Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je pěkný, ne originální, ani dechberoucí, některé části jsou moc dobře provedené jako třeba matka bránící své děti nebo týpek který tahá tu potvoru za ocas od nemluvněte....ale nic dechberoucího
  • jezis teraz budem zly.

    vizualne to vypada jak z 99ho
    napad je prebraty a neoriginalny
    a prevedenie my prijde priam gycove
    • Halvne že prevedenie " ... MY ..." .... "prijde..." gýčové . Tupec nauč sa gramatiku .... Blbec ako ty nemá čo písať do diskusií .....
  • no a ja som si naprv myslel, že to ukazuje scénu z knihy Metro 2033, tie príšery som mal za potkany, ktoré napadli tú stanicu Timiriazevskaja, a že ten chlapec na začiatku je Arťom a ten za tými dverami jeho otčim... som myslel že to bude prequel k metru... a tu veľkú obludu som ma za toho kráľa potkanov...
    • Shaker
      precetl sem to relativne nedavno a na krale potkanu si teda nevzpominam, ale jo, dalo by se to docela pripodobnit k ty situaci...
  • nevite o fullHD verzi?
    • Prekvapivo na Youtube staci dat vyhladat Metro Mobius trailer.
      • samozrejme ke stazeni s dobrym bitrate ...myslel sem ze to kazdymu dojde ;)
  • Hem... sice jsem nad tím chtěl povýšeně mávnout rukou (mě tyhle trailery, které ve zmrazeném záběru na pěti metrech čtverečních ukazují dvacet prakticky oddělených mikrosvětů, nijak zvlášť netankují), ale ta pointa to vytáhla :)
  • XorxoxTalarius
    No graduje to pekne ... jdu si ten trailer sosnout, jelikoz je to proste super ... aneb jak navodit za tri minuty takovou atmosferu kterou neziskate ani z dvouhodinoveho hororu
  • Já bych si Metro fakt rád zahrál ale poslední dobou jsem koupil hodně her které mě pak vubec nebavili a ani jsem je nedohrál, takže se bojím že tady to bude podobné a 50€ není málo.
    • Veskoslav
      Proboha jenom blázen nakupuje na Steamu nové hry...Navíc u nás krabicovka v pohodě za 750 Kč.....
      • Je to zlodějna, když už tak koupím rovnou key, který tě vyjde laciněji. Až se budou tvořit jo fakt kvalitní hry, kteří mají hodnotu opravdu 50€. Koupím klidně za full cenu, ale v dnešní době zjednodušování, mainstreamu, neposlouhání komunity (viz. série NFS). krácení herní doby, ničení fungujících postupů a přidávání kravin, ořezávání her a zbytky dodávat ve formě DLC, co mělo být v základní hře je prostě hnus, který za 50€ fakt nestojí...
    • Prosimtě stáhni si to warez a nefňukej tu.
      • si počkaj mesiac dva a máš to v zlave a opatchované... *7*
    • Kup si na Aukru kod co dostali lidi ke grafice, mel bys to sehnat i pod 500.
    • Mozes to kupit na greenmangaming, myslim ze aj z CZ sa tam da kupovat v dolaroch. A este na to ide uplatnit kod na zlavu 20% alebo 25%. Ja som to tam kupoval za 37.5$ co je dost rozdiel oproti 50 euram.
      • lenže ja hram na pc, pozeral som že na steame je to za 50€ ale v kamennom za 33€ to je velky rozdiel a zlodejina.
        • Ano aj ja hram na PC, sak na greenmangaming sa predavaju hry na PC. A ten kluc co ti odtial pride ide aktivovat aj na steame.
  • až na to že se to nehejbe takže to není trailer spíš screenshot
    • Nesmis se divat na obrazky totiz *3*
  • Klidně napište o mě, že jsem idiot, ale ten kdo v závěru neřekne vauuuu je ještě větší.
    • Shaker
      ja rek: "notypi*o"... pocita se to taky? :)
  • CRYPT
    Nevim co na tom traileru nebo co to je je tak specialniho.....
    • skús zapracovať s tou hmotou čo máš v lebeni, možno ťa niečo napadne.... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit