Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V životě jsem freeto play nehrál, a ani tohle mě nedonutí... Kecám, zkoušel jsem batllefield play4free a už nikdy více.
  • schumicrast
    Hodně mi to připomíná Max Payne 3.....
  • jacks11
    bude recenze na Metal Gear Rising Revengeance? rád bych znal názor na tuto hru :-)))
    • 7/10, kup si DmC.
      • DMC je possraná blbost, která zkazila celou serii. MGR vypadá skvěle
        • Shoříš v pekle! Row, row, Donte fights da powaaah.

          God of War 4EVAR!
          • Už sis udělal domácí úkoly a vymačkal beďary?
            • Hahaha, funky. Donte reigns!
  • montatatana
    Ono do 15. levelu jsou to tak dve mozna tri hodky hrani. Takze na oko rozohodne sympaticka akce, ale prakticky nic zazracneho...
    Ale multak je to dobry, i kdyz dvojka me prisla mnohem hratelnejsi.
  • Cože? Na konzolích se platí za mlutiplayer? Asi to nějak nechápu. Koupím si hru, která má sp i mp a abych mohl hrát ten mulťák, musím platit měsíční poplatky jako u mmo? Hrál jsem jen párkrát v životě mulŤák na počítači u nějakého countra a cod, tak netuším jak to funguje. MP mě nezajímá u žádné hry. Ale tohle by mě teda zajímalo.
    • V tomto případě je to tak že všichni dostanou zdarma k hraní MP část Uncharta 3 i když hru nevlastní. Jinak Microsoft to tak má, na Xboxu si MP u her nezahrajete pokud nemáte zaplacené prémiové členství, u PS3 je MP hraní zdarma.
    • Na PS3 má multiplayer zadarmo, ale můžeš si platit měsíčně tzv. PS+. A pokud si ho platíš, tak dostáváš přístup ke spoustě hrám zadara. PS+ se dost vyplatí bych řekl.

      Na X360 si musíš měsíčně platit, aby jsi mohl hrát multiplayer. To je oser jak sviňa, protože hry zadara nedostaneš, multiplayer je stejnak P2P a Xbox LIVE slouží hlavně jako sociální a reklamní síť, která má za cíl tě donutit utratit víc peněz navíc k tomu měsíčnímu poplatku.

      PSN taky slouží jako reklmaní a sociální síť, ale multiplayer je zadara a když si platíš, tak dostáváš aspoň něco pořádného - hry.

      V nabídce online služby má Sony - PS3 - jasně navrh.
    • na PS3 máš Multiplayer u originálních her zcela zdarma. Jediné co si můžeš zaplatit na PS3 do MP jsou nějaký ty skiny, mapy, mody a DLC. Sis to spletl z Xboxem na kterém se za hraní po MP platí !
    • Robotron3
      Když si koupíš hru, tak samozřejmě tam máš multiplayer zdarma. Teď dokonce mají multiplayer zdarma u U3 i ti, co si hru nekoupili. Ale to myslim šlo pochopit i z článku, pokud jsi ho četl. *3*
  • To je pro mě celkem překvápko. Měl jsem za to, že multiplayer k PS3 hrám je zdarma. Uncharted 3 mám, ale multiplayer jsem ještě nehrál, takže jsem se dozvěděl až teď, že byl placený. Má to hodně PS3 her, já jsem se s tím teda zatím u žádné snád nesetkal.
    • ringmancz
      když nemáš koupenou hru, tak si multiplayer nezahraješ, odteď nebudeš muset mít hru a MP si stáhneš z PSN zadarmo

      /jsem pomalejší :) ale stačilo by, aby lidi při čtení zapojili mozek
      • Tak tato možnost mě ani nenapadla, s tímto jsem se ještě u konzolí snad v životě nesetkal :D Aby byl multiplayer ke hře volně stažitelný a tím pádem k dispozici "bez hry". A to už jsem jich měl za svůj život tolik (konzolí), že bych je z hlavy asi nespočítal :D U pc je to běžnější, ale u konzolí mě to překvapuje. Ale děkuji za reakci, i přes tu narážku, že nepoužívám mozek :)
    • ginnus
      Multiplayer byl zadarmo, pokud jsi měl koupenou celou hru. Teď je ale mulťák zdarma ke stažení a hraní, i když plnou hru nemáš.
    • Měl tam samozřejmě být otazník :D tedy : "Má to hodně PS3 her? Já jsem se ..."
  • Takže jestli jsem to pochopil dobře je to stále jenom pro PS3 že?
    • Si myslíš, že exkluzivní tituly pro PS budou někdy na PC nebo XBOX ? No pokud si myslíš, že toto někdy nastane tak to leda ve snu ! SONY na tomhle vydělává... Nejsou tak blbý přece.
  • neni fakt zabavny. je to jen o tom behat a klickovat a strilet od boku... NIKDY NEMIRIT!!!
    jedine ucinne zbrane jsou pest, sniperka a granat...
    kouknete na toto videjko (doporucuju pres tu stranku jinak musite byt regly na Youtube kvuli veku ;)
    http://www.analoghype.com/video-games/playstation-3-news/how-to-be-successful-in-uncharted-3-multiplayer/
    • Ale to jsi na omylu, ono to zabavny jest. Alespon pro me teda... Samozrejme podstatnou MP u U3 je byt neustale v pohybu a mnohdy se vyplati strilet od boku. Nicmene s vyberem zbrani nesouhlasim. A i pistoli se da hrat, viz. http://www.youtube.com/watch?v=uoybafn2WjU *1*
    • roiser
      Hmm, já teda už mám v mulťáku U3 nahráno hodně a teda neměl jsem vůbec žádný problémy s používáním normální taktiky. Samopal + normální zaměřování a šlo to hladce. Hodnotu zabití/úmrtí mám o dost víc, jak 1. Takže pokud umíš, tak tyhle hloupé taktiky nepotřebuješ *3*
  • Škoda akorát pidi bonusu pro hráče co si to už někdy dřív koupili. Jediný co máme je ND packa u nicku a tričko s ND packou na oháknutí postavy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit