Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Neví někdo o cz fanstránkách na neverwinter online?
    • díky *14*
    • http://www.neverwinter-online.cz/
  • Tato hra má neco do sebe, chtěl jsem to s kamosi vyzkouset jako oddych od WOW ale nejak jsme na WOW zapomeli :D. Jinak pro lidi co znaji Baldurs gate , Oblivion apod. hry v tom je trochu nostalgie. Porovnanim s GW2 k cemu mi to prijde nejvic podobne - GW2 jsem prestal hrat po doexpeni a uz se k nemu nevratil a pravda je takova ze bych prestal i driv ale stale sem cekal na to co z toho vyleze. Tato hra mi prijde ve vsech aspektech lepsi (pvp, dungy, hratelnost, narocnost na HW) Uvidime snad se zase nezklamu, zatim me hodne bavi....
  • Nemohu si pomoci,ale to videjko mi prijde nudne, fadni, bez spetky napaditosti, nic cim by dokazalo upoutat, proste jen mix neceho, co zde jiz 1000x bylo .
    No videjko o nicem, ale na druhou stranu o to vice budete prekvapeni s hrou samotnou, hru jsem jiz kratce vyzkousel a musim uznat, ze se celkem povedla, zadnych tisic abilit a spelu jak to je treba ve wowku, kdy se ve spelech uz ani prase nevyzna, ale tady jsou 4 + 2 utoky na mysce a proste to odsejpa jak ma boje jsou take pekne zobrazeny, graficky kabat se take povedl, obzvlaste si posmaknou hraci co si radi tvori postavy, zde se mohou vyradit dosytosti a tvorit a tvorit :). Hral jsem hru sice jen kratce, ale uz ted vim, ze si udelam cas a hru poradne otestuji. Nicmene porad se nesmi zapominat, ze je to porad jeste beta.
    • Taky se mi to moc zamlouva. Hlavne se mi libi namluvene dialogy. To jsem na vetsine MMO nesnasel, tu absolutni nemost NPC. Jeste mi prijde, ze je hra zvlastne optimalizovana, na 2GB graf, karta mi to jede s problemy na stredni.. - uz vyreseno, staci vypnout antialiasing a fps se vam zvednou tak o 30-40 a rozdil v graf temer zadny.
      • Pokud máš Nvidii můžeš manuálně zapnout FXAA (vyhlazování, který žere cca 1-5 FPS - rozdíl je, že MSAA renderuje obraz ve větším rozlišení a jen ho zmenšuje... FXAA je vyhlazování postprodukcí stejného rozlišení) Jinak se mi líbí, že NW dobře balancuje na starých MMO zvycík (rozdělení rolí - tank, healer, DPS) a přitom je příjemně akčnější.
  • resolut1
    nedá sa tam prihlásiť akoby to bolo preplnené
  • Neverwinter >/< Guild Wars 2? Moc to nesleduju, ale zajímá mě jestli to považovat za "velikána" nebo jen další z řady.
    • Rozhodně jen "další z řady". Na GW2 to nemá. Kdyby to nemělo značku D&D, tak je to naprosto zbytečná záležitost. Zpracování,podprůměrné, i když vím, že je to v betě.
      • Stejný názor. Čas strávený v GW2 je rozhodně větší porce zábavy a hratelnosti.
        • To si nemyslím, GW2 jsem si předobjednal hned, jak jen to bylo možné a po vydání jsem udělal 45 lvl a pak zábava tak nějak opadla ...prostě neskutečnej stereotyp..PvP zábavné také jen z počátku a Eventy se opakovaly, problém byl pak v tom, že v lokacích pro 40-50 moc lidí nebývalo a splnit tak nějaký event např. pod vodou sám bylo nemožné.

          NW hraji zatím 4. dnem ..lvl 24 rogue a zatím si to užívám mnohem více než-li GW2 ..doufám, že mě to neomrzí tak rychle jako GW2 :)

          Líbí se mi, jakým systémem jsou řešeny lokace (něco na styl Dragon Age I->přesouvání na mapě) PvP je zábavné, ovšem zamrzí často nemožné složení týmů. Dungeony a Skirmishe, když nepočítám zjevně špatně nastavený drop (z jednoho bosse vždy stejná rare věc), tak jsou velice zábavné (aspoň tedy pro mne) a dají se zatím zvládnout i bez tanka, ale to dozajisté příjde s většími lvl dungeony :)
        • Věc názoru. Já lituju i toho beta víkendu co jsem to GW2 hrál. Měl jsem přehnaná očekávání, ale za to si autoři mohli sami, protože těch řečí jak to bude jiné a odlišné od všeho a pak dostanu to stejný jako každé druhé MMO. Ne děkuji ani na půjčeném acc jsem nevydržel později hrát déle jak hodinu a letělo to. Jinak kdyby to nebylo D&D ? Kdyby, ale ono to je ! Stejně jak je GW2 o ničem, ale zadarmo tak tohle může být o ničem, ale zadarmo + D&D :)
          PS. pravej GW je jen jeden a to ten první. *7*
  • takze uz sa nejde prihlasit pre zmenu vobec...
    • no jestli to neni tim ze ted jsou shozeny servery zhruba jeste tak na 3hodky je to na strance i na launcheru
  • Kein
    No tak jsem to zkusil a moc mě to nenadchlo teda...
    • Ja si nemuzu pomoct, ale zatim celkem fajn. Takove normalni MMO, navic je to pouze beta a spousta veci se tam jeste doda. Jinak je to proste klon star treku od perfect world, vicemene pouzili stejnou zakladnu a hodili ji na DnD.
      Ale myslim, ze u toho chvilku aspon zustanu :)
  • "Hlavně už vás ale nečeká výmaz postavy kvůli další fázi testovacího procesu"
    z tejto vety som pochopil, že postava mi ostane aj po skončení bety a prejdení na ostrú verziu...čo je blbosť, ne?
    • Shania
      Tohle je tzv soft launch, zadny wipe uz nebude.
    • Proc by to mela byt blbost ?
      • na ofiko stránke vo faq je poznámka, že pred headstartom bude wip.
        • No predpokladam, ze si redaktor tu informaci nevycucal z prstu a ze FAQ je vetsinou jen nejaka okopirovana sablona.
          • mohol by postnuť, kde to zobral, na mainpage som sa o tom akosi nedočítal.
            • Early Access Exclusives for Neverwinter Founders

              Five days Open Beta early access for Hero of the North Founder's Pack purchasers.

              Three days Open Beta early access for Guardian of Neverwinter Pack purchasers.

              Note: There will be no character wipes after April 25th.
  • me vsechno funguje normalne lidi ja hraju ....
  • Gateway je bezva věc, která mi chyběla u jiných MMORPG, překvapivě dobře udělaný rozcestník s mnoha možnostmi, např. vstupem do aukce. Jen mě překvapilo, že na samotných stránkách hry o něm není viditelná zmínka a dozvěděl jsem se o něm až tady. Dík za dobrou informaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit