Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nvidia Titan power- jeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Viktor_H
    Tuhle hru musím mít!
  • smajdal
    Tak nikdo tě ten titulek psát nenutil, nebo snad ano?
    • Ty si snad s autorem článku tykáš?! Pásli jste spolu husy? Nejdřív dokonči základní školu, kde tě, snad, naučí způsobům slušného chování a pak diskutuj *16*
      P.S.: Rozhodně nejsem příbuzný autora ale nad zdejší úrovní vyjadřování některých individuí mi zůstává rozum stát *11*
      • vlastik.plaminek
        Vykat na herní diskuzi je asi to samé, jako pít malé pivo. Naprosto zbytečné, možná dokonce zhovadilé.
      • Pane redaktore polibte si klitoris *1*
  • uz som to raz pisal, ale musim znova..ten drbnuty prehravac stoji za konsku P**U! tu jeb**tu reklamu by som prezil, ale to, ze to vkuse pada a hadze nejake errory ma nesktocne serie. to je taky problem do boha davat to z YT alebo aspon odkaz na to?
    • Mě přehrávač funguje od první verze, mám Chrome a všechny pluginy aktuální.
    • az na invektivy by som sa pod toto podpisal, ta 'uzasna' reklama (az jedna, stale dokola) je neskutocne otravna, nehovoriac o tom, ze potom ani nejde pozriet video..
    • ales.smutny
      Na tak hezký příspěvek jde zareagovat jen jedním způsobem :)

      Můžeš pls sem napsat co ten přehrávač (ne)dělá a co máš za prohlížeč a verzi? Díky http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/ Nám tu už ten přehrávač nějakou dobu ani necukne, ale prostě v takové šíři prohlížečů a variant prostě může něco uniknout.
      • Alesi, prosim te...Sehnal si mi ten lubrigacnej gel na zadek? *14*
  • jestlipak tam bude i quest s vrabcim princem a sumcim kralem, kterej je zadavanej zabim kralem :)
  • Cosi
    Vždyť je to ten samý trailer, co byl na loňské E3.
    • prudislav
      jj jen tam připlácli "Stargate Ubisoft Sparkle"(http://www.youtube.com/watch?v=-SqBEaZh024)
  • Působí to moc pěkně, navíc to vypadá že se bude jednat patrně o první hru studia Obsidian jež vyjma vynikající hratelnosti nabídne i zajímavý vizuál...
  • BoB.2
    Na útok pana otroka jsem zvědavej. *15*
    • Viktor_H
      To bude stejný jak v díle s Paris Hilton - narval si ji celou do prd*le...
      • Ze prej Paris fajci Kare za dolare, je to prravda ? A i polika ??? hm ... *16*
        • Kolik bere za polikani majonezi ?
          • Ach ty previte neslusnej a skazenej pse
            • Leylo si Sherezada *3*
            • Lejlo k veceri chcu gulas s piatima knedlama jo ?!
          • Dyno budes se mnou sulozit v Jetu v Battlefield 2 ?
            • ja bych te rezal na zadeček jako pejsanka z TPO *14*
            • Dyno prestan , lebo ti zrusim prava generalneho admina a poslem na teba Lady Dianu a cely doktorsky personal z UK. *5*
            • chuj
            • Jiste, ale jen s kondomem.
              PS: Konecnik mas cistej ? *14*
          • Nvidia power
            • Jeaaaaaa gren power
            • AMD
              PS: To neni mozne
          • liter Tesco vodky
            • hu hu hu hu
              Zijem beatom a bassom, dig more ze vraj hej do tej kurwy pyci kalviskej
            • Prestan lebo ti dam ban !
            • Pane Boze , ticho uz !
    • bude lidi polikat prdeli jako v jednou dile paris hilton :D
    • Bude ze zadku střílet tarbušáky...
    • Mohl by se jmenovat Toxic.. :)
      • firebug
        No vypadá to, že se s protivníky vypořádá obdobně jako s Paris Hilton, takže by se hodilo spíše jméno útoku Absorb či An4l Trap :-)
      • to by bolo vreskotu homoorganizacii :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit