Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak nam velke studio pohrbilo další značku
  • tomix
    Další Mafii by měl dělat původní tým (hlavně scénárista) a přes Kickstarter. Pak by to zas byla pecka s pořádnym příběhem, hratelností a hlavně solidní hrací dobou.
    • XorxoxTalarius
      No ale zapominas ze za Mafii nestal jenom DV *5*
      • To ne, ale je to game-designer. Něco jako režisér...nositel myšlenky a vrchní kontrolní prvek. (čímž nechci vůbec nijak shazovat kvality celého studia)
        • XorxoxTalarius
          No ale nebyl jedinej, navic kdyz si designer neco vymysli, tak ho zbytek musi posadit na zadek, jelikoz vysledek by mohl peknej prusvih. Proto se taky ted DV drzi celkem dost pri zemi s KC:D
    • Myslíš tím tedy Dana Vávru. Řekl bych, že teď má jiné starosti...ale ano, přál bych mu i novou mafii
    • davidBray
      jen by se to nejmenovalo Mafia, ale název s*re pes
      • Tak nějak, jak nám EU zatočila s Rumem :-)
        • vlastik.plaminek
          Ty tu bramborovou chemku počítáš jako rum?
      • tomix
        Název nechť si us vyžírka vetkne v řiť. Lidi půjdou za tvůrcem, ne za překupnickym molochem. Snad...
        • Opravdu me stale prekvapuje,jak si lidi mysli,ze M1 i M2 udelal Vavra. Nerikam,ze by na tom nemel podil,ale za tema hrama stalo obrovsky mnozstvi lidi. A kdyby se mel scenar drzet jen Vavrovych predstav,tak by ani Mafie 1 nevysla.
          • Mart9
            Vávrovo RPG Kingdom Come je už také zaběhlý pojem.
  • Doufám, že tomu přizpůsobí i dabing

    http://www.youtube.com/watch?v=dO2uAKwhB0Q
  • To je jednoduché. Nejdříve to 3 roky vedl slavný a nejlepší Dupas, který dělal tu nejlepší hru všech dob (měl na to potřebné zkušenosti a lídry kteří mu lezli do prdelky kde jen mohli). Samotný Dupase se svými x-letými zkušenostmi a dokončením různých sportovních manažerů se tak mohl vší silou vrhnout na svou vysněnou hru.

    No jak to dopadlo asi nemá cenu rozepisovat, po 3 letech přiletěl boss s améru a udělal čistku pač to co tu vznikalo se hrou snad ani nedalo nazvat

    Takže se vše vzalo a vyhodilo a začalo se znova, no a za chvíli to už bude skoro rok (3+1) co se to dělá jakože v USA no a jak myslíte, že to vypadá. Kdo mohl utekl a kdo nic neumí zůstává, aby dál sosal co to dá.

    Takže už nyní mohu z klidem prohlásit že jestli někdy MIII vyjde, tak to bude jeden veliký obrovský průšvih a já už budu hodně starý dědula.
    • davidBray
      mám moc rád takový mudrlanty :) ale Máňa řikala, že to není směrodatný ... asi tak
      • směroplatný, kolego ;-)
        • davidBray
          tvl, tolik let žiju v omylu! díky kolego :)
  • Já doufal, že MAFIA III se bude odehrávat v New Yorku v sedmdesátých letech. Snil jsem, že tam budu jezdit se starými americkými auty, poslouchat hudbu ze sedmdesátek a budu se usměvavě dívat na rozestavěné World Trade Center. *13*
    • ... The Godfather II (Electronic Arts)? *7*
  • To je tak ,kdyz se nechá nadějný český studio se spoustou skvělích her koupit komerční sra*kou ,jakou 2K je a pak si nechá do všeho kecat. Ve finále jsou plány na výbornou hru tu tam a vznikne tuctová milionkrát ořezaná hovadina. Kdyby se do hry dalo všechno co mělo, tak věřím,že byla dobrá jako jednička . Ani se nedivím,že Bárta po tomhle utekl pryč. Možná se pletu ,ale takhle mi to přijde :)
    • Pardon za překlep .Myšleno bylo Vávra samozřejmě :)
    • myslim, že Bárta je na vážkách
    • Dan Bárta? *1*
      • when I am standing on my head
        you are crazy smiling
        now we don't have it, we are mad
        go round this speedy romance
  • hznk89
    Tak já už bych je rovnou pojmenoval Franklin, Trevor a Michael
    • XorxoxTalarius
      No ale kdo rika ze budes hrat za vsechny tri charaktery :)
    • kurde... to mě teda nenapadlo ..... no to jsou volové v tom Take-Two *2* ..to je takovej problém použít jiný jména? minimálně, aby ani jeden se nejmenoval stejně ?
      • langustyn
        btw GTA taky vydává Take 2 :) a beztak ty jména ještě změní...
      • mě to napadlo, děláš jen ostudu tady tomu nicku :)
        • Za to ty si přímo ostuda.
        • nedělá, protože tam má "(anonym)" *5*
  • Mart9
    S přesunem do amerických pracek pro mě značka Mafia ztratila jakýkoliv punc výjimečnosti. Trojka už bude hra jako každá jiná.
    • maros.goc
      Ako keby sa Mafia 1 a 2 odohravali v Čechách
      • ,,Pozdravuje vás Don Karel...*bum*...a teď pojedeme do Karlova baru a dáme si řízek s bramborovou kaší."
      • Mart9
        Co se ti nelíbilo?
    • Jason_dinAlt
      U mě teda národnost autorů má minimálni, ne-li nulovou, váhu při rozhodování, zda hru koupit nebo ne. Spíše koukám na hratelnost, možnosti opakovaného hraní a pochopitlně na cenu.
      • Mart9
        No jasně, uvidíme, co bude za info a jak se hra bude vyvíjet. Ale chtěl jsem tím říct, že po jedničce jsem se na dvojku hrozně těšil. Na trojku už se ale "těším" jako na každou jinou sledovanou hru.
  • Nepochybuju o tom, že to bude dobrá hra, ale také nepochybuju o tom, že bude ještě více zjednodušena. Mafie 1 v novém vzhledu se určitě konat nebude.

    Umístění mě nijak neohromilo. Mně příjdou jižní státy USA tak nějak nudné a raději mám státy východního pobřeží.
    • No nevím, ale z popisu to vypadá na kopii GTA V, trošku řízlou s Mafií 2. No, uvidíme co to bude.
  • slavek.skara
    Snad dopadne lépe než dvojka a dá návrat lesku a slávě jak kdysi příchod jedničky.. to je mé přání.
    • Mart9
      V téhle době těžko. Co se ti nelíbilo na dvojce? Podle mě to byla super hra.
      • Dvojka a super hra? lol takovy propadak tu uz dlouho nebyl a celkem se divim, ze chteji vydavat trojku ... ale predpokladam, ze na dvojku potichu zapomenou a budou tvrdit, ze to bude pokracovatel jednicky ... proste podojit stale jeste dobre jmeno co to da.

        Totalne mrtvej svet ve dvojce, kde neslo delat absolutne nic jinyho nez to, co prave predepisoval ukol, naprosta nemoznost si zajezdit vybranejma farama ... zadny sideqsty ... a predevsim ta hromada slibu - jak budes moct navsitivt kazdej barak, vybirat vypalny, ... a ... NIC.
      • slavek.skara
        No...asi to bude znít jako klišé, ale jsem jeden s těch šťastlivců co na Mafii 2 dělal (nešťastlivců :) ) a protože znám původní scénář a co mělo být a nakonec co s toho zbylo tak více méně vše . Nejvíce mě zklamalo že osekali rozhodování (více méně jediné co zbylo bylo kam se schováš v posledních misii kde tě hledali) , mrtvé ulice (sub questy tenkrát naplánované) takové ty detaily jako pouliční boj a hlavně ...osekaný příběh na kost.

        Jedničku jsem jako hru miloval a milovat budu patří dle mého do pokladny České herní scény stejně jako pár dalších skvostů :)
        • XorxoxTalarius
          No zas bych to s tim sekani pribehu neprehanel ;)
          • Pokud si pamatuju, tak kuprikladu mezi zahajovaci misi v italii a prvni v US mely bejt jeste dalsi 3-4 v italii. A podobne to i pokracovalo (jak zjistili hraci z pozustatku, ktery ve hre zustaly). Takze pribehovy mise byly ocesany tak na 1/2 mozna 1/3 puvodne naplanovanych.
            • Jiste ... stejne jako bylo zavadejici tvrzeni tvurcu, ze pujde navstivit kazdy dum na mape, ze pujde vybirat vypalne v obchodech, ze mesto bude zit ...

              Mimochodem, pokud vyhazuju nejaky obsah v prvnich fazich vyvoje, tak po nem nezustavaji zbytky ve vydany hre ... to naopak zcela jednoznacne ukazuje na to, ze obsah byl vyhozen doslova na posledni chvili - a je celkem jedno proc.
            • XorxoxTalarius
              Jenze to neni pravda, to tam zustalo jeste s prvniho draftu, je to jako by jsi tvrdil ze napises knihu ktera bude mit deset tisic stran a pak zjistis ze by jsi naplnil devet a pul tisice stran jenom blaboly, ty veci ktere hraci nasli byly z roku raz dva a prvniho scenare, jeste nez se hra zacla vubec delat :)
              Takze ne ... toto tvrzeni je mylne a zavadejici
            • slavek.skara
              Jop i dvě paralelní linie dle rozhodnutí ke konci měli být.
        • Díky za příspěvek. Mě dvojka zklamala částečně zasazením (jsem na starší období), ale především tak nějak rychlým průjezdem dějem, a mrtvo okolo. Že to bylo osekané se dalo uhádnout z postupného vydávání DLCček ( *16*).

          A jak píšeš, opravdu se hodně osekávalo. Takže děj sice dává smysl, ale je hrozně "letem světem".

          Mafii II bych jako dobrou hru vnímal, kdyby:
          a) neexistovala jednička, která nastavila laťku hodně vysoko
          b) bych ji nekupoval v předprodeji, ale až po roce se vším vyřezaným obsahem za jednu cenu

          Každopádně Mafia II mě definitivně naučila 2 věci - nic moc nečekat a hry kupovat až po DLCčkách a patchích ve slevách (Mass Effecte III, a Rome II těšte se... *3*)
        • Mart9
          A příběh znáš? Jak by to dopadlo bez osekání? :)
          • slavek.skara
            Huch už tu psal přede mnou x (anonym) což je pravda ne jen Italie ale třeba paralelní konce na závislosti tvých rozhodnutí (třeba že si nemusel jednu osobu zavít ale naopak pomocí ji zmizet což sice bylo pro okamžik morálně správně ale později se ti to vymstilo jako vždy) Bylo tam mnohem více misí které museli být zrušeny.
            • Mart9
              A nějaký původně plánovaný konec hry dokážeš popsat? Ten, který tam nakonec byl, považuji za to nejhorší na celé hře.
        • Já třeba chápu, že hra mohla být ještě mnohem lepší, ale i tak se mi dvojka hodně líbila. Bral jsem ji jako trochu jiný styl hry, který je víc lineárnější a zas tak moc mi to nevadilo, protože i to málo, co z původního plánu zbylo, bylo udělané skvěle.
          • slavek.skara
            Jo děkujme Shigorovy za mistrovský zásah. Díky němu ta hra dopadla jak dopadla (v dobrém myšleno protože on děj více méně zachránil)
            • slavek.skara
              LoL (anonym)- Blah říká ten co se skrývá za anonymitou ? .Jinak dle toho co píšeš bych řekl že ta mimonost tu možná je ale né u mě .
            • čéče ty jsi hodně mimo - Shigor upravil pár hlášek a přeložil hru do češtiny z obsahem hry jako takovým nemá nic společného ty joudo. A co se týká překladu do češtiny tak dodnes drtivá většina kritizuje to jak je to celé sprosté .. což tomu dodal právě Shigor. Asi tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit