Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    Rozdám 10 steam klíčů na hru Enclave, kdo chce, napiště mi zprávu na YT

    https://www.youtube.com/user/TheMaramerry
  • montatatana
    Peggle Deluxe, Bejeweled 3, Bookworm Deluxe, Escape Rosecliff Island, and Feeding Frenzy 2 Deluxe na ORIGIN

    6LS2-39M5-3K4P-XEUY-??PH

    otaznicky jsou vcerejsi datum
    • moc ti děkuji :)
  • WhySoSad

    Horror Story

    Před týdnem jsem posílal první video ze série Horror Story a protože se tu víc lidem líbilo než nelíbilo, tak posílam i druhý díl co je právě vydán.

    http://youtu.be/kD9R_aiT2KQ

    Budu opět rád za každou odezvu ať už tady nebo na youtube, díky *3*
    • Snaha se cení, ten ale to podání je hrozné.
    • kennyB
      Super příběhy, rozhodně v tom pokračuj *3*
      • Ahoj .Bude jich také šest, nebo přidáš další ?
  • Miserius

    Dark Souls 2

    Pokud je tu někdo kdo si chce lámat hlavu s Dark Souls lore tak mrknětě na toto video ze dvojky - boj s bossem !Na vlastní nebezpečí!

    http://youtu.be/Us1s7E923dU
    • Draken69CZ
      to tady musíte spoilerovat, když budu chtít tak se na to kouknu, demence *16*
      • Miserius
        Ja nic nevyspoileroval, pisu o cem to video je a ze klikat na vlastni nebezpeci, pokud je nekdo tupej a nepochopi to z toho tak si to zaslouží *2*
        • Draken69CZ
          Promiň nemělo to být na tebe, ale na ty diskutující pod tvým příspěvkem, na video jsem samozřejmě ani nenajel myší natož kliknul *3*
          • WhySoSad
            No a tohle si budeš užívat ještě měsíc... :D
            • Draken69CZ
              Aaa ty si musíš rejpnout viď :D
    • michelangelocz
      Na vyvojarsky deniky a prolog jsem se jeste podival, ale vazne se nenecham pripravit o kouzlo prvniho setkani s bossy ;) Dark Souls je totiz nejlepsi napoprve. Navic by pokracovani melo mit gamedesignersky reseni, ktery ti umozni udelat si hru jeste tezsi a ani nepratele by nemeli byt stale na stejnych mistech – coz cenim, pac hra tim ziska na nevyzpytatelnosti a zpestri nasledujici NEW GAME+.
      • Miserius
        Ver mi, ze s timhle bossem rozhodne nebudes bojovat poprvé *1* Kor kdyz mu nehcali uplne vsechny jeho pohyby z jedničky...
        • michelangelocz
          Paklize to na plnou hubu vyzvanil uz RavenHolm, tak bohuzel. Ale pro priste bych ocenil spoilery do < spoiler > Ornstein < / spoiler >. A byt doufam, ze to byl z jeho strany jen "humor", protoze Ornstein by mel bejt v dobe, kdy se druhy Darks odehrava, nejen mrtvej, ale i davno zapomenutej, tak bych ve dvojce nejakou znamou tvar docela rad potkal ☺

          EDIT: Nahore vyspoilerovane, mnou jen zopakovane skryvam, pac spoilery jsou na *
    • MickeyMutant
      První 4 a půl minuty mi připomíná video "This is how you DON'T play Dark Souls".
      • Miserius
        Celkove je to nějakej lamer... U některých úskoku/pohybu uz clovek rika: to se ti vymsti! a vymsti se mu to *1* A to behani po mistnosti aby se vyhealoval *15*
    • RavenHolm
      Copak ve dvojce dělá Ornstein? Hmm :)
  • Veskoslav
    Tak hraji nového Thiefa. Původně kvůli recenzi, ale teď mě to i baví. Obrovskou nevýhodu v obtížnosti ale vidím v tom, že pokud má člověk všechny berličky vypnuté, tak najít některé zzámky, mechanismy pastí atd je naprosté peklo a sám se přiznám, že už v 1. případě jsem musel sáhnout po nápovědě ze světa internetu....Při téhle obtížnosti je Thief skutečná výzva. To podle mě ocení milovníci staré série. Aspoň já jsem překvapen.
    • Dal bys minimalne 9/10?
      • Veskoslav
        Když jsem to jel klasicky a zapnuté blbosti jako viditelné předměty, kudy mám jít atd. tak 6/10. Když si všechno povypínám a nemůžu omračovat, luk nemá zaměřovač atd., tak bych šel i na těch 8/10, ale více ne.
  • Diablo a podobne uz nikdy

    http://explosm.net/db/files/Comics/Rob/dungeon.png

    :(
    • Inquisitor
      Je to vlastně genocida.
  • Kurvadrát bych tak něco pořádnýho zapařil, ale není co.
    • ucho
      dobrých her je tolik, že pomalu nevím, co hrát dřív. včera jsem udolal Infamous 2 (celkem se dalo, ale úplný zázrak to nebyl). každý rok vyjde kolem 40 her, které bych chtěl zahrát, no ale dohrát jich zvládnu kolem 20 :D
      • frag.ment
        Ale koupíš si jich ve slevách tak 200-300, což? ;-)
        • ucho
          popravdě řadu her dostávám zdarma.
      • Inquisitor
        To si ještě dobrej, já stihnu tak pět max. šest :)
    • jdi si zaběhat, zapařej se ti trencle
      • Dnes jsem šel dřív z práce, abych si mohl zajezdit na kole a stihl to do oběda, už jsem doma. Co jsi dělal celé ráno ty ?
        • já si svezl zadek do práce autem, celý ráno sedím u stroje, celý odpoledne sedím u stroje, a večer si zase svezu zadek domů :D ale kdybys viděl ty hnusný koženkový židle, co tu máme, o moje zapařený trencle bys strach neměl :D
        • Ja spal. Bylo to super!
    • Planescape:Torment
  • Miserius

    PC verze Dark Souls II vyjde 25. dubna.

    Tuhle zprávu dementovalo samo Namco, neplašte tu hráče
    Aha tak sorry, oni to popřeli (no popravde jen rekli ze zatim nic neoznamili) před 3 dnama a dnes řeknou že to je pravda, to jsou fakt moc hodný...
    • Farmville 2, New Words With Friends a nový Poker od Zyngy míří na mobilní telefony.

      Ty seš pěknej schizofrenik...
  • MrSanta

    Dragon Age: Inguisiton Trailer

    Prostředí velmi pěkné - https://www.youtube.com/watch?v=fzuR1Fn_b48. Akorát jsem nějak zaspal. Žil jsem v domnění, že hra dorazí až v roce 2015 a podle traileru to vypadá už na tento podzim.
    • vizualne zatial cliche, som zvedavy ci aj pribehovo
  • PC verze Dark Souls II vyjde 25. dubna.

    Hehe, 50 eur... Devateho mam vyplatu, jdu do toho.
    • michelangelocz
      • Miserius
        Nechces spis celej? http://www.youtube.com/watch?v=XKWt2Q48AZg
        Jo mimochodem, jak jsem tady před asi 3 týdnama řikal že je pro mě Demon Souls lepší tak to už dávno neni pravda *1* Jedu Dark Souls New Game +3 a pořád nemam dost... fakt pecka, teším se na dvojku
        Co mě udivovalo bylo, že jsem to s jednou postavou celý dohral na Soul levelu 15 a i na 15 levelu jsem na naprosto každýho bosse (kromě Ceaselesse a Bed of chaos *3* ) měl výber z hromady hráču do coopu. Slyšel jsem že na ps3 je komunita hráčů největší, ale že fakt na patnáctce budu moct jít každou lokaci v coopu...to jsem čuměl
        • michelangelocz
          Celej prolog uz funguje daleko lip. Jen me trochu zarazi, kde jsou zabery z announcement traileru – ze by se do hry nedostaly a slouzily jen pro ucely oznameni? Nebo snad behem hrani uvidime vicero CGI videi?

          Jsem zvedavej, jestli mi prijde posta uz 11. nebo az 14. Pak uz si totiz budu moct na polozeny otazky odpovedet sam ☺
          • Miserius
            Jóó 11. by byla krása, u nás to ale vychází 14. takže opkud nemáš nějaký kontakty, počkáš si *13* Aspoń že budem mot umírat celej víkend

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit