Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • resolut1
    ved sa tam nedá prihlásiť
  • Zdravím, dnes sme rozjeli CZ/SK fansite téhle hry na facebooku, budem rádi za každého kdo se přidá, nápady, spolupráce vítaná.
    Děkujeme za jakoukoliv podporu

    https://www.facebook.com/pages/Neverwinter-CZSK/501767879851265?ref=hl
  • NWN 1 me strasne bavil a uz tehdy jsem si rikal ze by byla pecka udelat mmorpg. pokud si pamatuju hralo se to jaksi mp ale je to uz doba:) uz jenom kvuli lore si to zahraju a dam si pauzo od TSWO ktere me velmi potesilo. koupil jsem si hru a za chvilku zrusili predplatne:) tak to ma bejt. DnD je proste super a to ze to je fantasy me vubec nevadi jsem velkej fanda warhammer (stolni hra) takze to mam tak nejak v krvi. a komu neni po chuti fantasy je tu TSWO myslim ze je to kvalitni hra. ten kdo si porad stezuje na wow klony at si stezuje dal my ostatni si urcite pekelne zaparime:) uz aby bylo 30 *16*
    • Co je to TSWO? Myslis TSW (The Secret World)?
  • Mohu se zeptat, kdypak si mohu zahrát veřejnou betu? Možná této hře někdo bude vyčítat jistou podobnost s WOW, ale... prostě Forgotten Realms! Pro mě tedy jasný důvod proto, to alespoň zkusit (Ačkoliv je životnost MMO v mém případě maximálně dva týdny, až tedy na jedinou výjimku a tou byla Ultima Online). Velká škoda, že nemůžu hrát za Githzeari a že drowové jsou otevřeni jen pro předplatitele *9*.
    • uprime, moc velkej zazrak to neni. K WoW se to opravdu pripodobnovat neda. Je to de facto Vindictus se skilly, takze je to napul i Tera. Navic je to delany instancovane, ne jako open world, takze online pocit mas jen ve meste. Prestalo me to bavit po dvou dnech
    • Podle infa na webu od 30. - pokud si nezaplatis $200 (pak muzes uz hrat) nebo $60 (to je od soboty) ...
  • wated time

    graficky 10 let po zadu, zase ten nudnej grind jakej zname z jinych mmo, zadne inovaci, nudnej fantasy svet (nepodarena kopie wow a podobnych), proste zklamani.
    • Podle mě je u MMO nesmysl mít grafiku alá crysis 3... viz Aion, se sebelepším železem se to lidem v době vydání sekalo při velkých PvP bitvách
      • Pekna grafika neni to same co tzv next-gen (high end...)grafika. Z novych MMORPG her me napada treba The Secret World. Nijak zvlast narocne a pritom v pohybu nadherne. Samozrejme ne kazdemu styl sedne,ale to je tak vzdy. Vzdycky budou lidi co reptaji.
        A tahle hra? V dungeonech mi to na videich ze vseho nejvic pripomina LOTRO. Neurazi,ale dneska uz nenadchne
      • nj, jenze kdyz nekdo udela 125 kopii wowka, tak by se cekalo, ze to aspon bude dobre vypadat ...
  • F2P - zkusím, uvidím. Není co řešit. Když to bude kravina, smažu. Celkem slušná možnost, kterou jsem u spousty her neměl a vyhodil jsem prachy.
    • To samo, ovsem mrknul sem se, za jakych podminek muzes hrat "uz ted" ... lol, za +- $200 se pokud vim prodaval dozivotni acc do lotro ... a tady za to dostanes nejakou hromadu ingame meny ... a par veci ...
    • fizola
      Súhlasím, výhoda vo f2p je že vyskúšaš a ak ťa baví, kúpiš a nelutuješ, alebo kúpiš keď chceš získať z hry viac.
  • jindra.veliky
    Zase další nudná onlineovka *11*
  • jj, ono je totiž strašně zábavný mít 5 řádků skillů a mačkat je v naučeným pořadí tak dlouho, dokud nepřítel nezdechne :)

    nehrál jsem, ale jestli si to s něčím nepletu z videí, tak tady má bejt daleko akčnější soubojovej systém než v klasických MMORPg, něco jako v Teře, kde to byla věru vítaná změna... ovšem grafická ujetá asijská stylizace to pro mě docela zabila...
    • pardon, to měla bejt reakce o řádku níže... xD
  • Dalsi MMORPG pro jednodussi jedince s 5 spellama v baru. *palmface
    • jj sracka, ale lidi skonzumujou mnohe..
  • Nevypadá to špatně.
    • bohužel to špatný je, hrál jsem betu a absolutní zklamání, jak po grafické stránce tak po herní, třeba si to svoje fanoušky najde, ale já to rozhodně nebudu
      • Tak jsi se podělil s námi o své zkušenosti z low lvl díky, grafika je líbivá a taková temnější než u 3/4 dosavadních duhových her a taky lepší než průrej zabalený do krásného obalu.
      • nechapu jak muzes vycitat hre grafickou stranku, ktera je podle me naprosto skvela. Ja se na to kazdopadne tesim, protoze jsem fanda Dungeons and Dragons, ale hlavne FORGOTTEN REALMS :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit