Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už je na netu dokonce petice proti PC verzi... Retardace konzolistů dosáhla kritické úrovně...
    • walltar
      No abych pravdu řekl, tak chutě na open world blbnutí sem si uspokojil v posledním Saints Row takže mě nějak GTA zatím nechává chladným .... třeba tak za rok si zase budu chtít něco takového zahrát. Tak ať si klidně píšou petice.
    • A to, že PCčkáři stále nadávají na konzole/konzolisty kritická retardace neni?

      EDIT: Jinak doufám, že se k této problematice vyjádří TheGGG, protože on jediný dokáže vnést do této problematiky nový a svěží pohled, který zas zaflamuje tohle téma. *1* *1*
      • A ty se divíš? Konzole do určité míry zkazily herní průmysl a neříkej, že to není pravda. Spousta enginů dostala určitá omezení právě kvůli tomu, aby hry, které na nich běží, mohly jet i na konzolích, které jsou výkonově omezené (např. 16bit floating point u Cry Enginu), což zase na druhou stranu dost omezilo vývojáře her, kteří se snaží i o něco víc než jednoduchou koridorovou střílečku. Navíc se poslední dobou rozmáhá i to, že i hry na PC trpí dementním konzolovým ovládáním menu apod.
        • kennyB
          Zajímavé je ale to, že když na konzole vyjde nějaká dobrá hra, tak pcčkáři sepisujou petice, aby ta hra také vyšla na jejich zlaté pc *3*
          • Ještě jsem neviděl petice kde by PC hráči bojkotovali port na konzole, tohle napadne jen konzolistu. Btw konzoláci taky prosili CDPR o port zaklínače 2, nikdo nepsal petice proti portu. Asi je v to v mentalitě jednotlivých stran.
            *7*
            • kennyB
              Dave: ale teď ruku na srdce, exkluzivní hry na pc jsou taky.
            • Petice je a je to opravdu ubohé. dex: nebudu tady vypisovat na jaké PC only hry konzolisti psali petice, já bych vydával všechny hry na všechny platformy: od hráčů pro hráče. Bohužel konzoloidní monopol tohle nedovolí a neustále zde budeme mít exkluzivity na konzolích. Jediná svobodná platforma je dnes pouze PC.
            • kennyB
              let.the.flamewar.begin: fakt ??? *8* To je dost ubohý.
            • Jenže ta petice opravdu je. Má již víc jak 2000 podpisů
            • kennyB
              dex: ale to, že sem nějaký anonym napíše, že je petice proti pc verzi, tak to ještě nezamená, že to tak je. Já nakupuji na dvou herních e-shopech a tam už je datum vydání na pc. Sice to datum ještě není na sto procent, ale je vidět, že verze na pc bude.
            • Jedna hra...zatímco PCčkáři prosí o každou hru určenou jen na konzole (Dark Souls, Ryse, GTA atd)
            • kennyB
              A už jsi viděl petici, kde by konzolisti bojkotovali port na pc??? *8* Já teda ještě ne.
          • To bude asi tím ,že na konzole vychází všechno dobré jen protože jsou s toho jasný prachy pro vývojáře , bo demence lidí a ne jen konzolistů, ale celkově lidí je ve výšinách meteorologického vzdušného balónu. Be sheep for life. !! but not here *7*
        • jj, konzole = kultura kryplu, a mne vadi hlavne vsechny ty loupeznici jako sony, apple apd., co se snazi o co nejuzavrenejsi system, aby mohli dojit ovce horem dolem, pak clovek neplati za exkluzivitu, ale za exkluzivni pravo nechat se omezovat, a ja jsem preci jenom spis priznivce svobody *5*

          napr., kdyby se neobjevilo neco jako android, tak platime za mobily s ruznymi systemy, ruznych vyrobcu, sice ruzne, ale o 10ky % vic, defacto zbytecne

          fandim valve, aby se jim neco podobnyho povedlo i na pc, jen teda bez javy *5*
          • OUchyaaaa!!
        • Miserius
          Posledni PC only velka hra byl Rome 2 a ten... je nejzabugovanejsi hra poslednich par let...
          • Mne ide Rome 2 ma 6 rokov starej masinke (stale silnejsej ako x box 360) bez problemov - ak teda neratam osekanie grafiky.
          • a který total war nebyl při vydání zabugovaný ? Po patchi už se dá v pohodě hrát.
          • sega=konzolovej mor=producent rome2 -> rychle to vydejte, chceme prachy, more prachu... a vo tom to je *6*
            • Miserius
              Hlavne ze vzdy mate vymluvu vy jelimani
        • Jen položím jeden dotaz...proč vývojáři neudělají krásně otevřenou, graficky a možnostmi úžasnou hru, která bude pro PC jako stvořená?
          Pokud mi odpovíš tak, že mně přesvědčíš, proč tomu tak je, prodám svoji konzoli a bude ze mně PC-only hráč s občasnými výpujčkami konzole kvůli exkluzivitám.
          • Shaker
            Penize... nechci se tu zapojovat do boje pc vs konzole, jen ti odpovidam. V dnesni dobe nikdo nebude sponzorovat krok do prazdna (i kdyz mozna dobrym smerem), aby se mu obrovska investice mozna vratila.

            Hrajte si na cem chcete, mam v pi*i :)
            • Ano, přesně o to tu jde. Já nemám nic proti PC, vlastně už hraji prakticky jen na něm (BF3 v 1080p na medium je nádhera, i když hratelnostně je SP nuda a MP mně trochu i baví) a s konzolí čekám už jen na GTA, protože se mi nechce čekat půl roku (jestli bude MGS V jen na konzole, tak mi jebne). Ale prostě nesnáším, jak pořád PCčkáři nadávají na konzole, jako by to byl mor, který zničil hry.
            • Přesně tak, vývoj takové hry by stál obrovský balík, takže potřebuješ mít jistotu, že se ti to vrátí... Druhá možnost jsou indie studia, kde na tom lidi budou makat 10 let zadarmo a pak budou rádi, když z toho budou mít pár dolarů. Stačí se podívat, jaké hry se dnes nejvíc prodávají a hned je jasné, proč nikdo nejde do něčeho složitějšího... Doby, kdy se studia snažily dělat nějaké revoluční hry, jsou dávno pryč, dnes stačí mít nějaký prestižní engine nebo dobrou grafiku a pak jen doufat, že se ta hra pořádně prodá dřív, než hráči začnou nadávat, jaká je to blbost *1*
      • Shaker
        Podme nadavat na kalkulackare, to sou ti haj*love, co maji vyhody v pocitani!!!
    • Shaker
      Stejne jediny na cem zalezi jsou prachy, kdyz si spocitaji, ze se to vyplati, tak ji udelaji, kdyz ne, tak ne... Takovy ty sladky reci o tom, ze to delaji pro hrace jsou blblost. Ale za zly jim to nemam, proste obchod.
  • Doufam ze to vyjde i na PC!protoze tohle si nechci nechat ujit.
    • Výjde to 100% na pc - každé gta vychází s půlročním odkladem
      - papučář Johnny má pravdu ( ne ve všem ale v tom že jsou ty ku*** domluvené s výrobci konzolí.)
      - srovnávání s RDR je nemístné , rdr byla od začátku ps hra jako midnight club
      - totálně stejná situace se děla před 5 lety s GTA IV včetně tvrzení že je to nejlepší hra na světě ( jesus fuc*ing sh** )
      - výrobci schánějí lidi do týmu pro (přeportování nejmodernějších pecek pro pc plaformu ) pozn. GTA je jediná hra na které R* pracuje / pracovalo
      - jeden s dřívějších před preview hovořil o přednostních konzolovích verzích a teprve později o portu
      - věřím že nejen pc ale i xbox one a ps 4 výjdou ve stejných datech
      alespoň pc verze (Únor-Březen )
      - výroba stála 5 miliard , vážně si myslíte že hru s takovým nákladem dorovnají jen konzolovými verzemi ? :D ha
      - demen** kupujte ps 3 bo umírající plaforma potřebuje vydělat !! *12*
      • Výroba že stála 5 miliard a PS3 je umírající platforma? Hyperbola v tomhle příspěvku nezná mezí.
        • God-of-War
          Ja asi krapet retardovaný.
          • ale neni... vyroba stala pres 200mega dolaru si to vynasob inteligente...
            • Ach, jsem netušil, že to myslel v korunách, Moje chyba. A taky mě udivuje, jak jsou všichni tady negativní.
            • To chceš po takových tlučhubách a retardech moc. btw. díky teď jsem přesně nevěděl číslo v $ alespoň už můžu příště psát 200 mil$ třeba s menším číslem mi uvěří *2*
      • Jasně a ještě udělají naschvál zk*rvenou optimilizaci to ti tam ještě chybí. *15*
        • To proč ? nee , ale půl roku je trestná doba za čekání na hru mých snů *10*
          • Spusta lidí mě bude asi proklínat ale já nechápu proč věříte že GTA V bude tak úchvatná. Nemusí být, například GTA IV vypadla skvěle ale mě osobně víc bavila Mafia 2 než toto. Že je to něčí hra snů nikomu neberu ale to že si můžete vybrat asi 100 aktivit, koupit pro psíka obojek podle svého a tuningovat auta do zbláznění opravdu není všechno. Já chci jen dobrý jízdní model, dobrou kameru, krycí systém a tyhle věci které od velkých značek bereme za předem samozřejmé ale to tak samozřejmě být nemusí GTA IV se v tomto moc chlubit nemůže, jelikož to byl spíš průměr když to porovnán s ostatními hrami, které jsem kdy hrál a vylepšením těchto problémům by u mě GTA V víc uspěla než být hrou s největším počtem věcí a aktivit k zbláznění. *7*
            • Já potřebuju reálné ovládání , zajimavé charaktery a mody typu enb a pak vehicle crach injured apod ... tak abych si mohl ve hře zahrát za mou vlastní postavu ale i zkusit život někoho jiného , život boháče Michaela který má rodinu ala Ženatý se Závazky , Trevora jenž je pobuda a spustlík žijící v rozmlaceném karavanu a házící s hlavou lidí o stranu pultu je prostě bomba , no a pak takové připomenutí děctví aneb cj na druhou Frenklin , + mp postava která od zbylých 4 bude mít zase jiný život , ano LS a hudba co jsem mohl slyšet + věci z IV které se mi moc líbili (hlavně reálné charaktery taktéž zajímavé ) jízdní model , viditelné blesky , zvířata sorry ale tohle je pro mě 2 lepší SAN ANDREAS , a vážně je to pro mě hra snů , jak to výjde na pc týden budu čumět do monitoru fuck off world and maturity exam ! *4*
          • Protože GTA IV
    • To si piš, že to výjde. Na PC to neohlásili protože jsou domluveni s výrobcema konzolí - ti jim za dali určitou částku na vývoj hry s tím, že to třeba rok nebude dostupné na PC = budou se prodávat konzole a obě strany z toho budou těžit. PC verze je dávno hotova, protože na ní se ta hra vyvýjí, dnes se totiž nemusí dělat žádný zdlouhavý proces "portování" na jinou platformu. Vsadím papuče, že do roka bude PC verze ohlášena a jako bonus bude mít vyšší rozlišení textur a o nějaký ten bug míň *5*
      • Miserius
        Pozor pánové, máme tu někoho kdo očividně četl nějaký smlouvy, když o tom mluví jako o faktu! To fakt nechápu jak nekdo muze placat takovy lejna a snad tomu i verit...
        • Je to byznys a každý rád najde cestu, jak co nejvíce vydělat. Sony a Microsoft jsou rádi, že budou mít zase něco exkluzivního... Na chvíli.
          • Jenže ta chvíle je trn v oku PCčkářů...Neříkej, že Tě to nese*e, že konzolisti budou GTA dávno hrát a Ty se ho dočkáš později
            • dex : nejde o to jestli si to zahraje konzolista nebo pckář , najde se tolik pi** ze všech plaforem co to budou hrát dřív než já -_- Život je hořký , nasra* mu !
      • urcite to vyjde... ale mozna az po next gen verzi na novy konzole... staci si to zpocitat... ted si to koupi bambilion lidi... za rok taky bambilion za next gen konzole a dalsi bambilion za pc verzi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit