Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Hra je to rozhodně kvalitní a předchozím dílům nedělá ostudu. Navíc pomalu vycházejí opravné patchy (do ventilace se konečně dá vlézt) takže naprostá spokojenost. Origin má v sobě vše dobré z předchozích dílů a pár lehkých novinek. Každý komu se líbil A. Asylum, A. City bude spokojen.
    +Nový dabér pro Jokera je perfektní
    PS: hru jsem hrál na PC a žádné špatné odezvy jsem si nevšiml
    PS2: ani ty vaše bugy nechápu, hru jsem hrál v den vydání a za celou dobu jsem se nikam nepropadl *7*
    • Ty jsi hrál na PC??? tomu nevěřim *1*
      • TheGGG
        Samozřejmě, mám na steamu přes 50 her. Nikdy jsem neřekl půl slova proti PC platformě, jen mě štve arogance PC komunity.
        • Jack1947
          Pro samy vztek "si nevidis do huby". *4* Urazis Komunitu, urazis i pc hrani na to pamatuj. *5*
          • TheGGG
            Tak to ne, své PC mám moc rád. Jenže na PS3 hraji o trochu radši a když někde začnou pcčkáři urážet konzolisty je jasné že mě to namíchne.
  • Jedine co mi vadi je nemoznost dostat sa na najvyssie body mesta. Ale inak ... najppci.
  • A jinak hru hraji na PS3 a je to boží!! Zmíněné chybky to bohužel má, teda až na jednu - při soubojích mi Batman jde tam kam má. Ale stalo se mi v některých momentech, že se nastíhala načítat data. Hra se ukládala a trochu zadrhávala. A po skončení jedné z cutscén se hra pěkně sekala - ukládala se a načítala si data z BR a do toho se schylovalo k boji. No naštěstí se to srovnalo dřív, než na mne někdo z padouchů stačil zaútočit, ale dost jsem koukal. Hra si uzme z HDD kolem 4,5 GB a pak toto :-/. Buď jsem moc rychlý a nebo nevím :D :D.
  • Měli byste něco udělat s tím přehrávačem :P. Sice je dobře, že se to spustí až když člověk sám chce, ale jako kdyby byl náročnější a nenačítá dobře. Ať to přepnu na HTML5 či Flash player :P.
  • To přihákování bych řekl, že funguje, ale musí bejt batman pod urovní místa háku, ale je fakt že na určitých místech se z nepochopitelných důvodů zachitit nejde at netopejr dělá co chce..
  • konečne má to mesto normálny dizajn, rýchly presun, neblúdi tam človek pol hodinu ako v Arkham City kvôli dementnej mape, kopec vedľajších questov, konečne normálne využitie gadgetov + kopec nových.....Arkham City mi prišlo nadhodnotené, toto je zase podhodnotené....jediné čo sa tomu dá vytknúť je absencia Catwoman...
    • Bludit v Arkham City?? Teba asi rodicia nepustaju sameho do mesta ze?
    • svým komentářem si právě krásně ukazal jak si mimo
    • michaliuz18
      mozno preto ze vtedy este catwoman nebola nestala sa z obycajnej zenskej macacia :D
  • Amylee.Anderson
    Možná jsem to jen přehlédla, ale jestli jste z videorecenze odstranili číselné hodnocení, tak paráda :-)
    • N7N7
      Podle mě číslo chybí z toho důvodu, že by se neshodovalo s psanou recenzí. Podle toho, jak recenzent o hře mluvil, bych to tipoval na osmičku.
      • Amylee.Anderson
        A vždyť už kolikrát se Lukášův názor neshodoval s textovou recenzí a číslo tam bylo. Tak se na to konečně vybodli, každej si na to tady stěžoval "jako proč to má ve videorecenzi 8, když to Grygar hejtuje, hablabla"....a teď mi daj ještě mínus -_-
        • C-BEAM
          z mínusiek si nič nerob, tu už mnohí nepochopia ani jednoduchý sarkazmus či ironickú poznámku, nerozoznajú ani očividný trolling istých diskutujúcich napriek tomu, že im samotní trollovia napovedia svojim nickom... tak ako môžu pochopiť príspevok ktorý má trochu zložitejší význam ?
        • N7N7
          Tak jsem ti dal plus, ať máš klidnější spaní. *2*
          • Amylee.Anderson
            Děkuji, dnes usnu klidně.
      • MickeyMutant
        Videorecenzi i textovou recenzi dělal Lukáš, takže asi těžko*3* Jen asi nechtějí mít do budoucna pod videorecenzemi další zbytečné diskuze o číslech.
        • N7N7
          Máš pravdu, nevšiml jsem si, že je autor stejný. V tom případě je má teorie mylná. *4* Osobně mi ale čísla nevadí.
  • strašne ste sa pokazili v recenziách.....poukazovať na bugy pri dnešných komplexných hrách a pri open world hre je úplne scestné, tobôž keď nehrateľný Skyrim na PS3 dostal 10/10 a bugy tam mali všetci, nielen PCčkári.

    Konzolová verzia Batmana funguje bez chybičky, ani jeden bug za celú hru....priťahovanie funguje až keď sa človek priblíži na dostrel, čo je logické.

    Najlepší diel, najlepšie súboje bossov i príbeh a vy ho takto nezmyselne odpálkujete vecmi, ktoré sa dajú vytknúť každej hre....aj Skyrim je v podstate len do snehu preskinovaný Oblivion a sté pokračovanie toho istého....
    • Kde mal skyrim nejake extra bugy??? cely som ho dohral hned po vydani, aby som bol presnejsi, tak 212 hodin so v nom nahral :D navyse ako prepac, ale aky velky je Skyrim a kolko questov obsahoval a system levelovania a tak dalej a aky je velky Batman? rozsiahlostou sa to fakt neda moc porovnat, ale Grygar vzdy rad nachadzal bugy v hrach :D
      • děláš si cecky?
    • recenzovali to z xboxu, takze konzolova verze bez chybicek ocividne neni... a to pritahovani funguje uplne debilne, v recenzi je to dobre ukazane - batman JE!!! na dostrel, ale pritahnuti nejde, a pak blik najednou zase jde... fakt logika *16*
      • Jasne ze je debilne ked to hras na gamepade
      • neviem na PS3 ani jeden bug, padnutie, nič.....preletel som pol mesta načas za 2 minúty absolútne bez problémov s nejakým priťahovaním....vždy sa to aktivuje pri priblížení sa k bodu.
        • hmm, tak já to taky dohrál na ps3 a bug tam je rozhodně s deadshotem. při souboji v bance mi zmizí a úkol nejde dokončit. nepomohlo ani odejít a vrátit se. další věc je fast traveling. kvůli následnýmu sekání je hra nehratelná a musí se restartovat.
  • Na tejto serii ma vzdy srali dve veci, je tam Batman (i ked to by som este prekusol) a je to v podstate bojovka a to ja nemam moc rad, ale to prostredie mesta v noci vyzera fakt uchvatne, uz v Arkham City vyzeralo nadherne, kvoli nemu to ale hrat nebudem :)
    • Dobře, teď se trochu zamysli, nadechni se a zeptej se sám sebe. "Koho ty moje názory vlastně zajímají".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit