Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stalin vs martians by mal sfilmovat uwe boll a vysledny produkt by mohli predat nejakemu sialenemu diktatorovi ako doomsday machine ktory znici zivot na zemi...
    • davidBray
      to je tak šílená představa, že bych se ani nedivil, kdyby se to doopravdy stalo :D
  • http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/electronic-arts-se-chce-stat-nejmilovanejsi-firmou-ameriky-64725/

    tak EA byla právě překonána *15* *15* *15*
  • Já ani nevím, že byla dvojka :D
    • maros.goc
      Nebola :-)
  • maros.goc
    každý, kto si už hrami niečo prešiel, musí už len podľa týchto (resp. info na kickstarteri) vedieť, že táto hra bude absolútna ....sraczka
  • mne sa to náhodou veľmi páči a tie názvy tých minihier ako "angry stalin" alebo "cut the stalin" ma úplne dostali
  • smejki
    Udělali jsme dvě příšerný hry, zaplaťte nám další. Taky dobrej fór.
    • maros.goc
      V podstate urobili len 1 hru, totizto Stalin vs Martians 2 vobec neexistuje... 2ku nerobili preto, lebo sa im to zdalo nudne na nej robit a tak preskocili rovno na 3ku.... Absurdita natiahnuta az do krajnosti
      • Jack1947
        To mohlo bejt uz od 2dilu COD a usetrily by jsme si ti nervy. Z nudnych prochazecek. *15*
    • Jack1947
      Vyvojari by mohli dostat rozum, kdyz ne tak aspon lidi co jim plati.
      • smejki
        Buď té lásky a nikdy na mě nereaguj. Díky
  • HUstej nazev, hustej námět *1*
  • Strašně se mi to nelíbí, a ikdyž chce být koncept jakkoliv rádoby vtipný, příjde mi to jako neskutečná hovadina..to se nezlobte.
    • Blue.Shark
      Jo, mám stejný názor. Tahle hra mi vyloženě nesedí a to jak nápadem, tak humorem.
  • a to je co zas nejaka PC exkluzivita? to bude jiste pecka coo *15* *15* *15* *15*
    • No jo dalsi konzolan. Kvuli jejich jednuduchosti, vypada Rebirth jak vypada.
    • Odhadoval bych to na takovou pecku jako je Killzone: SF.
      • Takže SvsM 3 bude generická FPS bez nápadu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit