablo 3.. je to prostě zklamání roku, chápu *15*
  • Zerathus
    I mně jako zapáleného blizz fanouška který do nedávna považoval Blizzard za nejlepší herní společnost tohle těžce ranilo.Po 7 měsících čekání dostaneme duely které měli být ve hře od začátku a vývojáři nám řeknou že se mužem jít vycpat (ne doslovně). Velká rána pod pás. Ale svou chybu pocítí sami.
    • Aspoň, že už jsi prohlédl.

      No, uvidíme jak pocítí až vyjde datadisk pro Diablo 3.

      Počítám, že ho zase sežerou miliony lidí a budou bránit každou, i tu nejhorší, chybu, co bude mít...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit