Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    MMO nehraju, 99% z nich mi přijdou úplně stejná. Stereotipní. Bavil mě SWTOR a trial EVE (na který ale nemam čas). Ale tohle se mi hrozně líbí a ani měsíční poplatky mě nezastaví. Na druhou stranu ani nebudou muset, protože mě to dýl jak ty tři měsíce bavit nebude a pak si další případně dokoupím až s nějakým novým obsahem.
    Teď se ještě dostat do bety...
  • Já jsem za to na druhou stranu rád... Alespoň tímto krokem ubude nižší věková kategorie a hra dostane rozumnou komunitu. *4* Ehm, teda alespoň doufám. *15*
    • Neřekl bych, jelikož lotro mělo v době kdy jsem ho hrál hrací model free-to-play( nikoli pay-to-win), a děti, nebo "borci" chovající se jak děti, tam nebyli, pravděpodobně za to může chtrý platící model, kdy jediná věc za peníze, kterou potřebujete k plnohodnotné zábavě jsou questy jednotlivých lokacích(co si pamatuju tak v přepočtu vyšly questy jedné lokace na 150kč za 200 questů), přičemž 3 začínající lokace máte zdarma.

      Zatímco GW2 si musíte koupit a poměr dětí/ "borců" chovajících se jak děti a inteligentně chovájících se lidí tam je jak ve školce.
      • Nebylo to p2w ale lidi si museli kupovat questy *15* *15* *15* *15* *15* *7*
        • pay-to-win platící model znamená, že nejlepší výbavu dostaneš jen za reálné peníze.

          Inu pokud je lotro pay-to-win tak je skoro každá singleplayer a i mnoho mmorpg her pay-to-win.
      • Deti pritahne hlavne cartoonish vzezreni.
    • resshi
      Za předpokladu, že jim to nebudou platit rodiče...
      • Tak samozřejmě, že se i tací najdou... Ale nekaž mi radost. *9* *1*
  • barinator
    nevím kolik času zabere vydělat si na měsíc v EVE, ale tohle je totální bullsh*t.. to že se to uchytilo jinde neznamená, že tady jo (a dost o tom pochybuju), takže po roce čekám f2p
    • vsechno je o lidech. Kdyz se do toho budou sraat takovy bullshiti jako ty, tak to opravdu skonci f2p a uz po tom nikdo nestekne.
      • barinator
        jen sem řekl svůj názor a pokud s tím nesouhlasíš tak prosim.. jen říkám, že tohle je cesta do záhuby.. takovejch her co zkoušely různý "pay" systémy a jak dopadly
        • ano, protoze jsou tu lidi jako ty, kvuli kterejm to v prvni rade jde prave do te zahuby
      • skonci to aj bez toho pri F2P. otazka je že koľko to vydrží
        • "aj bez toho" ? Neni zadne "aj bez toho". Hry prechazeji na f2p jen a diky tomuhle.
  • Tak to pro mě bohužel. Měsíční poplatky nehodlám platit a navíc ještě k tomu koupit hru. Nejsem si jistý jestli to bude mít takový úspěch jako EVE, stejně přejdou na free to play. Kdo si počká, ten se dočká.
    • Děláš jak kdyby to stálo tísíce. Těhle pár "šušní" najdeš v kapse když nepůjdeš jeden večer do baru/hospody/stripklubu.
      • Není to jak za mlada, hraji jen občasně, takže se mi nelíbí když mám zaplatit za celý měsíc hraní, když reálně u toho prosedím pár dní v měsíci
        • Nemusis, v tom ich clanku je napisane, ze budu mat 15,30 a 60 dnove game time karty.
          • Coz je uplne jedno ... melo by to smysl, kdyby sis trebas koupit 30 dnu, ale opravdu 30 dnu, s tim, ze den se ti odecte po prvnim loginu a plati ti 24 hodin ... pak by ti to vyslo trebas tak, ze by se ti za mesic odecetlo 5 dnu.

            Jinak si totiz defakto ty 3 kilca zaplatis trebas za 10 hodin hrani ...
        • No tak nechápu proč by sis měl vůbec pořizovat něco jako je MMORPG když na to nebudeš mít čas. Trochu nelogické.
          • MMORPG už nějaký čas nejsou o 12h grindění, např. GW2, na občasné hraní je fajn
            • to je ovsem jinej druh MMORPG, vyhovujici tvemu pristupu. Wildstar takovej neni, takze nevim co se vubec do toho pletes, nechapu. Proste to nebude hra pro tebe, tak na to zapomen. Nesnasim tyhle pretvarece her
      • kickasl
        ne kazdy chodi denne do hospody kde utraci tisice
        • nikdo tady nepsal, že utrácí tísíce v hospodě ale těch 350 na sub musí mít každý normální pracující člověk a řekl bych, že i student
          • Lawliet
            No ono není problém jako student mít i 30 tisíc měsíčně. Za 2 týdny práce.
            • Stačí sa dať na gay p0rn a budeš mať aj viac, len s vysedávaním pred pc to bude potom horšie. Ono vlastne celkovo s vysedávaním to bude horšie. *2*
        • Veskoslav
          3 návštěvy hospody po 4 pivech a máš hned na měsíční poplatky. To, že dokážeš utrácet tisíce v hospodě, to bych fakt chtěl někoho takového vidět.
          • rancor1223
            Ne každej chodí do hospody *1*
    • to je hruza no uz dneska. Lidi na to nemaj penize
  • zajimalo by me kde pan Smutný (očividně opět přepracovaný jako vždy) vzal že to je mmo STRILECKA.
  • kickasl
    nechce se vam platit? pockejte si, ono to casem stejne prejde na f2p
    • Ono je mozna lepsi MMO hrat pred prechodem na f2p model. Ten tu hru muze snadno celou zmrsit. Ale jasne, pokud se ti platit nechce, pak pockat. Ja preferuji takove hry nehrat vubec. :-P
    • Mahcake
      Jsem rád, že lidi jako ty tam nepotkám. *4*
    • spíš bych maximálně čekal,že to spadne opravdu na model P2P,alá GW2
    • Veskoslav
      To samé se psalo u Eve online. Že do roka tam skončí, že to nikdo nebude hrát:)
    • nechce se vam platit? udelejte si ze hry druhou praci! :D
    • Ano to je nejlepsi pristup. Pristup 21. stoleti.
      • To je pristup zcela logicky a zcela ekonomicky, navic presne vystihujici realitu. Pokud by dnes prisel Blizz s placenou hrou, tak to musi byt opravdova bomba, jinak de do 1/2 roku na f2p. Zadny dalsi wowko proste uz nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit