Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde je čislo ??
    • smejki
      jedno je např. v názvu
      • to tak odpovida hodnoceni
        • smejki
          http://www.youtube.com/watch?v=bcYppAs6ZdI
  • Fallouty miluji, bohužel dnes se už nevrátím k nainstalování 2ky a ressu ač bych strašně rád. jak tady někdo napsal že fallout je mrtvej .. no u mě je i to cédo z Levelu kdy ho dali k číslu zdarma je již za tu dobu nečitelný :-/ .
    Upřímě, více slávy by kluci dosáhli, kdyby tento produkt v pasovali do posledních falloutů. Mraky dnešních pařánků v době kdy jednička vyšla nebyli nasvětě.
    • Já ti nevim, za 15 let bys řikal to samý o FNV. A počítat s nějakým zrychlením je spíš fantasy než sci-fi.
  • Ke každému příspěvku prosím uvést věk. Děkuji, Roy (26) *2*
    • a co te to zajyma seš debyl *6* *6* *11* *12* (9 a pul)
    • Moander
      A hodnotu IQ a scan obcanky. Fotka pritelkyne ve spodnim pradle (nebo bez) nutna neni.
  • co je tohle za recenzi?! žádám novou recenzi od jineho autora. kdo souhlasi at da +
    • jo tak vam se tahle recenze libi? to nemate moc vysoke naroky na recenzi fakt ze ne
    • P3RS3CUToR
      + *3* sis nemyslil vážne asi ne? :D
  • Vsechna cest autorum, vynikajici pocin. Nejlepsi "mod" co jsem kdy hral. Dialogy skvele promakany, obtiznost, vyber reseni questu. Regulerni dil fallouta. Chybi tomu uz vazne jenom ten preklad, aby si to mohli zahrat vsichni.
    • Jo a souhlas, ze recenze je naprostej trash. Jak kdyby autor o tom psal svymu mladsimu polomongoloidnimu bratrovi. Tohle si takovej projekt vazne nezaslouzil.
  • Nevim, proc bych mel hrat dvourozmerny Fallout Resurrection, kdyz si muzu zahrat Fallout 3 a zaroven i jednu z nejlepsich her vsech dob, ktera oba prvni dily strcila naprostym a zdrcujicim zpusobem do kapsy. Bohaty svet, atmosfera, hudba, vsechno neuveritelne zabavne a i ted po nekolika letech je stale proc Fallout 3 hrat. Naopak tahle dvourozmerna nostalgie pusobi jak pest na oko, ta grafika je proste k ubliti, desing hry uz dekady nefunguje a ty tuny textu uz nikoho cist zkratka nebavi. Fallout 2 byl ve sve dobe genialni a uzasne dilo, ale zestarlo a zemrelo. Toto je znicujici pravda, kterou si musite pripustit. I vzhledem k Falloutu 4, jehoz oznameni je jiz za rohem.
    • Nějak jsem tě nejspíš nepochopil ...píšeš o tom, že Fallout 2 je mrtev pod člankem, který pojednává o novém masivním modu do Fallout 2?
    • Na Fallout NV jsi nějak zapomněl nebo o něm ani nevíš trolle, jinak bys F3 tak nevychvaloval.
    • P3RS3CUToR
      no lol, tahle diskuze je jako lexikon vtipu
    • 13 let??
  • OK. Už v půlce jsem byl natolik zhnusen autorem, že jsem nechtěl pokračovat ve čtení... Už nemám ve zvyku se k těmto věcem moc vyjadřovat. Bohužel jsem to dočetl. Za mých 20let působení v herním průmyslu jsem snad ještě nezažil větší s prominutím "spatlaninu vydávající se za článek" než dnes. Autor jak elegantně nazván "zdroj: Vlastní" asi nikdy nehrál původní série... Pokud ano, doufám a zároveň lituji, že zmíněný autor protrpěl mozkovou příhodu. Víte ono post-apo není o rozkvetlých květinách a o tom jak se konečně usmíříte s Vaší matkou, kterou jste chtěl v pubertě ojet(http://cs.wikipedia.org/wiki/Oidipovsk%C3%BD_komplex). Chápu, že mnoho lidí má mentální problémy, stejně jako Vy a potřebují si to něčím kompenzovat. Ale takto neobjektivní "recenzi"... To zůstává rozum stát. Zkuste si prosím jednou zahrát F1-F2 a potom se pokuste psát článek o něčem čemu už možná trochu porozumíte. A abych se vyjádřil na Vaší úrovni STFU or GTFO.
    • zdenek.sipek
      no musim opravdu říci, že recenze tedy nic moc... to ale neubírá na faktu, že hra je super
      • Hra 10/10 proto nechápu autora proč jí tak strhal. Jen proto, že zobrazuje to co zobrazovat má...
        • P3RS3CUToR
          každej je hold na něco jinýho. kdyby to psal oddanej fallout fanda tak by zas ostatní brblali ze engine vypada jak blitky na plátně. a že tam neni dubing a blab lablab l. no stress
  • No on ten „hejt“ může bejt jen jinej názor (ano, to taky existuje!). Nikomu názor na Fallout 3 nebo Skyrim neberu, ale obě hry mě prostě k smrti nudili a jejich grafika mi taky přišla jako nic moc. A ze to uz nikdy nebude jako 1 nebo 2? Hmm, ale o to vubec nejde. I kdyby serie zacinala Falloutem 3, mel bych nazor naprosto stejnej.
    • Fallout 3 se může líbit snad pouze lidem s nízkými nároky. Vůbec nejde o to, že to je ve 3d a už to není tahovka Jde o to, že Bethesda úplně ignorovala Fallout bibli a celý děj, který byl tak geniálně a do detailu vymyšlen v 1 a 2 a dala si tam jen to, co se jim zrovna hodí - prostě do hry nacpaly vše, co vypadá cool (supermutanti, enkláva, Washington, atomovky apod.) a vůbec se nenamáhali vysvětlit to, kde se tam vůbec vzali. Design budov a předmětů taky nesedí k tomu, co bylo stanoveno v prvních dvou dílech, postavy jsou naprosto nudné a bez charakteru - pamatuje si snad někdo nějakou postavu z F3 kromě fotra? Ale jak už jsem psal, lidem s nízkými nároky, kteří u hry nepřemýšlí budou spokojení. Nebudou totiž vnímat co se blábolí v rozhovorech, jde přece jen o to, jaký quest dostanete. Nebudou vnímat, co se bude dít po cestě ke splnění questu, jde jen o to, že ho splní atd.... A to jsem ještě nezmínil že systém SPECIAL je v F3 jen, aby se neřeklo a na hru má minimální vliv
      • F3 sem vypnul po cca hodine hrani, kdyz sem prvni pistolkou usutoval supermutanta .... jakejkoli vyvoj abilit, hledani lepsi vystroje ... naprosto nanic.
      • P3RS3CUToR
        Hele ja si pamatuju prvního supermutanta kerýho jsem potkal ve F"3" ..George.. jsem si ho ted pojmenoval a sundals ho zakladní pistolkou, jsem z toho tedy docela tekl... a tak už jsem tušil,že je něco zle *7*
        • mdkGT
          Nasledne jsi sebral medvidka z kocarku, pribehl behemoth a rozflakal te na kasi.....
          To vazne chces hodnotit hru podle tohoto atributu? Ja ve F2 zabil supermutanta nozem, ma to nejakou vypovidaci hodnotu o kvalite Falloutu 2?
          • Tys zabil supermutanta nozem po 10ti minutach hrani v kosili? Hmm... to ses asi dobrej ... ale spis vul, protoze na to aby ses jim moh jen priblizit si potreboval celkem slusnou vystroj a predevsim postavu slusne natrenovat. F3 to bylo uplne jedno.
          • P3RS3CUToR
            myslim zes nebyl na lvl 1,2.. btw co to je zase za prispevek? Tragedie tady
            • Já jsem na levelu 3 měl rotačák, kosil supermutanty ve velkém a úplně omylem našel fotra.
  • Neni čislo, nečtu recenzi
    • taky me to nebavi :D
    • mdkGT
      Alespon nevykoukas pismenka.
  • aspoň vidno ako sú zavádzajúce recenzie s odstupom času,,,,Fallout 3 bol recenzentmi vynášaný do nebies, často dostávala 10tky a bol označený za RPG roka...a hoop...takmer každý koho poznám si to kúpi a nedohral...sám som to rozohral asi 3x a nikdy som sa nedostal pre neskutočnú nudu, tupé dialógy, nezmyselné obmedzenia, hnusnú grafiku a extrémne debilné non user friendly hrabanie v inventári a mapke, cez 10-15 hodín. A s príchodom New Vegas šla medzi verejnosťou fáma o kvalite F3 úplne do kytek.....
    • remcani na F3 je mimo misu, protože nevim kdo by ho udelal lip..Bioware? nebo nejaky rusaci?..no proste nikdo..budte radi ze tahle znacka nezasla spolu s druhym dilem..
      • Bioware možná, tuhle možnost bych nezatracoval, ale co já vím, trojku jsem nehrál ale new vegas bylo super, ale možná by bylo lepší kdyby bylo od bioware
        • nj, keby to bolo od BW, mohol by si riesit medzidruhovy sex so supermutantom..keby si mu dal 10 darcekov. a snad by ta m bola aj nejaka animacia toho pocinu *6*
          • Bioware je pro mě především tvůrce baldurů a ty jsou u mě mnohem výš než oba první fallouty ty sexe s mutantem a srovnávat openworld rpg a koridorovou střílečku může jen tydýt
    • ucho
      Fallout 3 jsem rozehrál minulý rok, dohrál hlavní hru a téměř jedno DLC, pak jsem přišel o uložený pozice, protože Windows Live je pěkná mrcha... každopádně pro mě to byl plnohodnotný nástupce Fallouta a hru jsem si užil. za mě bych klidně těch 9/10 dal a nestydím se za to. snad se k tomu někdy dostanu znovu a sjedu to znovu i s těmi DLC... ale dřív asi zdolám New Vegas.
      každopádně nechápu ten hejt Fallouta 3. jen víc takových a na čtyřku jsem zvědav...
      • mdkGT
        Ten hejt je jen od urcitych lidi, ja sam jsem velky fanda puvodnich Falloutu, muzu klidne rict, ze jsem na nich vyrustal a F3 mam rad. New Vegas je sice lepsi v pribehu a logice, ale zase nemusim tu kovbojskou kulisu. Jasne ze neni to jako 1 a 2, ale to uz nikdy nebude. Ja bych F3 dal 8/10, za ten priserny klisoidni pribeh *15*
      • Já třeba z Falloutu 3 byl zprvu taky nadšený a bavilo mě neustále něco objeovat. Ale jak psal autor výše, po nějakém čase přišla repetetivnost, nuda a konec. Tak jako u Skyrimu, objevování mě drželo opravdu hromadu hodin, ale boj samotný nudil a časem jsem prostě přestal.
        • Kallessin183
          Tak já na tenhle problém nenarazil, nebo mi nevadí... nevím. Třeba u Skyrimu mám nahráno přes 330 hodin a splněnou tak polovinu questů. U Falloutu 3 hodiny neznám, ale prošel jsem ho tak na 80% a to bez DLC. Nyní jen co nad Mohavskou pouští zavládně Prapor legie, přesunu se do DC a prošmejdit všechno a dohrát všechna DLC, která již vlastním.
      • Aristarch
        ...súhlasím *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit