Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu uznávám, že co se hrůzy a lekaček týče, je v tomto lepší Amnesia: The Dark Descent, ale co se týče příběhu a celkové atmosféry, je v tomto lepší Amnesia A Machine For Pigs. Příběh mě na konci dojal až k slzám a vůbec nelituju toho, že jsem tuto hru mohla hrát, Byla velmi úžasná a navíc k tomu, donutila člověka k logickému myšlení různých dopisů a slov schovaných za hádankami. Narozdíl od Amnesia Pád do temnoty, nemělo mít skoro žádnou logickou hádanku, šlo jen o to člověka vyděsit. Je to jen můj názor, nikomu nic neberu :)
  • Zdravím *3* Včera jsem dohrál amfp a musím říci, že to je opravdu umělecké dílo!...a 6/10 je plivnutí do tváře vývojářům-hru bych hodnotil silnou osmičkou(možná až slabou devítku), kterou si hra opravdu zaslouží(chinese room museli předělat engin HPL 2-pro větší kapacitu map, větší podporu NPC, větší podporu animovaných objektů, lepší grafiku a opracovanější modely)-řekl bych, že chinese room udělali vše pro největší zážitek, co bylo v jejich kompetenci-zde jen škoda, že byly z hry odstraněny scénky, co by hru oživili(mám na mysli scénu z traileru, kde prasočlověk rozbijí dveře)-mimochodem jsem se nesetkal s tím, že by mi zombie(ač má vytvořené animace ve složce s hrou) rozbijel dveře. Na hře mi chybí podpora custom story, které by udrželi komunitu hry. Hra zklame ty, kteří od ní očekávají pouze horor-ovšem milovníky příběhů s atmosférou(jako já) ji náležitě ocení a určitě se jim zaryje do paměti!
  • Na Steamu vysel dalsi zajimavy horor Doordays, nevypada vubec zle.
    • Oprava: Doorways :)
  • GlaDOS
    Doporučuji po dohrání zamířit na Frictional Games fóra. Je tam diskuze o příběhu čítající 60 stran. Zjistil jsem, že podobně jako u Bioshock Infinite mi uniklo hodně hodně drobností. Každá věta v denících má svůj význam a příběh daleko přesahuje myšlenku "lidé jsou prasata". Hodně věcí odkazuje na mayskou mytologii, sériové zabijáky (H. H. Holmes, Jack), schyzofrenii, předchozí Amnesii,... V tomto ohledu je Amnesia: A Machine For Pigs vážně geniální a jsem si jistý, že to moc lidí prahnoucí pouze po strachu neocení. Bohužel spousta lidí očekávala mechaničtější přístup založený na lekačkách a puzzlech, který je tu vážně okleštěn. Já preferuji raději tohle, protože Outlast fungující opačně mi přišel až moc strojený.
  • me docela amnesia a machine for pigs sklamala
    co seni libi na amnesia a machine for pigs: soundtrack trochu zlepsena grafika okolni prostredi.
    co me sklamalo na amnesia a machine for pigs: nemate inventar, nejsou custom storys, hra neni moc hororova :((, mate neomezeno svetla v rucerne nebo co to je:((

    hroznne me to sklamalo snad vyde dalsi dil amnesia ale strasidelnejsi s custom story a s inventem atd.

    todle je odeme vse
  • mohly tam být více hororový flashbacky jako byly v jedničce...jen si představte rozmluvu manduse a malého prcka když čistí turbínu a potom.... *1* nebo flashback o tom jak blinká a nachází mechanickou páteř...to by bylo velmi zajímavé..... ale máš pravdu, že ten konec byl total silnej....a ta hudba u toho..... plesalo mi srdce
  • Mimořádně silných několik posledních minut na mě opravdu zapůsobilo!
  • Hudy1141
    Asi jsem divnej, ale po dohraní musím říct, že se mi A Machine For *12* líbilo víc než The Dark Descent. Zajímavej příběh, luxusní soundtrack, paradní lokace. To že ubylo interakce mě nevadilo, jen to mohlo být více hororové.
  • Jack1947
    Zkusil jsem, kupodivu se zatim bavim vedel jsem ze po Outlast nemuzu cekat graficke orgie, tady to je o hratelnosti predevsim, (neco na te lampe/svitilne bude) kazdopadne to doparim a i kdyz vim ze to asi na tu 6-7 je, rozhodne to neni skoda, nedoparit by byl samozrejmne jeden smrtelny hrich. *4*
  • Před hoďkou dohráno...ještě teď se z toho vzpamatovávám....kdo píše, že je to sračka, zřejmě vůbec nepochopil příběh nebo jeho hloubku.... Je to dost drsoňský - příběhově...hratelně..to je druhá... ale i tak.... je to pecka.... Filosofická vsuvka do života.... Bože jsem z toho hotová... jdu si zapařit outlast *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit