Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enclaw
    Pro ty co nesnáší zdejší přehrávač *3* : http://www.youtube.com/watch?v=2djDE_kwH3Q
  • Zlý, zlý človek na začiatku sa vskutočnosti na konci mení na hrdinu, tý dnu sa s tým musia vysporiadať, on však zavrel dvere ... Nádhera.
    • kickasl
      pro jistotu jsem si pustil zacatek znova, ale ty monstra jsou videt hned, takze nevim proc bys ho mel povazovat za zleho cloveka ze zacatku.. mozka tak kdybys nedaval moc pozor
      • musíš, ale uznat, že hned ze začátku si člověk monster prostě v pozadí nevšimne...
  • MidnighT91
    Tak a teď to chci vidět v pohybu...
    • Veskoslav
      Stačí si to zahrát:)
  • Reklama před videem nám zase vezme náladu...
    • Tilwaen
      Dá se přetočit tak, aby sis musel prohlídnout jen její poslední dvě sekundy, to mi nepřijde tak zlé.
  • Me gusta !
  • Napsal bych excelentní, ale nenapíšu, poněvadž by to byl eufemismus.
  • Trochu levné je, získávat "body" pomocí malých dětí v ohrožení. To je vlastně celá podstata toho, proč ten trailer působí tak skličujícím dojmem. Těch dětských postýlek, medvídků a plačících dětí tam bylo na můj vkus příliš.
    • Veskoslav
      No jelikož napadli stanici, kde žijí rodiny s dětmi, tak co jsi čekal? Jo kdyby napadli Benátky, tak to by jsi tam měl mrtvé děěvky a zločince, ale tady napadli nejspíš nějakou menší stanici, kde žili rodiny s dětmi. A moc jich tam není.
      • To jsem pochopil. Ale vždy je na výběr, co použít. Pokud celá schopnost navození úzkosti spočívá v mrtvých, plačících a ohrožených dětech, pravděpodobně na traileru ušetřili za kompozici/aranžmá/scénáři. Není to moc dobrá vizitka pro hru. Zkus při rekacích udělat nějaký ten myšlenkový krok navíc a možná budeš víc chápat co lidi kolem říkají. Pokud ti třeba někdo řekne "na to se vys*r" tak po Tobě nechce, aby jsi si sundal kalhoty, ale jen, že se máš zvednout od COD a jít se třeba učit literaturu, nebo vynést smetí.
  • Veskoslav
    Skvělé a až děsivě dokonale smutné.
  • Velmi půdobivé.
  • promitac
    Nevyvážené jednotky.
    • *1* Vtipálku
      Právě proto z toho čiší zoufalství. Pro mě je to geniální až mi běhal mráz po zádech. Jako ve stylu Cyberpunk 2077
      • promitac
        Neviem ci povazovat za genialne nieco, kde tlupa poliajtov striela full auto na zensku, ked celu dobu za nou stoji iny policajt. Friendly fire asi nerobi problem v buducnosti. A este ktomu dost nekyberpanková hudba.
        Ale ja viem ja viem je to CDPR tak to musi byt boží automaticky *3*
        • Prečo by tam mala byť kyberpunková hudba? A o čom to tu vlastne melieš človeče? Trailer bol super, ak máš chuť do niečo hustiť, tak si choď radšej ľahnúť.
          • promitac
            cdproject fanboys :)
            Hovori ze je to genalne ako Cp2077, a ja vravim ze ten trailer na cp2077 bol nehorazny dizajnersky fail, a creative director toho videa by sa mal hambit.
        • ty bys potreboval asi vyplach zaludku mydlovou vodou...
        • smejki
          -_-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit