Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som aktivoval kľúč a nikde ho nevidím .......písalo sa že je to Beta March
  • davidjaho: To bude tím že seš ještě moc malí pískle a nejseš dost starej na hraní takovýhle her *1* *2*
  • Souhlasím s kolegou níže - nehorázná diskriminace. Mít možnost vyzkoušet beta verzi COH 2 pouze a jen přes FB :P. Ne každý jej má (kdo mi napíše, že jej mají všichni, ať si dá rovnou facku), nechápu proč to nejde přes klasickou registraci emailu :P.
    Do tohoto rozhodně nejdu. Jednak FB nemám (zaplať pánbůh :P), nepotřebuji jej a kvůli tomuto si jej vskutku zakládat nehodlám :D:D.
    • erikse
      Do bety se da dostat i predobjednavkou hry na Steamu. ;)
    • trolo
      tak to urob ako ja a popytaj niekoho kto FB ma nech ti ten key posle.
    • Nemají jej všichni, ale je to prostě masově oblíbená věc. To, že to někdo používá jen pro uspokojování se tím, že mu dá někdo "like" je jedna věc, ale jinak je Facebook dost dobrý v tom, že spousta věcí se tam objeví jako první a nebo exkluzivně jen tam... Nikdo tě nenutí tam vyplňovat pravdivé údaje (stačí si založit mail někde), můžeš tam mít klidně fiktivní identitu a používat ho jen pro to, co potřebuješ...
      • Tilwaen
        "To, že to někdo používá jen pro uspokojování se tím, že mu dá někdo "like" je jedna věc, (...)" - bohužel přesně takto se asi potřebují uspokojit i vývojáři CoH2.

        Je to něco, s čím nesouhlasím, ale to je asi tak vše, co s tím můžu dělat. Radši si počkám na plnou verzi hry.
        • Nikdo ti to nenutí, zatímco ty a tobě podobní budete hrdí na to, že nepoužíváte facebook a na to, jak jste vypekli autory tím, že jste jim nedali "like", ostatní se budou bavit u dobré hry :-)
      • Jakože jestli je prvotně první exkluzivní informací to, že nějaký johny si právě utřel řiť a úspěšně se vrátil ze záchodu, přičemž to stihl ještě vyfotit a rozeslat dalším svým virtuálním fellas a to pouze v rámci pár kliknutí - tak to potom ja, to je dost dobrý. Ale jinak samozřejmě máš recht, je ho možný využít jen pro to, co se hodí...
        • Ne, že bych byl nějaký zastánce FB nebo tak, ale ty jsi to očividně nepochopil... Vůbec nejde o sledování nějakých lidí, ale stránek, které tě zajímají... Na FB se informace objevují většinou jako první, protože je to jednoduché je tam zadávat... Třeba já tam sleduju stránky pár závodních týmů a dozvím se tam vždycky o dost víc, než kdy dají na jejich web... To samé se týká stránek různých vývojářských studií... Facebook není jen o tom mít někoho v přátelích a číst si jeho pindy, které nikoho nezajímají :-)
        • Kozy
          Tak jestli máš takovýhle kamarády a známý...
    • Souhlas FB mám, ale je to opravdu diskriminace a stím FB by mohli jít do p.... klidně bych ho celosvětově zakázal, protože todle kam vede je opravdu děs!. Kdyby raději ji dali těm co si koupili jedničku to ne..
  • Nevim v čem je chyba ale já se na tu facebook stránku nemožu dostat. Vždycky mňa to hodí do homu. Nevíte co s tym?
    • Jo mě to taky nešlo a vždycky mě to přesměrovalo na homepage FB tak sem zkusil založit jinej FB a tam to už šlo a po získání klíče zruši *3* je to opravdu tím věkem *6*
      • Mě je sice 20 ale to je jedno :D
    • Mě to taky nejede :(
  • Taková Diskriminace pouze přes Facebook *7* snad je nepopadla "like" horečka *1*
  • alexbond
    diky bohu za games.cz jinak bych si toho urco nevsiml *2* *1*
  • Mě přijdou němci víc silnější než rusové :/
    • langustyn
      od toho je to beta, aby se to vychytalo :)
    • Však to je správně, protože tomu tak bylo i v reálu. Rusové vyhráli přece hlavně díky přesile a primitivnosti techniky / výzbroje, která se tím pádem dala vyrábět mnohem rychleji než ta německá, která byla sice nadčasová, ale příliš komplikovaná...
      • další chytrolín co viděl spoustu západních dokumentů...

        rusové měli kvalitnější chemický průmysl
        kvalitnější metrologii, ruský pancíř byl daleko lepší než německý
        daleko dřív přišli s obloukovým svařováním (přelom roku 42/43), což urychlilo výrobu a zkvalitnilo ji
        po američanech jako jediní dokázali budovat "výrobní linky", Speerovi se to povedlo až ke konci roku 44
        ruská a americká technika má hodně společného, rusko-americký vývoj techniky probíhal stejně, jako rusko-německý v předválečném období

        a na jatka hnali němci lidi stejně, jako rusové. Rusové ztratili v boji něco málo přes 10 mil., němci přes 6 mil., tušim
        • Říká ti něco americké bombardování ? asi ne co ? a ono 10 mil a 6 mil je sakra rozdíl. Navíc Němci bojovali na 3 frontách o to ztráty větší + měli je spíše ke konci války. Jo ruskej pancíř byl dobrej jeden z nej ale německým tygrům to nedělalo problém prorvart a neměli takové ztráty v poměru. Rusové své vojáky posílali na jatka. To samé že jim spojenci stále posílali materiál.
          Zase moc věříš ruské propagandě, která toho ještě nezveřejnila, protože by se ukázalo jak na tom byli ještě hůř.
          • Ono celkově ty údaje z války jsou trochu zkreslené... Třeba počty zničených tanků v bitvách... Za zničený nepřátelský tank se počítal i ten, který byl poškozen a odjel z boje... Tím pádem mohl být jeden tank "zničen" i desetkrát :-) Ale to je jedno, každopádně to, že Němci jsou technicky velmi vynalézavý je fakt a platí to pořád.
        • Ono se to nesrovnává moc lehce, když výroba v Německu neustále čelila sabotáži a pak i nedostatku některých surovin, tak se to pak dost šidilo... Ale co se technického inženýrství týče, tak Němci předběhli dobu... Hlavně mají na svědomí přelomové věci jako Tigera, Panthera, Me262, V1, MP 44, MG42 (v modernizované podobě používán dodnes) apod.

          Někdo by mohl namítnout, že Tiger byla přetěžká bestie, která obstála jen na rozlehlých ruských pláních, ale prostě jeho psychologický účinek byl nehorázný - spojenci často ustupovali v boji, protože si mysleli, že čelí Tigeru i přestože to byl ve skutečnosti jen PZ IV, který měl podobné tvary...
          • Ono se těch MP44 na frontu zrovna moc nedostalo, nemluvě o Mkb42. Stejně tak lze říct, že něměčtí vojáci měli velice rádi ruský PPS41/43...
            Nevím kolik veteránů jsi potkal a s kolika mluvil. Mně se takový štěstí nepřihodilo.
            To že měl Bundeswehr svůj MG3 je ok, ale další země? Pokud vim, tak NATO zbrojilo FN,M60. Naše vz.59 byla taky kvalitní a taky se do světa moc nepodivala (dneska je to jinak).
            Pokud vim, tak Bundeswehr používá MG4 a na silnější ráži FN, HK121 se zatim objevilo jen na výstavách, stejně jako HK416 415 křest v Afganistanu je teprve čeká.
            A psychologický efekt tigr měl...za každou PzIII a PzIV každej viděl Tigra...no. Praktická hodnota tam ale moc nebyla (průlomovej tank, kterej se mnoha ofenziv nedočkal)
            • Na wiki si zadej MG 3 a je tam docela dlohý výpis zemí, kde sloužil...
          • tak a rusové zas museli stěhovat výrobní linky spolu s frontou, viz. Chrakov, ujednocovali výrobní továrny v průběhu války a pořád mezi sebou podniky bojovali...a to vydrželo dodnes.
            a) Tagil
            b) Ural
            c) Krakov - UK
            Dneska dělá Ural T90, kdežto Tagil specializovanou techniku a pořád mezi sebou bojujou...a Krakov se sbírá. Poslední T84 U je pořádnej tank

            Německý stíhačky nebyli lepší, než britský a americký. Proudový spojenecký stroje přišly v zásvěsu za německými. A ona ta slavná Me 262 moc dobře hořela
            Tiger přelomovej rozhodně nebyl, Panther ano
            plány na AK47 byly daleko dřív, než je sovětský systém pustil do výroby, takže tam bych tolik s MP 44 taky moc nemachroval. Výkonná ta zbran zas až tak nebyla (špatnej náboj), to byl daleko účinnější SKS Simonosov
            Nehledě na elektroniku a šifrování, kde měli briti a amící daleko před němci. Německá technika byla velice dobrá...ale ne zas až tak růžově, jak si ji tu vykreslujete. Ve spoustě věcech rusové, nebo západní spojenci němce předběhli. P.S. Která země dnes používá modernizovanou MG42? *8* Druhej odstavec ani nezaslouží komentář
            • no když už chceš srovnávat... AK47 bylo na výkresech někdy v roce 43, MP44 (resp. prototyp Mkb42) byl už v roce 42 nasazen v bojích... O výkonnosti můžeš psát jak chceš, ale fakt je, že vojáci byli s MP44 tehdy velmi spokojeni.

              Modernizovaná MG 42 = MG 3, která má vylepšený design ze svého předchůdce a hlavně jinou ráži (7.62 NATO)... Ve výzbroji ji mělo kromě Bundeswehru dalších X zemí, byl jim vyzbrojen i tank Leopard... Ačkoliv teď si nejsem jistý, jestli MG3 pořád ještě používá Bundeswehr, když se měl měnit za HK121...

              Co se ústupu před "tigrem" týče, není na tom nic vymyšleného, to je věc, kterou mám přímo od veteránů
    • LTM3
      Už to hraju docela dlouho a nepřijde mi to. Možná jsou tak německé jednotky efektivnější na počet členů v jednotce. Stačí si blbě najet s tankem a sejme tě i tank, který by předtím neměl šanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit