Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    hehe v takom meste nerealnom by som zit nechcel ani vo sne ...traja rambovia co vladnu celemu mestu :D jediny z nich ma zaujima iba michael..vyzera normalne .. z trapnych cernošskych OOOH MAN som vyrastol je mi z takych blbo, a trevor je az moc chory a zvrateny psychopat... skor sa tesim na pekne lokacie a volnost.. a vratenie starych veci zo san andreasu .. tesim sa tak pol na pol .. aj tak ale prve budem investovat do mgs 5 ... gta si pocka , aj tak je to len hra o strielani bez nejakej emocie ,ide len o to vystrielat co najviac ludi a hrat sa na rambov..co uz neni pre mna , preto sa s touto hrou nebudem ponahlat a honit si nad nou hned ked vyjde v ten den ..
    • Ty jebeš kamarát...
      • michaliuz18
        pozor nadavka vymazte mu koment:D
  • uz se tesim jak to stahnu *2*
    • A přesně kvůli takovým kreténům co pírátěj hry ta hra výjde nejdřív na konzole ;)
  • Jůůů... A nebude to tak, že si budu hodinu jezdit po městě, mezitím co zbylé dvě postavy dokončí 2, 3 mise? :)
    • Myslím to tak, že už mi to prostě připadá přehnané... Já se rád sžiji s jedinou postavou, za kterou hraji. Jak bylo předvedeno na videu, nakoupím mu hadry, zahraji tenis, ale takhle se "starat" o tři postavy. ...
      • Ale zase ta mise ja kbyla ukjázana kde 3 postavy kooperují je mrtě. A předpokládám ,že co-op pro 3 hráče bude součástí hry ;)
        Já bych zase uvítal možnost si vytvoři vlastní postavu. Jako v MP pro GTA:IV nebo jako v Saints Row..
  • 15k3
    Kupte si konzoli a přestaňte brečet. *11*
    • uz se tesim jak to stahnu
      • mdkGT
        predkozku?
    • smejki
      leda za jabko
    • Kdo chce hrat hry na stroji, ktery ma vykon a grafiku jako mobilni telefon? To neni resen, pravda je takova ze Rockstar je linej a ma strach ze PC verzi mu hraci omlati o hlavu, nebot PC verze nemuze vypadat jako 10 stara hra jak tomu je na konzolich
  • Wow looks awesome.. Už sem dlouho čekal na San Andreas Revival :) Tohle bude hustý... Nějak San Andreas pro mě byla ta nejlepší hra z celé série, celá atmosféra San Andreas a tak, i trochu fakt že to byli nějaký 90tý léta, teď to bude současnost tak uvidíme... Ale vypadá to super, kupuju a je mi jedno co o tom napíšete za recenzi :D
    • No konečně nějaký pořádný koment :). Také ve velmi těším :). Vypadá to úžasně :). Na celé video jsem čuměl s otevřenou hubou :D. Prostě je to zcela něco jiného, než GTA IV - grafika mnohem lepší, celkově je to krásně plynulý (GTA IV jelo na konzolích v 98% při 25 FPS a někdy to kleslo ještě níže). Je mi jasný, že i tady nejspíše budou momenty, kdy FPS mírně poklesne, ale hlavní je, že při normálním běhu hry to jede krásně :).
      Já se velmi těším a jednoznačně kupuji :). Jen se furt rozmýšlím, zda jít do speciální edice - na to, že je tam jen pár věcí a to převážně in-game, je to dost drahý :-/.
      Jelikož mám již postarší PC (i když stále díky driverům na grafárnu mohu hrát nejnovější pecky), nějak PC verzi GTA V neřeším. Časem to jistě vyjde, ale mě zajímá PS3 verze :).
      Stejně ruku na srdce - na PC si to stáhne víc lidí, než na X360 ;):P. Každý jen brečí nad tím, že to není na PC a jakmile se to na něm objeví, hned hledaj linky, kde to nejdříve stáhnout :P. GTA se nestahuje, to se kupuje!! ;).
      A jinak věřím, že až to vyjde na PC, bude to mít daleko lepší optimalizaci, než mělo GTA IV ;).
      Uff to jsem se zase rozepsal :D.
      Je mi vcelku jedno jestli se mnou budete/nebudete souhlasit. Každý zde publikujeme svůj názor :). Ovšem některé komentáře jsou teda vážně perly :P :D.
  • jan.tichy.18
    Já sem zas někde četl ze na gta sérii pracuje několik týmu ,tak teď nevím
  • zx_spektrum
    Takže zbývající dvě postavy si budou dělat co budou chtít a já se na ně přepnu doprostřed "akce" či "příběhu"? To se mi teda moc nelíbí.
    • Vypadá to už trošku jako The Sims, ale je to fakt skvělé :D
    • Keyz
      Přepneš se borce a ten bude zrovna na WC.

      Anebo druhy krátce před smrtí.


      Obě možnosti opravu "potěší" *15*

      - Nejvíce mně vadí, že se asi nebudou chovat jako klasická NPC a budou tedy naprosto vyčnívat. To bude pak vypadat divně. Když to dělá hráč tak to beru, ale aby další dvě NPC se takto chovali? Proč se tak pak nechovají všechny NPC? Pak to bude tak, že většina NPC budou tupci a pouze 2 borci budou něco aktivně dělat.
  • jan.tichy.18
    Nevíte jak dlouho delali gta v?
    • ringmancz
      podle toho co se píše na wiki tipuju, že něco po dokončení čtverky. ne rovnou hru, ale první nápady, koncepty a scénář
      • smejki
        tak šounili se ještě s těmi datadisky. Ty vyšly zhruba po roce, roce a půl. Čuju, že designový práce na pětce se rozjely nedlouho poté.
  • rancor1223
    Hratelnost vypadá parádně. Skeptický jsem snad jen ohledně jízdního modelu, který vypadá, no, tak jak je to dnes moderní - auto drží jak přilepený s neskutečně snadno řiditelným driftem. Snad se pletu.
    A ta grafika je zvláštní. Na jednu stranu je fakt krásná, na druhou ale občas neskutečně bijí do očí na jedné straně neskutečně detailní postavy a předměty (zpravidla vozidla) v kombinaci s naprosto tragicky nízkým rozlišením textur prostředí.
    • Keyz
      Toho se bojím. Po slušné fyzice v GTA IV kde nešlo jet na max do zatáčky by tohle byl opravdu krok zpět.

      Ohledně grafiky. To jsou prostě triky aby to vypadalo co nejlépe. Dělají to na stejný HW, a tak dali do popředí postavy. I z toho videa ukazují hlavně postavy a ne ulice a stíny apod... Tedy někde přidali jinde ubrali. Na PC snad bude možné přidat nastavení všude.
      • Upřímně nechápu, proč je tolik lidí, co měli potíže s jízdou v GTA IV. Bylo to možná víc odpružený nebo jak bych to řekl, ale já s tím žádné problémy neměl. Mám GTA IV jak na PC tak i na PS3 a naprosto v pohodě. Rozhodně lepší jak v SA :P. Jenže v SA nebylo nic :D. Tam bylo jen něco, aby se s těmi auty dalo jezdit :D.
        Co se týče grafiky (ta se bude asi dlouho probírat :D, mimo dalších aspektů) - na tu jsem dost čuměl. Vypadá fantasticky, na konzole limitované HW ;). Popravdě si myslím, že nižší počet vozidel na scéně nikterak neubere celkový zážitek z hraní ;). Podle mého to ani moc nepoznáme jak budeme do té hry zažraní ;):D.
        Sakra to zase bude kruhů pod očima :D. Tohle vidím na zábavu na pořádně dlouho :D.
      • Slusnej fyzike? Auta ako krabice? *8* Mozno tak s modom, ale bez modu tazko.
      • rancor1223
        Neřikam že by to šlo udělat jinak. Hold někde ubrat museli aby to na těch dnešních konzolích jelo. Docela mě zajímá jak moc plynule se to bude na konzolích hejbat. A na PC doufám alespoň zvednou ty textury.

        Mimochodem ty letadla vypadají skvěle! Už jsem napočítal snad 4 *1* Takový výběr jsem snad ani nečekal.
        • GTA 4 bylo o dost vylepšené oproti konzolové verzi, snad se toho budou držet (a snad to vůbec na PC vydají).
          • rancor1223
            Ok, tak snad. Já konzolová GTA 4 nikdy neviděl tak jsem netušil jak moc změnený o bylo. A o vydání na PC nepochybuju jen si tak půl roku počkáme. Ale co, vyjde Rome 2, to mě do vydání GTA5 zabaví *1*
  • Paulcz
    Sice bych bral něco skromnějšího než je vrtulník s rotačním kulometem, ale každopádně to je jediná velká AAA hra na kterou se těším.
    • Keyz
      Doufám, že nebude tak lehké ho získat.

      Na GTA se mně vždy líbila trocha věrohodnosti. Hra nemá konkurenci a každý odklon od věrohodnosti mně dost mrzel. Sice byla sranda chodil s RPG před policistou ale raději jsem měl snahu něco i dlouze získávat.
      • rancor1223
        No jak kdy. Já si rád projdu příběh kde se snažím o roleplay, ale jak je kampaň hotová, už vypisuju jeden cheat za druhým a jdu dělat bordel *1* Oboje má něco do sebe. V GTA4 je dělání bordelu o to zábavnější s Euforií (fyzika postav kdyby někdo zapomněl).
        • Keyz
          Jo to taky dělám ale kombinuji to s "RPG hraním"

          Ve Vice City jsem si stoupl na konec ulice s rotačákem a to bylo něco. Kam jsem se podíval tam to chcíplo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit