Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orwell mel pravdu
  • KIMCID
    https://www.youtube.com/watch?v=gjrQso3nOSA#t=35
  • Více než 20 let po pádu komunistického režimu a svoboda stále stejná. Tedy ne, dnes se tomu říká demokracie. Netrestá se za násilné trestné činy, ale za symboly, hudbu, kterou posloucháte, politického názory, jaké vyznáváte. A nikoho to moc netrápí. Já totiž myslel, že v demokracii je právě zachování práva i na ten "špatný" minoritní názor důležité. Bez ohledu na to, jestli je morálně správný nebo ne. *12*
    • Kedaro
      Člověk se má jen cítit, že je svobodný, je tomu ale naopak, jsme jen otroci systému a elit. Včera jsem byl obzvlášť znechucený. Veřejnoprávní televize cenzurují Putinův rozhovor, od května se novorozencům začnou očkovat GPS čipy a příští rok bude mít každé nové auto sledovací systém, nemluvě o Indectu, který se rozjel snad už minulý rok.
      • Myslím, že pomalu nastává čas vyrazit do ulic a udělat přítrž všem USA a Euroblbcům...počínaje sobotkou (jeho jméno si ani počáteční velké písmeno nezaslouží)
  • eStar
    Těch odkazů na nacismus je tam opravdu hodně. Němcům toho z té hry moc nezbude, nejdřív cenzura EU a teď Německá.
  • Nejlepší způsob jak se vypořádat s historií- přepsat realitu.
  • A v Izraeli tuto hru jako nechají vydat bez cenzury jestli ji tam teda vůbec nechají vydat :D
  • Už by si někdo mohl všimnout že ta válka je dávno za náma...co bylo bylo nevim co porad všichni viděj za problemy, fakt jak retardi...
    • spousta z tech lidi ješte porad žije a jsou to v podstate prarodiče dnešní generace
      • jo a zrovna ti prarodice budou hrat south park
        • jsou to v podstate stari rodiče dnesni generace tricatniku, predstav si že mas doma dedečka ktery byl skutečný nácek. proste jeste musí prejít par let kým se tohoto komplexu zbaví
    • ani ne
  • tak naschvál bych tam daj červený papir a na tom nemecky napsáno "hakový kříž"
    zobrazeno to nebude, a bude to podobné jak ta cenzura jak u konzolových verzí.
  • By mě zajímalo jak se na školách v Německu učí 2. Světovou válku a holocaust.
    • nejspíš podobně jako na školách, kam jsem chodil já - ani na základce, ani na střední jsme moderní dějiny vůbec nestihli (hlavně že jsme se takovou dobu plácali s nějakým starověkem)
      • No zajímalo by mně kdy si tam chodil, protože já teď chodím druhým rokem na střední a teprve jsme se v druhém pololetí druhého ročníku dostali do 20.století a to máme poslední rok dějepisu. Asi ti nahoře nechtějí abychom věděli co jejich předci udělali ať už ve Vietnamu nebo Perském zálivu.
        • střední jsem dodělal před 12 lety :D ale je to asi všude a pořád stejný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit