Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu tu zmenu tvare. Predtim byla skvela a ted vypada tak divne plastove.
    • Typická česká mentalita. Co je jinak než jsem zvyklý je špatné!
    • oktavius66
      Mě příjde o několik let mnohem mladší než byla předtím. Šťourali se v tom uplně zbytečně.. Mimochodem taky si myslím že byla předtím skvělá.
    • Přesně opačně...
  • tvarej se,ze chtej hroznou realitu,ale proc tak dementni scenu,jako hned tam na zacatku s tim,jak se nabodne na tyc,tam vubec davali? ti zraneni by bylo zcela urcite smrtelny,nezila by dyl nez par hodin...

    lidi jsou hlupy ak lidne koupej 2x...5x to samy,viz call of duty,rok co rok stejny a stejne to lidi kupujou,tak proc by si nekoupili novou,kulatejsi laru?
    • Někdo si to 2x-5x koupí. Někdo si to zwarezí, viď ty dítě.
      • Mno a co takhle jak to fungovalo napriklad u Deus Ex? Koupil jsi si hru a oni ji i po case vylepsili, a pokud jsi chtel to vylepseni pripadne mirne zlepseni obsahu tak jsi si doplatil zbytek (nebylo nutne kupovat cele znovu), ale platit to znovu je uchylnost. To je jak koupit si kafe, ale jelikoz po chvili zacnou prodavat po vas i kafe s curkem, tak si ho musite koupit cely a to stare klidne muzete vyhodit, ac by vam stacil jen ten cukr.. *7*
        • U deuse se jednalo o upgrade v rámci jedné platformy, nevím, co řešíš.
          • Tak já předpokládám, že stačí u konzolí stahonout danou hru nebo její část ze sítě? A jelikož máš tu hru zaregistrovanou, a tedy že ji vlastníš (tedy existuje kod, který máš u hry), tak nevidím problém přidat vylepšení skrz DLC, ktere danou hru jen rozšíří. A nemusíš kupovat úplně novou hru.
        • Vrať se zpátky do Nerdlandu Jumpe. Ty jsi vrchol evoluce debily pcčkářů...
          • By me zajimalo, zda vubec pouzivas mozek, me prijde, ze ne. Hned na nekoho utocis ani si nic neprectes. Dokazes vubec normalne komunikovat? Ja bych rekl, ze tezko.

            U hry Deus ex to fungovalo naprosto superove. Vydali dalsi edici hry a tem, kteri jiz meli koupeno tak si nemuseli kupovat celou hru. Co je za problem? Chci si tu hru zahrat jeste jednou a s lepsi grafikou a tak musim zaplatit znovu plnou cenu? Zamysli se nad svoji odpovedi typu vrat se do hrobu, do nerdolandu a ja nevim, co te jeste uspokojuje, mas divne choutky.
            • Aha tak takhle vypadá fanatický konzolista.. neboj on ti ten gamepad nesežere *1*
            • . Rozmyslel jsem si to nema smysl to komentovat :)
            • Na tebe budu útočit vždy. Ty to panáčku nemáš v hlavě ok. Ta tvoje nenávist ke gamepadu a ke konzolím je tu známa. Proto jsou všechny tvoje názory irelevantní
      • bohuzel ne,dneska jsou ty hry tak debilni,ze uz je ani newarezim,natoz abych je kupoval...
        • kennyB
          Tak se budem jenom dívat na videa a kritizovat něco, o čem vlastně nemáme ani páru *7*
          • Vítej na games.cz, kde vládnou pc-elitáři a jejich jediný a správný pohled na věc...
        • Však to je nejlepší přístup, tak by to mělo fungovat. Teď ještě nepsat blbosti a bude to fajn.
  • Jasně, že nová Lara vypadá více jak žena než umělohmotná vosková figurína jako v původní verzi, navíc grafika a nasvícení vypadá daleko lépe a navíc to totiž běží s TressFX a to vše na PS4- takže ubrečení pc lolci už jsou opravdu zoufalí. Oni musí mít grafiku ala 7970, aby si to dali ve full hd a konzolistům stačí jedna krabička v ceně té grafiky. Ani se nedivím, že pcčkári zuří.
    • Aspon jde videt podle tveho prispevku ze jsi konzolista, protoze na rozjeti TressFX postaci i slabsi graficka karta od AMD, ja hral na 6670 a bez problemu.
    • Spočítej si ty lolku, když já si za určité období koupím na PC 20 her v den vydání (průměrná cena novinek je 700-800,-) a ty si na PS4 koupíš těch stejných 20 titulů s průměrnou cenou kolik? 1400-1600,-? A teď mi něco říkej o ceně grafiky šašku.
      • ty lolku.. zaplatím si ps+ a na nákup her seruu.. koupím si nějakou tu exkluzivitu o to ostatní mí přistane zadarmo.. Takže zkus hysterčit jinde ty pclolku...
        • Takže budeš tvrdit, že 20 nových exluzivitek tě vyjde v době vydání levněji, než mě 20 nových her na PC. No nic, tohle nemá cenu, vlez si zpátky na gauč a mačkej si tam ty dva čudlíky. *6*
          • Co to meleš ty nulo? V loni jsem na ps4 koupil dvě hry, vše ostatní jsem hrál zcela zadarmo a legálně.
            • Jo tak kdyz pri launchi vysli 3 hry a ty jsi koupil dve tak je jasne ze dostanes tu posledni zdarma :D
            • Hádka nerdů :D Už jenom popkorn...
    • Typická česká vlastnost, závist.
      • Přesně tak.. raději to pošlapou, poplivou a proklejí místo, aby uznali, že to vypadá lépe. On nikdo jim nedrží zbraň u čela, aby to kupovali. Trochu soudnosti a objektivnosti by neškodilo...
  • takže nextgen stačí udělat lepší model hlavní postavy a je hotovo
    • eStar
      Nezapomeňte na odstranění puzzlů, moderní hráč přece u her nemyslí.
      • a este treba aby sa hupali vlasy a zbrane do rytmu chodze :D , lebo to je fakt nutnost. Kludne nech ss Nexgenisty priplatia :D
        Ja som TR kupil za 9e, na par dni ma to zabavilo a to je asi tak vsetko, viac by som zan ani nedal.
  • co ji to udelali s ksichtem? vzdyt vypada jak umelohmotna barbina... a ty leskly vlasy jak po samponu swarckopfh... jestli tohle je next-gen lara tak ja teda zustanu u staryho genu, dekuju pekne.
    • HA. A ted si predstav pocity lidi kteri hraly prvnich 5 dilu.
      No nic, du si najit dalsi WAD do dooma, je jich dost na dalsich 20 roku a treba do te doby vyde neco slusneho.
    • Jako umělohmotná vypadala předtím.
  • kubi-wan
    Je ale fakt, že ten novej obličej se víc podobá Laře ze starých dílů...
  • Až jednou budu taky vývojářka, tak udělám jednu hru pro PC za plnou cenu. Pak ji vydám na konzole, opět za plnou cenu. Pak trochu osekaný port na handheldy, který bude obsahovat rozšířený konec nutný pro pochopení hry, taky za plnou cenu. Pak hodně osekaný port na telefony s novou postavou, taky za plnou cenu. Pak vylepšenou, tzv. Definitive verzi na nové konzole, taky za plnou cenu. Pak trochu méně osekaný port na handheldy s 1 novou texturou a 2 mapami, tzv. Superdefinitive verzi, taky za plnou cenu.
    Tyhle a další praktiky mě přesvědčují o tom, že hernímu průmyslu už není kromě nezávislé scény pomoci.
    • Kdyby nebylo pirátění a použité hry (ani z jednoho nevidí tvůrci ani dollar) tak tyto praktiky nejsou. Vin lidi, mají si kupovat nové kopie.
    • Vzhledem k tomu ze ta hra byla vydelecna az letos a navic byla dobra, tak si na tohle zrovna v tomto pripade nestezuju. Narozdil od CoD to nevydelalo miliardy.
      • byla dobrá?
        • Co si tak všímám u většiny lidí, byla dobrá. Pro mě taky. Deal with it. *3*
    • Uvědomuješ si, že tuhle edici si primárně koupí ti, kdo mají novou konzoli a nejspíš si nekoupili hru, která vyšla celý rok před tím? Nikdo tě nenutí si novou verzi kupovat, Tomb Raider měl prostě normální vydání a rok poté dostává verzi s lepší grafikou pro nový konzole, protože tehdy ještě nemohly bejt ready.
    • Zas si to vem z pohledu druhé strany...Lidi jsou ochotni za hry dát poměrně velké peníze...

      Co uděláš? Vydáš hru v celku, žádná DLC a vyděláš méně z nějakého morálního přesvědčení zatímco jiný tohle nabízet bude (tedy bude mít víc prachů, které by mohly být tvoje) anebo hru osekáš, zbytek vydáš jako DLC a vyděláš víc?

      Dokud lidi budou ochotní dávat peníze, tak to tady bude a nic s tím neuděláš.
  • no som zvedavy na predaje, lebo za toto pytat plnu sumu, este raz :D uvidime kto bude prekvapeny, ci my, alebo oni, ale skor oni :D neviem co od toho ocakavaju
    • Prodeje rozhodně špatné nebudou. Na PS4 a X1 tento měsíc nic zajímavého nevyšlo, příští měsíc vyjde jedna hra. Takže bych se o prodeje neobával.
  • Takze cele kouzlo next genu bude spočívat v hezkych tvářičkach a vlasech vlajicich ve vetru? Kdo by se delal s AI, destrukci, fyzikou atd. když staci vymodelovat pekny kozy, ze?! *6*
    • Ne, kouzlo next gen tady spočívá v tom, že ta hra bude konečně v parádní grafice celkově. Na starý konzole ta hra vypadala slušně (na prehistorický hardware), ale ted to teprve bude ono.
    • U playboye to funguje, proč by nemohlo tady?
  • MARTASLJ19
    Tak hádam jej vylepšili aj rozkrok. Veď next-gen konzoly zvládnu hádam poriadne chlpatý rozkrok *1* Keď si na nej dali toľko roboty tak hádam vylepšili všetko *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit