Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cr8gg

    V Batman: Arkham Knight bude vždy pršet a celý děj se odehrává v noci.

    kazdej batman se odehraval v noci a v akzdym chcalo nebo snezilo :D to neni zadna novinka omg
  • Miserius

    Připravuje se velký jarní update pro GTA: Online, který do hry přidá nový obsah.

    Je tam špatnej odkaz... Tady je původní... A konečne heists
    http://www.rockstargames.com/newswire/article/52217/Grand-Theft-Auto-Online-Spring-Updates
  • frag.ment

    V úvodu hry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain měla původně zaznít píseň Diamond Dogs od Davida Bowieho.

    A kdy se konečně dočkáme recenze? Poslední dobou tu recenze vyšlých her těžce váznou, ale hlavně že předělávate web.. Myslím recenzi Ground Zeroes..
  • Sheldon se v nové epizodě seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) bude snažit vybrat mezi konzolemi Xbox One a PS4.

    :)))
    • neviditelný nick v nové verzi webu už nefunguje, takže si ty soví oči můžeš klidně přepsat...
      • fakt jo?
  • Vychází v březnu 2013???

    bryden, nevim, zda-li to tu uz nekdo nenahodil, ale na hlavni strance vpravo mezi podrubrikama (nebo jak to mam nazyvat) je jedna, ktera poukazuje na nejblize vychazejici hry. sice fajn napad, pouze bych opravil "vychazi v breznu 2013", coz muze prosteho cloveka velice zmast. kuprikladu ja okamzite nabyl dojmu, ze se mi konecne povedlo cestovat casem...jake to zklamani. zvazuji soudni rozepri kvuli psychicke kompenzaci.
  • ringmancz

    V úvodu hry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain měla původně zaznít píseň Diamond Dogs od Davida Bowieho.

    to by recenzoval janchor a hned by bylo 10/10
  • Keyz

    Nový blog od WH

    http://kingdomcomerpg.com/?p=406

    Jestli to zde je tak to dost zapadlo a nenašel jsem to.
    • ucho
      na stránce 58
  • Bleskovky

    Zdravíčko . Změna stránek se mi líbí , ale mohli by jste prosím vrátit posuvnou lištu do bleskovek ? Děkuji . Nevím kam to napsat ,tak at se tu někdo zbytečně nerozčiluje :)
    • mám novýho chroma a scroll bar nikde.. cajzel jeden! *6*
    • ringmancz
      nikam nezmizela, je pořád tam, ale nějak se ti neukazuje
      • mě se taky v Opeře neukazuje, v Íéčku jo...
        • Tilwaen
          Já mám Operu 20.0 a šťastně si to scrolluje.
          • už to tam je!...
  • Scany preview hry Natural Doctrine z aktuálníího čísla magazínu Famitsu. Mimochodem - hra v průběhu podzimu dorazí pro PS3, PS4 a PSV na evropský trh.

    Scany prima. Jen si nemohu vzpomenout, kam jsem založil mikroskop a japonskej slovník. *1*
  • michelangelocz
    Prestalo taky nekomu s "novym" webem fungovat detrolizacni reseni?
    • Veskoslav
      Jop, nejede. Jsou tam jiné mechanismy než u předchozího.
      • ucho
        To nebude počítám problém upravit, spíš by bylo fajn poladit ještě ty nicky a dát tam povolené znaky, tedy aby lidé nemohli do nicku psát bílé znaky. Ne že by mi to vadilo, lidi bez nicku ignoruju, tak mi nevadí, ale když už se to dělá, proč to neudělat pořádně...
    • Chim
      Sh*t. U mě taky nefunguje.
      Tak zdá se že mám první důvod, proč na nový design nadávat. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit