Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkat, před chvilkou sem psal nějakej ten týpek bez nicku, že se něco zajímavýho dozvěděl a že je zvědavej, jestli o tom redakce napíše nějakou novinku a vzápětí mu redakce ten koment smázla/schovala?! Hmmm... něco se definitivně děje...
    • Nevím, co myslíš, ale zajímavé, že to, co smazat mají, tu stále zůstává. Už jsou jak Doskočil zamlada *1*

      Ban na jeden den za rozhořčený příspěvek, který splnil účel, jelikož si ho všimla redakce. Ovšem trolly tu nechali. Proč? Permanent ban by to chtělo.

      Asi opravdu chtějí tento web degradovat na žumpu tak, jako se to pokoušel JD před koncem svého zdejšího úřadování.
      • Vrook
        Na žumpu? Jako jenom kvůli diskuzi pod bleskovkama? 90% návštěvníků tady imho žádná diskuze nezajímá a ty co jo, tak stejně lezou hlavně do diskuzí pod článkama, kde to je prostě odjkaživa stejný a stejný jako na jinejch webech. Do diskuze pod bleskovkama chodí pravidelně třeba jen 25 stejnejch lidí a to, že tu se tu někteří jeidnci začnou vztekat, protože dostanou mínuska, a začnou vyřvávat, jak přejdou na jinej web (rozuměj přenesou svůj život zasvěcený budováním si "respektu" v nějaký POJ*BANÝ internetový diskuzi), to lze jen těžko brát vážně..
        A vůbec sakra.. vaše problémy bych chtěl mít. Teď to myslim spíš obecně, ale zajímalo by mě, co jako vedete za životy, když se dokážete ohledně (ještě jednou) POJ*BANÝ internetový diskuze chovat, jako kdyby to byl největší problém vašeho života. To mně přijde vážně smutný..
        • Jack1947
          Z toho si nic nedelej, krom kultu a vlastni svatosti. To jeste nektery berou vetsi merou nez je snad jejich dosavadni zivot. Tudiz diskuze je odrazem jejich vlastniho zivota, pokud neni trochu podobna
          je hned zle. Pote s brekem odkraci nekam jinam (nejlepe se schovat za kamna) kde je takove pekne teplo... pod perinku a tam se vyplakaji. Pote nuti ostatni, prispivajici reagovat na jejich vylevy ktere se jim zdaji opravnene vuci diskusi. ( Podotykam ze jsou to veci pro mne zcela nove, neprobadane ktere se tu dozvidam). *4*
          • Jestli je diskuze opravdu takovym odrazem zivota tak ti teda nezavidim :D
            • Jack1947
              Ja psal vlastniho ? Nepsal takze nemas co zavidet. *3*
    • nekromant33
      já jen vím, že smázli ten thread, kde někdo brečel nad tím, že se tu neřeší bleskovky
    • Tilwaen
      Sherlock *1* Nevíš, o čem ta novinka měla být?
      • Právě, že nevím. On to jenom nakousl. Ale teď, po tom co to redakce smázla a tím pádem z toho udělala mysteriózní záležitost, jsem docela zvědavej, co za novinku to mělo být.
        • michelangelocz
          "Vim o zajimavy novince, ale nenapisu nic konkretniho, abych na ni redakci nahodou neupozornil. Radsi o tom napisu nic nerikajici prispevek a budu kolem toho cehosi delat hrozny tajemno a na zaver napisu, ze jestli se tu dana informace neobjevi, tak je tenhle web o nicem." – Presne v tohmle smyslu byt ten koment o hovne napsanej a takovej koment vubec nema cenu resit ;)
  • MidnighT91
    Vidíte to PR. Borec s brejlema je z toho cs úplně vygumovanej. *3*
    • A ty hrubky v oficiální inzerci...
      • jaké?

        ?
        • kostejnesmrtelny
          To zdravÝ v poslední větě *1*
          • A ještě ten nesmyslný otazník ve větě: "V České republice a na Slovensku jsou brýle dostupné od konce minulého roku a za tu dobu si našly tisíce příznivců, kteří si hraní na počítači bez těchto brýlí už nedovedou představit?"

            Prostě to někdo ušil horkou jehlou.
            • Tilwaen
              Asi neměl nasazené ty brýle.
  • x_ander

    Broken Sword 5

    Tyhle debaty se sice budou řešit pod recenzí, která se tu určitě brzy objeví, ale stejně mi to nedá se nezeptat už teď - co říkáte na nový Broken Sword?

    Já zatím měl čas ho jen hodinku rozehrát, takže na nějaké hodnocení je brzo, ale první dojem je naprosto skvělý - vizuál je dokonalost sama, atmosférou je to návrat do prvního BS a pokud takhle bude vypadat celá hra (resp. obě epizody), tak z toho bude nejlepší adventura za hodně dlouhou dobu.
    • nekromant33
      Taky se na to chystám. Jen doufám, že nebude potřeba znalost třetího a čtvrtého dílu, které se mi daří celou dobu úspěšně ignorovat.
      • x_ander
        Řekl bych, že to potřebovat nebudeš. Já si před nástupem pětky zahrál všechny předchozí díly, ale i Cecil říkal, že tohle má být návrat ke kořenům. Děj to určitě bude samostatný, z trojky a čtverky rozhodně vycházet nebude. Maximálně se tam z nich možná objeví nějaká postava, ale za tu hodinku jsem potkal staré známé zatím dva (kromě George a Nico samozřejmě:) ), a oba se objevili jen v prvních dvou dílech.

        Jinak minimálně trojky bych se nebál, určitě stojí za zahrání. Pokud dokážeš překousnout absenci point&click, tak je to povedená a dobře napsaná hra, která dokáže naštvat akorát nekonečným skládáním beden. Čtyřka je pak sice docela slušná adventura, ale na poměry Broken Swordu je to málo. U ní mě hlavně štvalo totální odstavení Nico na vedlejší kolej.
  • Radioaktivni_surikata
    Takhle měla znít ústřední melodie do BF4, ne do tý poslední zprzněný rádiovým šumem přidat ještě víc rádiovýho šumu. Ten maník má na svým kanálu i vlastní variaci např. na Duke Nukema (alternativní k tý od Megadeath). Doporučuju mrknout, jsou tam i srandovní, jako nyan cat.
    http://www.youtube.com/watch?v=6oHmFeIubD0
    • Mně teda glitch nevadí.
    • ještěže dycky objevíš ameriku.
    • je dobrej
  • Máte nějakou svou oblíbenou Guilty Pleasure hru, tedy hru, kterou rádi hrajete, sem tam se k ní vrátíte, ale za její hraní by jste se měli stydět?

    Za mě Call of Juarez: The Cartel. Schytala to jak od kritiků, tak i hráčů. Hnusná grafika, příšerný animace, tupá AI na obou stranách, pocit ze střelby nijaký, ale z nějakého podivného důvodu jsem se u toho, jak se říká, královsky bavil (ofc s nadsázkou) a dohrál to rovnou několikrát. Pff.
    • x_ander
      Nevím, jestli bych to nazval zrovna svým guilty pleasure, ale čas od času se rád vracím k sérii Polda. Kvalita byla mezi jednotlivými díly kolísavá (chválená čtyřka je samozřejmě nejlepší), ale rád se vracím třeba ke trojce, ačkoliv je ze všech hodnocená asi nejhůř a docela se na ni svého času nadávalo. Mě ale hodně bavila a stále baví.
    • Pilgrim66
      Cekam kdy tu nekdo rekne RapeLay *1*
    • Když nad tím tak přemýšlím, tak snad ani ne, ale v mém okolí bych se měl asi spíš stydět za fakt, že vůbec hraju hry, protože jsou to všechno naprosto zakonzervovaní lidi, kteří by rádi komouše zpátky, i když to nahlas neříkají a nesnáší vše, co komouši zakazovali či od čeho odrazovali. Západní zábavu obzvlášť :D Scifi film jakéhokoliv ražení je pro ně sr*čka (óóó. zakázané slovo na Tiscali) apod. a nejradši mají staré komunistické filmy a seriály a jim podobné dnešní kopie :P
    • nekromant33
      DNF, Legion (taková tahovka od Slitherine Softu - má v zásadě průměrný recenze, ale mě nehorázně baví).
    • -z letosniho roku to je Walking Dead: Survival Instinkt, za redakci dostala 3/10, ale me bavila vice jak nejaky CoD...
    • Radioaktivni_surikata
      Občas si pustím the Sims. Jednou za čas mě chytne chuť hrát si na architekta a i se to hodí, protože přítelkyni stavět domy pro změnu nudí, takže jí pak dávám svoje výtvory.

      Jo, a ještě Harry Potter and the Philosopher's stone. Půjčoval jsem kde komu, na základce na to tenkrát stáli kamarádi frontu. Musel jsem těžce sekat latinu, Vánoční dárek za 16 stovek. Z nostalgie, krabičku s originálkou (funkční) mám pořád ve skříňce :)
      • Proč by ses měl stydět za HP1? Pořád je to skvělá hra.
        • Radioaktivni_surikata
          A tak to já se za to nijak zvlášť nestydím, jinak bych to sem ani nepsal :) Ale tipuju, že budu mezi vrstevníky celkem rarita. A hra to super je. Škoda jen, že tenkrát ještě neimplementovali plnohodnotnou podporu myši. Chovala se stejně jako analog, vypilovali to až ve dvojce. Pak šla série čím dál tím víc do kopru.
          • Yup, od čtvrtého dílu (včetně) šla série do háje.
    • Kozy
      Toy Story 2, hra pro děti asi od 7 let. Do dneška se mi jí nepodařilo dokončit.
      • Toy Story konkrétně neznám, ale obecně mi přijde, že tyhle dětský hry bývaly někdy o dost težší, než hry pro "normální hráče". Třeba takový Croc: Legend of the Gobbos, skákačka s roztomilým krokodýlkem, ale ta obtížnost byla chvílema fakt hardcore. *1*
        • Veskoslav
          Tu hru jsem jako malý přímo miloval a nenáviděl. Jedna z prvních hopsaček, co jsem na pc hrál.
          • Croc ftw!
        • Jack1947
          Detske jak se to vezme, ja mel rad Crashe... i kdyz jsem hral PS 1 a mel (mam) Crash bash a to byla serie miniher ale zabavna. Hral jsem i tu nejnovejsi na X360 a uz si nato moc nepamatuji a nelibilo.

          Celkove ty Detske hry podle filmu napr... nebo celkove uplne mizi (nebo jdou do Lega) coz si myslim ze je skoda pac to byl vyborny odpocinek od tech velkych akci a buhvbiceho.
          Asi uz ani deti to nebavi, sahnou radsi po provarenejsim COD. Achich .
          *12*
    • Blockout
    • BookerDeWitt
      Rozhodně F.E.A.R. 2: Project Origin. Krátké, ne tolik strašidelné jako první díl (i když některé lekačky jsou vážně dobrý), sem tam nudný level design, ale umělá inteligence nepřátel a přestřelky jsou pro mě nezapomenutelné a bavily mě víc, jak v Half-Life 2, či jakékoliv jiné FPS. To co umí Monolith, neumí pro mě žádné jiné studio a pevně doufám, že se od nich dočkám minimálně ještě jedné střílečky z první osoby, někdy v budoucnu. K téhle hře se pořád rád vracím a mrzí mě, že multiplayer už nikdo nehraje, ale mě prostě baví i ten 10x dohranej singl.
      • Jack1947
        Sice se mi nelibilo moc i kdyz jako strilecka i s tim datadiskem... (ktera se ani Fear puvodne jmenovat nemela) MP nebavilo moc. To bylo celkem bre no, kdyby treba udelali Fear 1 remake nezlobil bych se vubec.
      • Veskoslav
        Jo FPS umí, ale ať už nikdy nedělají MOBA hry.
        • BookerDeWitt
          Máš na mysli Guardians of Middle-Earth? Tu hru jsem ani nezkoušel. Je vážně tak hrozná?
          • Miserius
            Je....hroznááá!!!
          • Veskoslav
            Já ji mám v rámci Humble a katastrofa. Předměty nejsou, grafika katastrofální, mapa ještě horší, proti živým hráčům je prakticky nemožné hrát, nikdo tam není. celá ta hra je špatný vtip a přitom jsem se na to docela těšil. Ale hrůza....A těch "DLC", co k tomu je.....
    • Veskoslav
      Duke Nuken 4Ever *5*
      • Me to ale vazne bavilo. Kazdopadne nekdy musim zkusit daikatanu, jelikoz neverim ze je to tak zla hra.
        • x_ander
          Daikatanu zkus, vlastně to není špatná hra. Což mi připomíná, že to je asi moje největší guilty pleasure. Jen se nenech odradit totálně otřesnými prvními úrovněmi hry. Jakmile se jimi prokoušeš, tak dostaneš fajnovou střílečku ze staré školy se slušným příběhem.
    • Jo, Dragon Age 2. *4* Objektivně uznávám, že ta hra je v mnoha ohledech špatná, ale z nějakého důvodu mě fakt baví.
    • Ataker
      U mě to je Call of Duty Ghosts, že to hraju radši ani nikde nepíšu, ale prostě jako zběsilá střílečka se to dá. Spálil jsem se a to celkem dost a do bonusu ani né co se obsahu MP týče nebo tak, ale spíš v optimalizaci.
      • Vrook
        Jojo.. spousta her se zdá mnohem lepší, když se spálíš. To samý platí u filmů. *3*
        • bulšit. spálil jsem se u predátorů (2010), šel na to do kina a přesto to byla sračka. to, že jsem za to dal 120,- z toho v mých očích lepší film neudělá. a je víc takovýhle příkladů.
          • Vrook
            Taky jsem napsal spousta, ne všechny. *15*
            Ale nejlepší jsou k tomu prostě stoner komedie. Ty jsem už ale bohužel vyčerpal.
        • Jack1947
          Jo, jenze na ten film tezko budes koukat po kratsi dobe znovu, kdyz uz vis jakej byl. *4*
          ( teda jaksi abys jsme byly k Tematu).
    • Tilwaen
      Solitaire *15* To jsou takové ty chvíle, kdy není dost času na rozehrání něčeho pořádného, a zároveň není čím jiným ten čas zabít.
      • Vrook
        To mě nenapadlo. Já v takových chvílích vždycky volal Iljovi Hurníkovi, ale ten je už mrtvej. Navíc to nikdy nebral. *9* http://www.youtube.com/watch?v=1y5KkD6N9Mc
    • Miserius
      Podle místních diskuzí bych se měl stydět že hraju NFS Most Wanted (2012) *1* Ale jinak Spartacus Legends *1* *14*
  • Veskoslav

    Nedělní otázka

    Jaké MMORPG či klasické RPG hrajete a proč?
    • Pěkný automat jsi na sebe nalepil *1* A jestli to není mínusovací automat, tak ten člověk asi kliká z Bohnic *1*
    • nekromant33
      Gothic 1, Skyrim, M&B Warband, Star Trek Online. Proč?

      Gothic - protože je to moje nejoblíbenější hra
      Skyrim - protože je tam pořád co dělat a i po aktuálních 150ti hodinách na dvou postavách nacházím nový questy
      Warband - protože chci už konečně dobýt Caldarii
      STO - protože je to free, můžu to zapnout kdy chci a hrát jak dlouho chci a protože ty questy/epizody jsou super
    • Ataker
      Sem tam si zaplatím World of Warcraft, ale poslední dobou jen pokud vyjde nějaký mohutný patch co přidává nějaké věci, které stojí za vyzkoušení nebo pokud vyjde datáč. Zrovna jsem včera stahl Neverwinter online zatím mě baví díky soubojovému systému mám vyzkoušeného kouzelníka.
    • Z posledni doby Fire emblem 4-5 a fire emblem radiant dawn pred mesicem jsem dohral star ocean 3 jinak rpg co jsem hral za posledni 2 roky tak bych doporucil
      Front mission 1-5
      Kingdoms hearts
      baldurs gate 2 to si davam kazdej rok aspon jednou :)
      Chrono cross
      the legend of dragoon
      valkyria chronicles
      xenogears krasnej pribeh hratelnost horsi
      Persona 3-4
      Suikoden 5
    • Ja hraji mene zname hry jako Arx Fatalis nebo Evil Islands, obe mam jeste ze score. Ted sem dojel podruhe Veneticu, takove pohadkovejsi RPG.
      • Inquisitor
        Arx Fatalis je výborná záležitost. Jedinečná atmosféra.
    • Kozy
      MMORPG nemám rád, bavil mě jedině Neverwinter online ale od tý doby co jsem dojel na max level jsem na to ani nešáhnul.

      Jinak singl RPG- Icewind Dale II, série Gothic, Morrowind, Mass Effect.
      Nezaujal mě Baldur's Gate a Deus Ex.
    • TERA online - líbí se mi graficky, soubojový systém kde je fakt nutné se hýbat je taky fajn
    • Jedině Guild Wars 2, protože hra eliminuje spousty "tradičních" mmo nesmyslů a nevyžaduje tolik času. Je to prostě vcelku dost casual friendly, můžu si to čas od času zapnout a v klidu dělat co chci. Teď je to opět nějaký měsíc, co jsem to naposledy zapnul, možná bych mohl zase prubnout nějaký novinky.

      A ze singlplayer rpg bych už konečně mohl dohrát Deus Ex Human Revolution. Ačkoli rpg jako žánr vůbec nemusím, tak tohle mě dost uchvátilo - děj, vizuální styl a hudba. Přemýšlím, jestli si nemám koupit ten director's cut, když mi steam nabízí 80% slevu.
    • shefield2
      Fallout sérii (mám nainstalovaný všechny díly), protože mě to prostě baví a strašně se mi líbí post-apo prostředí. *1* *5*
      (MMORPG hraji pouze Path of Exile, dá-li se to tak nazvat, protože mám rád Diablovky a DIII mě celkem zklamalo.)
  • No zdá se že Doktůrek vytvořil osobní rekord. Jo, ale redakce stále ignoruje problém click botů, jo jde vidět, že naprosto netuší, jak to zarazit či jim je to naprosto u pérdele. Raději to zrušte, bude to lepší.
    • Jack1947
      Gratulace urcite, pac ted jakykoli jeho konkurent to bude mit sakra tezke aby Doktora vubec dohnal. (minimalne co se plusu tyce).
    • Miserius
      Rekord má Jindra když postoval fotku Alžběty mezi 2 kozatejma ženskejma z nějaký herní akce (ten co má na twitteru)... měl přes 100 plusek
      • jindra.veliky
        jo, zlaty casy s clankama o re-playi

        dobrej byl ten typek, jak porad psal o mr**** s alzbetkou *15*

        chtel bych zase ty tydeni clanky zpet *4*
      • No jo. Ale v té době neexistovali clik boti a trosky jako Doktor. Jindra je sice trol, ale tehdy jsem mu dal i já plusko, ta fotka byla něco. To, co předvádí Doktor a zbytek té jejich retardované party už nemá nic společné s tím, co dokázal Jindra.
        • Miserius
          No jasně... Jindra má rekord a i kdyby měl doktor 500 plusek tak stejně vede Jindra, každej ví jak to je :)
  • Kozy

    Průměrný konzolista

    http://cdn.roumen.cz/kecy/I_got_it_all.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit