Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Druhů AC je již více jak druhů rohlíků.
  • Ubisoft Next-Gen starts [Here]? Really?
  • Colby.Sawyer
    Yeah nový Asasín je tu a já jsem nadšen Francouzská revoluce paráda i hlavní hrdina vypadá dobře ale i když tohle záběry ze hry asi nebudou. Už se těším až vyjde. Zajímalo by mě jestli taky bude Ubisoft vydávat desítky trailerů jako tomu bylo u ACIV :D.
  • Tak prostředí není vybráno špatně, tak uvidíme *4* Snad se Francouzi nepohrnou na moře, protože z AC Black Flag toho mám už dost.
  • no nechci nějak prudit ale první AC bez dvojtečky ani číslovky byl první AC...
    Assassin´s creed - nic víc
    kdo tyhle blábloly kurňa píše???
    • Nechce, ale prudíš. :)
      • tak teď jsi mi to nandal
  • Jack1947
    Nebejt toho ze jde o Ubisoft by ani nikoho nenapadlo vypustit hned v prvnim Teaseru, kecy ve smyslu ze se jedna o in-game zabery - tohle fakt jim zrat nebudu, i kdyby hra byla sebelepsi takhle vypadat urcite nebude max tak hlavni hrdina ale to pod nim ... jen blahove sneni. *4*

    Rikaval jsem si tehdy u PS1 her (nebo ps2) jake by to bylo kdyby ty filmecky byly opravdu hrou a hle zastak jsme se za tu dobu daleko nedostaly, rendery zustanou jenom rendery . *5* TRue reality.
  • Mato1987
    Pekný render, ale hra bude zase taká istá hovadina ako predošlé diely.
  • Draken69CZ
    Ach jo, to zas bude pak srovnání, lidí bude desetina, textury máznutý, stíny žádný a já budu smutný *13*
  • Spiker01
    Modu názvu bez tečky moc nechápu, do cizích jazyků se to přeložit nedá (tedy nemyslim AC, to nikdo překládat nebude ale obecně) a je to takové divné. Viz Star Trek Into Darkness, nad jehož názvem se hodně spekulovalo. Řekl bych, že se snaží nějak assassina odlišit od série o čemž svědčí i absence číslovky a bez tý tečky ten název dává najevo jakoby novou sérii : ACU což je samozřejmě něco jiného než AC:U, že? Nechci nějak hluboce filozofovat, nebo lépe řečeno trollovat, jen mi to přijde zajímavé.
    • To já bych tipoval pravý opak, dle mě to bude pokus o sjednocení jednotlivých postav.
  • KIMCID
    jak vytěžit z dějin maximum AC *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit