Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to fakt sada už se těším jak si tam udělám Tanka Sorcerera :D
    Doufám že to přinese alespoň stejný nebo podobný herní zážitek jako singl.
    Na tuhle hru čekám už 2 roky a věřím že to bude stát za to.
    A doufám že to bude WoWkiler.
    • Proc porad nekdo touzi po WoW kilerovi? Vysvetlete mi to prosim. Na trhu jsou kvalitnejsi hry nez WoW a nemaji miliony hracu. A co ma byt?
      a btw. vazne si nemyslim ze nekdy v blizke budoucnosti(cca 2-5 let) nejaka hra prekona WoW co do poctu hracu. Blizzard vyuzil diru na trhu a svym marketingem dokazal zazraky. Ne hrou samotnou.
      • Na tuhle otázku si tihle lidé sami nedokáží odpovědět. Protože kdyby ano, byli by tak inteligentní, že by takové hovadiny vůbec nepsali *4*
    • Žádný wowkiller nebude. WoWko vklidu odejde do zaslouženého důchodu a postupně přenechá místo mladším *3* Všichni si ho budou pamatovat, i ti co jej nenávidí.
      • Ja porad verim v Starcraft online, pristi rok dojedou sagu a vydaj mmo. Jako u warcraftu.
        • Starcraft online ale neni oficialne vytvareno Blizzardem, takze i kdyz se fanousci snazi, tak tam neni jistota takove podpory jakou ma blizzard a samozrejme pravidelneho obsahu. Nemusi to ale znamenat, ze to bude vyslovene spatne. Existuje tolik MMO, ze nejaky fanouskovsky proc ne.. :)
    • Wowkiller asi ne, ale našlápnuto na dobrou hru by to mít mohlo *3* *14*
      • Nemá, uvidíš v betě.
        • Ja betu hral :)
        • Jaj to nerikej, ja sem taky doufal, ofc to neni wowkiller, ale doufal sem ze to bude mit kvalitu. Aspon jako AoC to byla fantasticka hra nez to zmenili na f2p *10*
    • Janun
      Wowko zabije jenom čas.
  • Jack1947
    Sragora, sracinka a humus... i tak to stoji za vyzkouseni aspon v te Open bete co bude co nevidet.
  • Pizdovina....horší GW2 s měsíčními poplatky...ne díky. A to už ani GW 2 nemá smysl hrát. Což potom tohle.
    • Proc soudis dne pred vecerem?
      • když se GW2 prezentovalo, nějak to alespoň vypadalo, tohle nevypadá dobře ani v prezentaci...ale fanbojové budou ragit, to je jasný
        • Jo, máš pravdu. Peněz za GW2 lituju doteď. Přitom jsem to tři roky do vydání sledoval ...
  • michal.hofman.378
    Pokud se chcete o této skvělé hře dozvědět více, navštivte jedinou československou fanstránku http://elderscrolls-online.tiscali.cz/
    • MrSanta
      Tak jsem se na vás trochu juknul a nevypadá to zle. Udržujte komunitu, třeba se tam někde potkáme. Tuto (http://elderscrolls-online.tiscali.cz/orsimer-informace-v-kostce/) v posledním odstavci máte překlep. Místo gro píšete gor *3*
    • Ano, pokud chcete vidět tu nejhorší komunitu v ČR plnou namyšlených vychytralců s božským komplexem :D
      • A na to si prisel jak?
        • Půl roku jsem se tam vyskytoval.
    • ani snad raci ne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit