Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalo se to cekat, ze vydaji dalsi datadisk. Porad je to bezkonkurencni titul. Co se mnozstvi, tak i kvality obsahu tyce. Grafika uz neni co bejvala, ale od ty doby, co ta hra umi vykreslovat vic advanced veci jako treba stiny, se to dost zlepsilo.

    Taky doufam, ze zvysi daily quest cap. Daily questy jsou rozhodne nejzabavnejsi a nejhodnotnejsi napln.
    • Ty advanced věci, se stíny si Wow dokázalo poradit i od začátku. Navíc, grafika je takhle dělaná úmyslně, je prostě nadčasová. Navíc, díky téhle grafice si můžou hru užívat i hráči se slabším železem a bez problémů běží i na starších noteboocích.
      Ale s těmi daily q souhlasím. V dobách, kdy jsem ještě pařil mě tohle sr**o nejvíc, to omezení.
      • Teď už celkem dlouho žádnej cap neni...
  • Ouuu, já hrál Wotlk a dál mě to něják nelákalo (tak to je tím, že mi čas teď berou moba hry) ale když jsem viděl trailer, hned jsem si vzpomněl na knihy, na války mezi orky a dranei, na příchod Plamené legie, na zrady atd. Prostě ze hry ten příběh knihy přetéká a já mám sto chutí hrát tento datadisk jen kvůli příběhu.

    Naproti tomu, rači bych pořád ten Warcraft 4....
    • SnakePlisken
      Ty jo, mě přijde to fňukání po W4 už jako fet*š. :D (nevím, proč je to zakázané slovo. :/)
  • Líbí se mi, že se Blizzard o svojí hru pořád stará. Kdyby udělali nějaký masivní grafický update, aby to vypadalo, jako současná hra, nebo třeba alespoň jako GW2, tak bych si to zahrál.
    • Nejde o to že by grafika byla zastaralá, je prostě tam stylizovaná a osobně se mi ta stylizace libí mnohem víc než u ostatních současných MMO-RPG které se snaží být realistické ale skončí to někde na pul cesty kuli výkonu a pak je z toho pěknej, nepohlednej sranec.

      Co se grafiky týče tak Bllizard s každym datáčem a patchem WoW aktualizuje a zrovna u WoD to bude hoodně znát.
    • Wow se v prubehu casu graficky dost zlepsuje. Napr. Vanillu sem hral na svym starickym kompu, ale po Wotlk uz to na tom starym stroji bylo nehratelny... Ta hra se i graficky brutalne zmenila a meni.
    • Shania
      aktualni obsah ma grafiku na dobre urovni a datadisk to zase posune o krok dal.
      Nove modely ras navic dost ozivy i stary obsah.
    • PravyMonty
      Otevři oči, a nebo použij mozek.
      1. Na WoW je znát grafický pokrok.
      2. Na grafice vůbec nezáleží.
      3. Gay wars 2 má nejhnusnější stylizaci co jsem kdy viděl.
      4. Srovnávat WoW s Gay Wars 2 je jako srovnávat plechovku kukuřice a pravě udělaný výkal z kukuřice.
      • Příjde mi dost přiblblý na hranici s idiocií srovnávat dvě extrémně stylizované hry, které si pomyslně mohou podat ruku ve hnusnosti stylizace. GW2 je prostě asijský paskvil co do grafické podoby. WoW je zase dětská omalovánka někde na pomezí amerického komixu a asijského časopisu pro děti. Lepší grafiku má samozřejmě GW2, čemuž pomáhá také extrémní nasvícení, aby případné nedostatky v modelech a texturách hráč pro své dočasné oslepení neviděl. Ale jo, WoW umělohmotní panáci ničím nepřipomínající jakoukoli živou bytost jsou fakt super. Ale jistě, jde o osobní preference. Já osobně bych se nevžil do role umělohmotné věci s pár animacemi nosící umělohmotný meč, sekyru apod.

        PS Hrál jsem obě hry v řádech několika desítek hodin, abych zjistil, co na tom ty lidi mají. Obě hry mi přišly naprosto o ničem, ačkoli mám opravdu rád RPG.
        • Pro pro tvou (ne)informaci.... GW2 není asijkýho původu :D.
          Že má WoW komiksovou grafiku.... no a? Má to své výhody.
      • eStar
        "Gay Wars". Tak tahle říkáte tomu když si v klubu vyměňujete partnery? *12*
        • Mam ho sejmout?
        • PravyMonty
          To mi pověz ty.
          • eStar
            Proč já? Já tu nezačal s příspěvky které jen hýří intelektuálními klenoty typu "Gay Wars" či "výkaly z kukuřice". *1*
            • eStar
              PravyMonty@tiscali.cz: Jen se v tom svém bahýnku ještě rochni. To bude úplně nejlepší. *1*
            • axell1990
              Monty ty si nafackuj.
            • PravyMonty
              Typuji, že jsi nikdy tu hru nehrál, jelikož kdybys ji hrál, tak bys pochopil, že všechny postavy mužského pohlaví tam vypadají jak nagelovaní "hošíci".
              A to žes nepochopil mé přirovnání svědčí spíše o tvé inteligenci,než-li o mé, ale neboj se, osvětlím ti ho- plechovka kukuřice i přesto, že to není žádná pochoutka, je stále poživatelná(a navíc dlouho vydrží), kdežto výkal, který udělá jakýkoliv savec z kukuřice, kterou pozřel, moc poživatelný není(Nevím jak to je s chutí.).
              Tak co už to chápeš, hlavičko?
  • Líbí se mi tam toho hodně. Jediný co se mi nelíbilo byl instant level 90. Ale prý to bude omezeno jen 1x na účet, takže s tím už problém nemám :)
    Jinak housing vypadá opravdu dobře a lore bude zajímavý. Potkat se ve WoW s Grommashem HS, Durotarem a jinýma bude zajímavé :)
  • Nářez jak hovado, měsíc zasejc koupim. Hlavně sem tedy zvědavej na evoluci modelů blood elfů.
    • PravyMonty
      Prý, že se od teď budou lesknout na slunci.
  • Hmm cestování do minulosti nebo jak to je? Každopádně lore dostane pořádně na frak. Proč se furt vyhýbají návratu legie když jim lidi odchází a ani novej patch jim moc nepomohl.
    • Shania
      Proc by lore melo dostat na pr..l?
      Na lore o si neustale stezuji lidi, co o nem vubec nic nevi
      Zadnej retcom se nekona, dreanor je alternativni realita, 35 let zpet, predtim, nez demoni zkorumpuji orky. Jakakoliv zmena v tomhle svete neovlivni nijak historii samotneho azerotu nebo outlandu v nasi realite.

      Garosh sjednoti starou hordu, zabrani jim vypit krev demonu a planuje napadnout azerot v soucasnoti a srovnat si ucty jak s hordou tak alianci.

      Navic nevim jaky lepsi tema by mohli vybrat, nez vratit se ke korenum prvniho warcractu a podivat se do dreanoru.
      • Když už né Plamenou legii tak tu máme třeba Azsharu, N´Zotha. Neptulon je stále fuč někde v hlubinách. Pokud to teda je alternativní realita tak vlastně budeme měnit budoucnost te jejich reality. Takže je možné, že zabijeme Guldana, Groma..apod a naopak oni mohou zabít třeba Velena..apod
      • Toto sem eště pořád z toho co říká Bllizard nepochopil, takže je to alternativní svět, eště k tomu v minulosti? Jakto že teda Thralova rodina zestarla?
        • Shania
          Jaka jeho rodina? Agra nebo jeho otec?
          • Otec, matka a prej se tam bude i jeho babička
    • jonatan.hanzlik
      Jo, řekl bych, že legie by mohla zasáhnout i do těch nejklasičtějších herních mechanizmů a tak si to můžou nechat na konec
    • Nejspíš si to nechávají na poslední datáč...
  • Po herní stránce to dle mě vypadá zatím na nejlepší datadisk, v tom nemůžu Blizzardu nic vytknout. :3 Lore Warcraftu se ale tímhle pro mě definitivně stalo břečkou, bohužel...
    • Lore se stalo břečkou???? Vždyť tenhle děj je starý jako sám čas a je z doby ještě před prvním warcraftem....
      • h0p3
        A jak to bude vyřešený příběhově ? Pokud vim většina těhlech warlordů je mrtvá.
        • Veskoslav
          Většina byla zničena ve WII, tak uvidíme *1*
        • Myslím, že tahle věta v traileru mluví za vše: "When past and present collide, the gate of all worlds hags in the balance."
          • h0p3
            Ajó.. to je tim, že jsem nestihl na streamu trailer od startu. Neva dík. *1*
            • h0p3
              Nevim mně to přijde jako pytlovina. Je tolik cest kterejma se mohli ubírat. Ale tohle mě teda ani ve snu nenapadlo. Myslim, že lore tim dostane slušně na pr*el.
            • Já si myslim že bllizard sám neví :D Pokud je to minulost a současnost tak proč ty lidi z dreanoru zestarli?
    • A tu herní stránku jste z té pár hodinové přednášky poznal jak? :D
  • Popravde, od WotLK prvni datadisk, ktery me aspon trochu zaujal.
    • Mně po přednášce Cataclysm třeba nadchnul taky a pak to ale žádná herní extáze nebyla...
      • Mne se treba cata libila vic nez Wotlk. Ale nej datac pro me osobne byl jednoznacne burning crusade *14*
  • Veskoslav
    No mě se to jako newowkařovi líbí:) Ale jenom se na to rád dívám. Sice jsem teď dostal Catalysm zdarma jako poděkování za nákup základního balíku, ale nějak se do hry nechystám znova. A přijde mi, že tento svět a datadisk bude lepší než Pandy.
    • Někdo tě asi fakt nemusí když ti za tento komentář naklikali -40 *15*
      • SnakePlisken
        asi má svůj "fan club", který kdykoliv něco napíše, tak se tam vrhnou všichni a naklikají mu mínus. :D
    • h0p3
      To já to asi zas prubnu. Cálnu si měsíc/dva abych si to prošel, zjistil co je novýho a dal tomu další vale. *1* Jako s každym datadadiskem, since Wotlk.
      • Veskoslav
        Já se přiznám, že WoW jsem si koupil jenom proto, že bylo v akci a že jsem chtěl vidět nejhranější hru v rámci MMO světa. Svět skvělý a v roce vydání to musela být pecka, ale už to není pro mě:)
        • h0p3
          To chápu. Je fakt, že herníma mechanikama apod. Je to už dědeček a nezachraňujou to ani příběhově zaměřený quest linky. Ale my kteří jsme v tom utopili 5 let (2004-2009) pro to asi budem mít vždycky trochu slabost. *1*
          + I když je tam pár fajn novinek, bez těch lidí už to nemá svoje kouzlo. :)
          • Ja sem v tom byl od vanilla az po letosni rok. Ale daval sem si prestavky samozrejme.
          • Nevim, zkoušel sem většinu současnejch MMO-RPG a většina si bere mechanizmy právě od tohohle dědečka a když už někdo příde s něčím trošičku novým tak to bllizard dá do hry v příštím contentu nebo datáči...
            • Pak už by to ale nebylo MMO-RPG...
            • h0p3
              A to je ten problém dnešních MMOček! Dneska už jsou tyhle mechaniky prostě zastaralý. Chtělo by to někoho kdo si troufne vymyslet nové MMO od základů. Jediný změny co já pozoruju jsou typu: "Tady máme nový targetovací systém."; "U nás se vám questy budou odevzdávat automaticky."; "A my vám narvem teleporty/lítáky do každý díry, abyste tam nemuseli běhat."
              Naprd toto. Bylo by to asi na delší debatu, tak se tu nebudu rozohňovat..
          • ja v tom byl cca tak 7 let.nekolikrat smazal nekolikrat nainstaloval..ale ted uz je to finalni konec:)..ale slabost pro tu hru sem nemel nikdy..
            • Jinými slovy, hra se ti v podstatě nelíbila, nic sis tam neoblíbil, ale přesto jsi tam strávil 7 let? *6*
  • mne sa to celkom pozdava, vyzera to pekne, ale urcite sa tu vyroji kupa ufnukancov...

    furt lepsie nez nake pandy !
    • osobně dávám přednost novému kontinentu klidně i s pandama, než cestování v čase... ale vysloveně mi nevadí ani jedno, Dreanor zase aspoň víc vypadá jako původní WoW, i když v mém srdci na vždy zůstane Wotlk s Arthasem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit