Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Battlefield 4 Battlepack Gold

    Pokud někdo využijete, berte. Je to klíč z minulého Levelu.

    HH23-VT8R-D2MD-DHUS
    • Pilgrim66
      Diky, tentokrat jsem to zobnul ja
  • Draken69CZ

    Playstation 4

    Tak kterej šťastlivec si pro ní zítra jde?
    • Malleth
      Jak by řekl Reggie: "My body is ready"
    • Keyz
      To se nedá objednat aby to poslali (když to mají)? Celkem hloupost nahnat fanatiky na jedno místo tam čekat frontu jak na banány.
      • 1988
        To jsem zkoušel, ale bylo mi řečeno že to nejde ani zamluvit... Popravdě jsem ještě ani včera nevěděl jestli to chci kupovat letos k Vánocům, přemýšlel jsem že to nechám až na půli příštího roku, nebo později, pořád mám totiž PS3 a hraji NHL, GTA V a teprve sem si objednal The Last of Us... Ale když došel do schránky leták a tam byla PS4, tak mě to nějak nabudilo *1* .
        • Keyz
          Tak to je fakt záměr, udělat tuhle komedii :( To zas budou vtipy na ty záběry lidí jak se tam derou.

          Blbci. To je takový problém toho dovézt více když v zahraničí mají a zde v menším množství taky.
          • Jack1947
            Tady nejsme ale v zahranici. *4*
          • 1988
            Je to tak, já bych se tam netlačil, buď přijdu a nikdo tam nebude a jen si ji vemu a nebo ten druhý horší scénář, lidi budou čekat s rozkládacíma stoličkama a to bych asi ani nevystoupil z auta a jel domů ... Zatim to ale beru pozitivně, jsem z malého města a ne každý tam pro to může jít *4* .
      • Jack1947
        Kdyz treba ani ty "banany" nedostanou, holt se chtej vyrovnat zemim za velkou louzi. *15*
        • Keyz
          Mě by zajímalo jak je se zásobením obchodů. Alza píše od ledna. Tedy to blbci dovezli pár kusů o to bude rvačka nebo jak to je? V sobotu to již nebude?
    • 1988

      Já si pro něj zítra jdu, mají ho poblíž v elektru, asi 2min cesta... dneska jsem tam byl pro info a řekli mi že mám dojít zítra, že tam bude k prodeji, takže na otvíračku tam jsem, bud se na mě dostane a nebo ne, to už neřeším, šak jednou ho mít budu *4*
    • a jako dodatek k teto otazce nam pak jeste prijdte napsat, jak dlouho trvalo, nez se zacala ps4 prehrivat ci zamrzavat, diky. *5*
      • Draken69CZ
        Tohle byla regulérní otázka, hate/flame si tu běžte dělat jinam, kšá kšá
        • az na to, ze muj prispevek nevzniknul za ucelem vyvolani hatu/flamu, Drakene69CZ *6* jsem jen zvedavej
          • ucho
            tak si přečti zdejší článek Týden života s PS4. teplota se tam řeší, tedy to jistě tvou zvědavost ukojí...
    • Jen blazen! *15*
      • hi, lindsey *5*
  • Vážení přátelé, natáčení Fight Club #159 nebudeme z technických důvodů vysílat v přímém přenosu. Omlouváme...

    kde nic tu nic :) fight club pořád nikde ...
    • janchor
      Video se momentálně renderuje, pak už ho čeká "jen" upload na YT. Online by mělo být v průběhu večera.
      • ucho
        paráda, nějaký CGI efekty tomu vždy chyběly :)
        • Tj, co nějaký pořádný lens flare efekty? Vypadá to líp, akčněji a jak od Abrahmse...
        • Draken69CZ
          Mě bude stačit dobrej zvuk, efekty aď si klidně nechaj *3*
  • http://thesurvivor2299.com/ sledoval to někdo? jak dlouho už tam je tohle datum?
    • rancor1223
      Stránka zřejmě spadla, ale předpokládám, že to bude datum vydání slíbeného fake traileru.
      • 27.12. tam bylo... snad se budeme ještě divit
  • Ronox

    Wasteland 2 Beta

    Tak a já přidám video z dneska uvolněné bety pro Wasteland 2 - http://www.youtube.com/watch?v=H-Ur7qKE9Ho
  • Elite:Dangerous

    http://www.youtube.com/watch?v=a-ykj3-q40A&feature=youtu.be
    • Ronox
      Ty kráááávo. To vypadá fakt dobře!
      • no, ale lítat s trojúhelníkem šlo už ve starých Asteroidech *1* Vážně, ten design malých lodí mě vyloženě odpuzuje
  • Winter Sale na GOG

    Fallout 1+2+ tactics zdarma. Na výběr ze tří dárků každý den atd. atd. hlavně slevy..
    • ucho
      pěkný. i když kdo ještě na GOGu tyhle hry nemá... :D no jdu teda hodit GOGu nějaký chechtáky na ty Vánoce, ať se mají dobře.

      edit: teda když kliknu na to BIG Ones (from $4.99) tam tam nic za $4.99 není :)

      edit2: wtf :) otevřel jsem si dárek Brave New Worlds a tam 50% sleva na Shadow Warrior ($19.99) a přitom dnes je v akci za $9.99, no to se moc nepovedlo :) a na hlavní stránce je za $26.66, takže dnes si ho můžu koupit za tři různý ceny? :D
    • x_ander
      A mají z toho náporu tak zasekané servery, že tam nejde nic vzít :-D..tak doufám, že to brzy naskočí...
      • No ani zadarmo to není zadarmo :) mě to šlo hned bez potíží...teď už se ale nemůžu prokousat na svůj účet abych mrknul na bonusy.
  • Platinum Games má prý po krk neustálého žebrání hráčů o port Bayonetta 2 na jiné platformy.

    No nevim ale rekl bych ze se nejedna o Platinum Games jako spis o jednoho jejich zamestnance...
  • Wasteland 2 Beta spuštěna

    Beta Wasteland 2 pro backery byla spuštěna.. Více zde http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2/posts/691853
  • Platinum Games má prý po krk neustálého žebrání hráčů o port Bayonetta 2 na jiné platformy.

    za takovou aroganci jim preju nizky prodeje, respektive zadne prodeje *5*
    • Activision brání vydávání her na Linux.

      vsak na twitru je par prispevku at to neportujou, ze takove kraviny stejne nechceme :D
    • jindra.veliky
      To je arogance, jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit