Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teaser zajímavý, ale rychlost těch necek je fakt hodně přestřelená *1*. Motor jak z Porsche carrery ještě asi nebyl, a rozhodně se nemontoval do Kübelwagenu *15*. Brm Brrrrrrrrm!
  • Tak tohle video je fakt dobry peklo. Uz dlouho jsem nevidel trailer na hru u ktereho by me spadla brada a koukal nevericne s otevrenou pusou a nechapajicim vyrazem ve tvari az do konce.Ridicske schopnosti toho fasisty za volantem hrave sfouknou i ridicsky um Sebastiana Loeba a ten sniper s tim jak perfektne drzi zamerovaci kriz na cili uhanejici rychlosti jako ThrustSSC to je snad nadlidske.Takove peklo sem nevidel ani v nejhorsim americke akcnim filmu.Uz sem skoro myslel ze ta kulka prestreli remen v motoru a ten sniper jim pak oboum prostreli jedno koleno a jak se pak budou plazit v bolestech na zemi tak jednoho po druhem streli do hlavy samohttp://diskuse.tiscali.cz/img/smile/16.gifzrejme s odpovidajicim efektem drceni lebecnich a mozkovych casti. Ne tohle opravdu ne. *16* *16* *16* *16* *16*
  • No nevim... pokud ma toto nekoho k necemu nalakat, tak mozna k tomu, aby se poohlid jinde ... od snipersky gamesy bych ocekaval lehce neco jinyho ... ne ze by 2ka byla vylozene spatna ... ale radsi bych nejakou delsi fazi pripravy, zjistovani informaci ... vyber mista ( z nekolika variant) ... a vystrel by mel byt spis tresnicka na dortu. I predchudce se casem zvrhnul v obycejnou strilecku ... Nevim totiz nic o tom, ze by odstrelovaci behem 10ti minut bezne postrileli 50+ enemaku, uz vubec nemluve o tom, ze by davno na jejich pozice litaly granaty vsech moznych razi.
  • Mato1987
    Nemôžem povedať že by ma sniper elite V2 nebavilo, práve naopak, sem tam si ešte zahrám, ale tou ohavnou zombie expanziou si to rebelion poriadne pokazili, neviem či si niekto pamätá ale títo anglickí páni stoja za takými kvalitnými hrami ako delta force: black hawk down alebo avp.
    Neviem čo si mám myslieť o Sniper Elite 3 ale podľa mňa to mohli kľudne vydať ako nejakú africkú mission expanziu k dvojke.
    • Jack1947
      Ja to bral jako takovy nejapny "Ftip" experiment. *3* Zombici pff...
      Stejne to nemelo na super 1cku, bohuzel ( snad do tretice vseho dobreho...).
      • Mato1987
        tak jednička bola veľmi kvalitná 3rd person hra so stealth elementami a ešte k tomu z 2 sv. , asi jediná?
        Budúci rok to vyzerá byť čo sa týka nových hier/značiek troška pochabé, zatiaľ ma zaujiali len tá sľubne vyzerajúca mad max hra a práve sniper elite 3 :)
        • Pokud bys měl zájem o 3rd Person stealth akci z WW2, tak doporučuji Death to Spies a druhý díl Death to Spies: Moment of Truth.
          • Jo , Death to Spies jsou výborný hry. Snad někdy vyjde 3ka.
          • Mato1987
            Hmm, jednotku som tuším ešte dávnejšie hral, ale len demo a pripadalo mi to ako mix H&D a Hitmana, na steame som teraz pozeral, že za obe hry chcú 20 euro, tak si asi počkám na nejaký holiday sale a pôjdem do toho :) Díky za tip
            • Jack1947
              Diky Score mam oba dva dily, aspon je tady videt ze SCORE je na prilohe bre nekdy ( na cteni samozrejmne LEVEL). *3*
          • Miserius
            Vyborny hry! Trosku tezkopadny a malo znamy, ale o to vic suprovy kdyz se do nich clovek dostane
        • Jack1947
          Aha, takze pro tebe asi moc her ne no. I kdyz je pravda ze asi hlavni tahaky byli uz oznameny porad muzou prekvapit me se spise zdaji byt slabe ( podzimy kazdy rok mene her a tech kvalitnich skoda mluvit.) *7*
          • Mato1987
            Hmm, ktoré hlavné ťaháky si mal na mysli?
            • Mato1987
              No tak division vyzerá šmakovne, aspoň podľa toho E3 gameplay dema, ale vadí mi na tom jedna vec a to že je to online celé tak isto ako to poondiate destiny či iné hry, ktoré vychádzajú budúci rok...plus skorej ako na zimu 2014/jar 2015 hru neuvidíme...
            • Jack1947
              To jsem si neprecetl, hovadina jo ? Sakra, ty si takovy narocny a kdyz uz je hra ktera vypada celkem originalne, Tom Clancy's The Division ...
              *3* .
            • Mato1987
              LOL, tak to som fakt nevedel :D hneď mi je jasné smerovanie toho forced coop odpadu, aj keď musím uznať, že po prvom traileri z e3 som javil o to akýsi menší záujem, lebo mi to pripadalo ako open world rage, ale neskôr som zistil, že to je borderlands/halo/cod hovadina.
            • Jack1947
              Aha Destiny
              by Activision for Xbox One, PS4, Xbox 360, PS3 *7* .
            • Mato1987
              Hmm z tých hier čo si vymenoval ma nezaujala ani jedna
              Murdered ma ničím nezaujal, Titanfall je samo o sebe cod s mechmi , Evil within vyzeralo slušne až dovtedy keď ukázali ten trápny gameplay.
              Pochybujem, že RS6 Patriots budúci rok výjde, a aj keď výjde tak mám také tušenie, že to nebude mať nič spoločné s prvotným konceptom a tým "bombastickým" videom čo sme dávnejšie videli
              Wolfenstein TNO je viacmenej meh, aj napriek tomu, že na tom robia nejakí neznámi týpci si myslím, že to bude slabučký odvar skvelého RTCW, wolf 2009 ani nepočítam, lebo to bol fakt brak...
              Prey II nikdy nevýjde, aj tak sa mi ten koncept vôbec ale vôbec nepozdával a nový thief vyzerá byť skôr taký slabý odvar...
              Castelvania ide mimo mňa kedže nemám nejako v obľube hack and slash fantazíjne hry a Destiny ma asi takisto obíde obrovitánskym oblúkom kedže novú konzolu si kúpim asi tak do pol roka a tam mám už vyhliadnuté také skvosty ako Killzone: Shadow Fall, The Witness, Rime a Shadow Of The Beast plus zatiaľ nešpecifikovanú hru od mojich obľubencov z ND a IG :)
            • Jack1947
              Ja nevim, Murdered, Titanfall , Evil within RS6 Patriots? Wolfenstein, Prey Furious? CASTLEVANIA2!!!Destiny... atp... je toho celkem dost. Sacred3 wew no pro nekoho Thief...
  • podobnej jizdni model jak ve wrc 2013.
  • Ten Jeep to je parodie na motorové čluny z AC ?
    • On taky kübelwagen měl i svoji obojživelnou verzi ... KdF 166 Schimmwagen . Pověstná plovoucí vana s kterou se sem tam ukáže jeden starousedlík u nás v lomu ...
    • Walldstein
      Až na to, že to neni Jeep, ale KdF 82 (známější pod označením Kübelwagen) *3*
      • RakeW
        A ještě známější pod označením "kaďour"!
    • Whoossain
      LOL *1*
  • Rád bych si někdy zahrál za Němce, neustálé střílení do vojáků OSY členy SAS, US nebo SSSR docela vypadá jako šikana té jendné strany, já vím že to jsou "TI ZLÍ" a nezaslouží si nic jiného, než vystřílet všechny NAZi dustojníky, zombie, skopčáky vpravo/vlevo a jiné terče v šedém , ale třeba hra ne stylu Hidden and dangerous 2 za jednotku Wehrmachtu bych bral všemi deseti. *1*
    • Walldstein
      Takový Call of Duty obráceně, to by nebylo marný za Wehrmacht, ale do hry na způsob Hidden and Dangerous 2 by se spíš hodil Falschirjäger nebo Gebirgsjäger (horský myslivec)..
    • Kozy
      A co Extermination camp tycoon?
    • Jack1947
      Urcite pac vetsina byli jen radovy vojaci a sli do armady s tim ze chtely bojovat za svoji zemi, to ze meli "Vladce" Vudce ktery byl zly , jeste automaticky neznamena ze tak byli vsichni jenze nemci si tohle uz asi neodparou... bohuzel takze vzdy budou (neresilo se zde neco na zpusob?) ti zly a Ruda armada atp ti dobry co osvobodily ostatni a vlastne i samotne nemce od "utlaku" jejich rezimu. *3*
      • To můžeme rovnou zakázat Řím ve hrách, protože vyhladil nespočet národů zotročil spoustu obyvatel (i afričanů a židů!!!!, rasismus), zničil a předělal vše, kam kopyto legie dosáhlo, zahrajte si Rome Total war za každou frakci proti Římu.... a proti Galům a Germánům, to byli taky docela svině, zbytek světa byl hodný, tak za ně můžete. *4*
        • Jack1947
          To mas tezke, Nemci byli spatni ledva tak ve 1svetove, za coz dost pochybuji . Ze by nejaka ta hra z valky vubec vznikla.
  • Jack1947
    Z Afriky to budu brat jako prijemne "osvezeni" , takovehle zajimava mista uz pomalu zacinaji byt nedostatkove zbozi.
  • Dodnes jsem neviděl snad jediný teaser, který by vypadal stejně špatně nebo dokonce hůř, než samotná hra...
    • Miserius
      Mel jsem podobný pocit *2* Po par vterinach jsem si rikal: To jste teda asi první kteří zmrvili i Teaser
  • Je hezké, že se Rebellion snaží vytvářet "realistické" odstřelovačské simulace, ale kdyby do nich aspoň necpal takové nesmysly, jako jsou nitkové kříže, které za 2. s. v. ještě zdaleka neexistovaly (případně neexistovaly nikdy a jsou vycucané z prstu). Např. ta podivná kombinace Mil-dotu a duplexu ve videu mě docela zklamala.
    • Nitkoví kríže existovali. Aj na nemeckej aj na ruskej optike (aj USA) .

      Viac: https://www.google.sk/search?q=German+K98+Sniper+Long+Side+Rail+Scope&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.53371865,d.bGE,pv.xjs.s.en_US.i8jRULGL-Ys.O&biw=1680&bih=808&dpr=1&um=1&ie=UTF-8&hl=sk&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=vhBLUrX3KKGN4ASJjoHQCA
      • http://www.strelci.com/modules.php?name=News&file=article&sid=56
      • Samozřejmě, že nitkové kříže jako takové existovaly (mimochodem dávno před 2. s.v., už v 19. století), ale já měl na mysli jejich konkrétní vzory, které v té době skutečně nebyly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit