Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mopped
    Sakra, Drda není žádný dvacetiletý vocas, ten by měl vědět, o čem píše. Docela jsem se těšil a teď teda fakt nevím. Jak to je Karle?:-)
  • jsem na ne zvedav,jak si poradi s novymi Jagged Alliance... :-/
  • XorxoxTalarius
    Tohle sice bude off topic (ikdyz ne tak docela), ale vysel rozhovor s producentem Eternal Crusade, rozhodne doporucuji precist ....

    http://gamingbolt.com/warhammer-40k-eternal-crusade-interview-staying-relevant-with-f2p-all-out-online-war-next-gen-consoles-and-more
  • Recenze od neználka o ničem. 1. Něco málo o universu by si autor zjistit mohl. 2. Trocha historie Space Hulka co se PC her týče je kde?
    A ke hře samotné: 1. To že kdo zhebne v misích, vůbec neovlivní to kdo se v následujících misích objeví + nulová interakce mezi Terminatorama v průběhu mise, jen staticke reakce na skapání bratrů. 2. Díky tomu taky téměř žádné sžití s bratříčkama, což umocňuje i absence nějakého systému zkušeností (ikdyby se mělo jednat jen o maličkosti, typu smajlík na storm bolteru) a co víc, to dá na samostatnej bod. 3. Naprosto nulová možnost managementu termiků, prostě co dostanete s tim hrajete. 4. Absence hudby - což v mém případě hodně negativně ovlivnilo atmosféru, ikdyž pravda lepší no soundtrack než bad soundtrack.
    Grafická stránka zmíněna byla, která sama o sobě neni špatná, ale animace jsou mizerné a vzhledem k tomu že ve hře jsou 2 imho 3 jednotky je to i nepochopitelné. Pokud se to někomu zdá moc kostkovaté (nevim jestli se jedná o bug, ale ve Space Hulku slovo náhoda/hod kostkama dostává uplně nový rozměr), stačí změnit obtížnost. Jinak s číselným hodnocením v podstatě souhlasím.
    PS: Jen malinko k MP, který je vcelku zábavný, ale pomalý a chybějící editor na tvorbu levelů v době vydání je velká škoda, protože většina mapek dává hráči s genestealerama příliš velkou nevýhodu, kde nemá téměř šanci čehokoli dosáhnout, leda by měl extra kostkové štěstí o čemž už sem psal, že to funguje velice pochybně. A zahrát si můžete jen mapy, které jste zdolali v singlu.
    • Víš, jaký je rozdíl mezi "imho" a "respektive"? *12*
  • Jako sorry, ale tahle recenze opravdu není dobrá... *7*
    Fakt by podobné hry pro relativně úzké publikum mohl recenzovat někdo, kdo tomu aspoň TROCHU rozumí. Jako fakt aspoň minimálně. Znal by deskovku, věděl by, že už byla dvakrát zpracovaná a druhý díl (Space Hulk: VOTBA) byl jednou z nejvíce atmosférických her své doby (plus mínus pět let, jako vážně), mohl by tedy srovnávat a vysvětlovat. Vtip je v tom, že původní hry byly spíš interpretace a daly se hrát částečně akčně, plánovalo se na mapě (tam byl zastavený čas, ale jen určitou dobu), takže to byla kombinace taktické, logické a akční hry. Tohle je striktně jedna k jedné deskovka, což je do určité míry zajímavé - a z jiného pohledu dost škoda, zejména simulace hodů kostkou je fakt dementní. Ovládání a zpracování je fajn, a to, že se to všechno odehrává v chodbách a cíl je obvykle dojít z A do B je právě tak nějak PRINCIP Space Hulku. Ach jo...
    • Čímž teda chci primárně říct (což se z recenze člověk nedozví), že pokud to chcete hrát jako pokračování / remake původních Space Hulků, tak do toho nechoďte, budete zklamaní. Pokud jako počítačovou verzi deskovky s umělým protivníkem, pak jo, v tomhle kontextu ta hra funguje.
      • Jsi to vystihnul přesně!
  • Jak uz se psalo nize - je to proste REMAKE hry z pocatku 90 let.

    Musel jsem chvili vzpominat, ale je to tak - hral jsem asi jen prvni 3-4 mise originalu - ty uplne same mise jsou i v recenzovane hre ...

    Jestli se remake povedl je ale jina vec ... respektive zalezi na tom, co kdo od remaku ceka. IMHO se povedl - v ponekud otrocke forme prakticky zcela kopirujici original.
    V tom je ale jadro pudla - doba se proste za tech 20 let zasadne zmenila, a i kdyz je ted retro popularni, jsou vysledky remaku nekterych starych her z dnesniho pohledu rozpacite ...

    Holt minulost se vratit neda - a myslim, ze je to tak v drtive vetsine pripadu dobre
    • jestli myslite stejnej sh (1993 na pc) jako ja, tak ten byl real time (respektive neslo donekonecna pausovat), nikoliv turn-based
      • mimochodem, moje prvni originalka, za 200 ve sleve o par let pozdeji *5*
    • Jak říká kolega: není to remake, je to PC zpracování téže deskovky. Za mne musím říct, že bohužel: ta stará verze byla vynikající.
    • Ono to je převedení deskové hry stejně jako ta počítačová hra z 90. let. Tedy fakticky vzato toto není remake původní počítačové hry, ale obě počítačové hry jsou doslovným převedením stejné deskové hry do světa počítačů.

      Kdybys hrál deskovku, tak bys zjistil že úplně ty samé mise jsou i tam *3* .
  • Jagged Alliance se asi uz nikdy nedocka dustojneho pokracovani. Ted se na ni vyradej zas tyhle patlalove...
  • No ja by som bral skôr remake takého Laser Squadu. Páči sa mi skôr využívanie toho, že rôzne vyzbrojení mariňáci majú rôzne body pohybu a účinnosti zbraní . Tam to bolo o taktike.
    Hra,kde všetko závisi hlavne na tom koľko vám hodí kocka vám príliš veľa možnosti na taktiku
    nedáva. Okrem toho by som už konečne rád videl poriadnu fps ako bol DOOM 3 so svojou
    atmosférou tamných chodieb z prostredia Warhammeru 40 000.
  • Kozy
    Jen tak mimochodem, tuším že vývojáři psali že už začali pracovat na novém obsahu..

    Jinak Space Hulk je poměrně těžká (alespoň pro mě) hra, díky za to a chápu že většině lidem sednout nemusí.
    • mě přijde že ta hra je zábavná jen v multiplayeru, proti AI nic moc, to je jak hrát Člověče nezlob se proti kompu, jakmile sami neházíte kostkou a nemáte u toho živé soupeře které můžete přeházet (a následně sežrat svými genestealery) tak to není ono *4*

      jó kdyby tak GW uvolnili jeden ze svých core systémů, WFB nebo 40k, do podobné (lepší) hry převedené 1:1, to by byla jiná
  • mno...ako fanúšikovi warhammeru to nevyzerá tak zle...že treba použiť tú hmotu šedú čo vačšina(predpoklad) nosí v tej nádobe na krku?..no hurá .:)...prvý warhammer čo som hral bol Chaos Gate..prešiel som to niekolkokrát ,a aj toto vyskúšam,a že grafika stará?..hhh zbroje sú podstatne staršie.:))...za emperora! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit