Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    to se mi nechce věřit, že by to nevydali na oldgen, třeba i s malým zpožděním
  • Nejlepší trailer za posledních X let. *5*
    • Pilgrim66
      No pro mne to asi neprekona Deus Ex Human Revolutions nebo Star Citizen reveal trailer, ale je dobrej
  • Malleth
    Co si budeme povídat, tohle se dalo celkem čekat...ale stejně je to ku*va epic.
  • Super. Už teď jsem zvědavej, s čím RS přijdou po Batmanovi.
  • B.o.b
    Tohle je důvod proč si kopit novou konzoli či upgradovat PC!
    • Jazz
      Proč?
      Ještě nevíš, jak to bude vypadat a jaký to bude mít nároky, tak na co upgrade PC?
      • B.o.b
        Jasně, kdo hraje primárně na PC, tak už si asi dávno upgrednul a má tak na pět let vystráno. Třeba já bych musel koupit celeý nový PC. *4*
  • Bude mít Harley Quinn už dítě?
    • misho8723
      Z Batman Arkham Wikie: "In Harley Quinn's Revenge there are several negative pregnacy test and a crib with Scarface painted like Joker. Also, inside the crib there a box stating "WARNING: Test may result in false positive". This heavily hints that Harley is not actually pregnant, and Scarface is probably the "baby" she is singing in the credits of the original game."
    • tak nevím jestli víte že v Arkham City byla těhotná
      • vojtaruzek
        Údajně, možná si své těhotenství jen vybájila, aby se tak vyrovnala s Jokerovou smrtí.
        Nebo to možná bylo jen takové to blábolení, co šílenci občas dělají.
        • tam byl těhotenský test na zemi
  • Generalmagor
    Jdu si KOUPIT spod'áry.
    • Potlesk za to, že si je jenom nestáhneš :D
  • Rocksteady!!!!!!
  • Ano a hra roku se ukazala *1*
  • Kdyby dali všem padouchům křeslo Batman by je nemusel pořád dokola chytat *1*
    • Ronox
      Bez nich by Batman nebyl. Oni ho tvarují a díky nim existuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit