Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už to zabalte, SCORE je proste na vrcholu a vy se hluboko pod nim boříte v blátě *1*
    • PravyMonty
      Jediné dobré(čitatelné) články ve SCORE jsou ty od Viktora Bocana, který má z celého časopisu asi tak 4 stránky, kdežto v LEVELu jsou snad všechny články kvalitní.
    • N7N7
      Score je lepší a pestřejší časopis s větší nadílkou plných her, na druhou stranu stojí 2x tolik, takže v poměru cena:výkon jsou na tom oba časopisy zhruba stejně. Oba jsou zajímavé a oba mají co nabídnout.
      • Pokud holduješ "humoru" Score a je ti 15, tak ano. A větší nabídka her? K čemu, když už Score recykluje hry, co už jednou dávalo. To je "výhra". A rozhodně není dvojnásobná kvalita na to, aby to stálo 200 Kč.
        • N7N7
          Ach jo, zase ty otřepané fráze jako Score humor a časopis pro puberťáky. Kdy jsi ho četl naposledy? Ne, není mi 15, je mi víc než dvakrát tolik. A časopis kupuji kvůli časopisu, plné hry jsou pro mě jen bonus. Jak říkám, Score má pestřejší nabídku článků, např. více hardwaru, lepší design, větší formát, lepší kvalitu papíru. Level se specializuje spíše na retro, Score je modernější a nenadržuje indie hrám (např. Nidhogg 65%) Ale Level za stovku je též adekvátní cena. Oba si jdou svou cestou a v obou se dá dočíst spousta zajímavého. Oba stojí za koupi.
          • N7N7 : no Score ,ze ma pestrejsi nabidku clanku ?Jake clanky konkretne mas na mysli ? Ehm a v jakych to ze letech zijes ? Score i Level ctu od prvniho cisla a tam kde je ted Score v ramci urovne clanku tak tam slunce nesviti . Ja se priznam ,ze Score kupuje jen kvuli konkretnim hram ,ale casak me moc nebere . Nemluve o naprostem nadrzovani Intelu a Nvidie vuci AMD . Ty jejich HW rozbory jsou naprosto smesny .
          • Ty to Indie nacpeš všude, tvá zaslepenost dosáhla asi maxima, kde všude vidíš nadržování. Poradil bych ti, aby sis vzal prášek, ale evidentně by to bylo zbytečné.....A Score modernější? Proboha....Jinak hardware byl vždycky nejhorší, co se týče Levelu a Score. Když chci časopis o hardware, rozhodně si nekoupím Score nebo level. A větší formát je lepší? V čem? Kvalita papíru je naprosto stejná. Score je takový herní Maxim. Pozlátko. Nic víc.
        • Jack1947
          Zrejme pro ty co to dane cislo ve kterem byli nestihly *2* ... ale zas na druhou stranu ma co nabidnout a hejt si nezaslouzi drzi si i po letech ( kdy LEVEL mel neskutecnych 219,-!!!) svych "lidovych" 199kc. *3* Ne fakt, obcas si prectu obe jen LEVEL ma vzdy prednost prirostl mi k srdci holt nejak vice.
    • Soutěžíš o titul d*bil měsíce? *7*
    • x_ander
      Tento měsíc žádné "panečku nadílka?"
      • Jack1947
        Tentokrate je to totiz slabota *15* ... Titan Quest gold( uz kazdy ma ne?)... Painkiller:Hell&Damnation (průjem)
        American Mcges Alice ( no jeden, dobre dva svetle body) Overlord, Level i prestoze je kratsi je ctivejsi a lepsi kvatita u score neni vzdy to nej...
        Pepa to jednou pochopi, pokud jen netroli pak neni k chapani asi nic.
        • N7N7
          Titan Quest Gold, Overlord Gold, tomu říkáš slabota? Slabota jsou tvoje příspěvky. Hádám, že jsi ty hry ani nehrál, jinak bys tady nepsal takové hlouposti.
          • Overlord byl už zadarmo (i v rámci Humble), Titan Quest Gold byl na Steamu v akci za 0,79 euro. Alice byla za 2,99 euro v akci. a Painkiller? Odpad. A jestli si kupuješ časopis kvůli hrám, tak je to smutné.
            • Pořád by to bylo levnější než score :D
    • Larky
      Jsi si ten trolling moc nepromyslel, viď ?
    • maros.goc
      kto si kupuje casopisy len kvoli free hram je úplný idiot..také čítaníčko ako je v LEVELi nenájdeš nikde na internete :)
    • Jack1947
      Hele, vim ze jen si potrbijues ulevit ale stejne se zeptam hry super u SCORE a co Obsah ? Kolik si toho vubec prectes... kdyz tady jen rikas jak v blate zde jsou? odpovim si sam no zajimaji te asi hlavne plne hry. *3* Cteni je prece pro "blbce". Pepo, vid?
  • Špatnej nadpis, má to být:
    "LEVEL 240 je v prodeji: číslo plné smrti přináší NEZNÁMOU adventuru Deponia v češtině".
    Žádám okamžitou nápravu, jinak upozorním "budovatele", který vám tohle lhaní zatrhne.

    Ne, vážně, tohle číslo bylo fakt dobrý, dobrá práce. Jen ten plakát mně naštval, byla to těžká volba, ale nakonec Dark Soulsy vyhrály.
    • sleepless
      Safra, máš recht. Jen doufám, že budovatel není architekt a nebude kvůli tomuto našemu přešlapu chtít restartovat Matrix! :)
      • SI z toho děláš srandu, ale Jan Dostál opravdu vybudoval návšětvnost tohoto webu, vy se akorát vezete. Z nuly byste takovou návštěvnost nikdy nevybudovali, viz. Level, který skomíra na pěti tisících výtisků.
        • Jack1947
          To bych se divil ze tady vybudoval navtesvnost... tento clovek pravda ten aspon neco dokazal. http://www.jandostal.cz/ *4*
        • A hele zabanovaná páta kolona z EG dorazila. Vyndej hlavu z p*dele Doskočila a žij svým životem. Z Doskočila se stala zhrzená troska, která každého pomluví. Nic víc. A to jsem ho četl ještě v době, kdy jsi h*vnu říkal papů.
        • Oprava, Jan Doskočil
          • Oprava, 7600 výtisků
    • nekromant33
      glosátor totiž zná jen hry z nejčtenějších článků na serveru
    • Amylee.Anderson
      Prosim tě, kam to budovatel psal? Jsem ještě neměla tu čest se zasmát.
  • Nejlepší jednoznačně pavlač - nezávislé hry v ohrožení *1*
    • Tilwaen
      Mně osobně tedy Pavlač přijde vždy jako nejslabší článek časopisu; zbytečně leze svým osobitým stylem Score do zelí, přestože to není v LEVELu vůbec zapotřebí. Občas donutí se pousmát, většinou ne.
      • Amylee.Anderson
        Souhlasím, u Pavlače je málokdy povedený vtip... jinak to je vyloženě trapný humor.
  • martin.mares.984
    Level opet dokazuje, ze se da psat o hrach dospele, aby to melo nejakou uroven. Tema “Zabil jsem Hitlera, vážení” jednim slovem super. Recenze na Dark Souls 2 je podle me neuveritelne ctiva, vystizna a originalni oproti vetsiny konkurence, ze se ted jeste vic nemuzu dockat na PC verzi. Lukas Grygar se fakt prekonal - jednoznacne jedna z jeho vubec nejlepsich recenzi. Jinak vyrok cisla, ktery me smichy rozsekal od Jirky Pavlovskeho z recenze na Yoshiho “Prostě něco na čem si člověk natrénuje základy, než se z něj stane narkoman, nebo v horším případě, cyklista”. Design zadni strany obalky je mistrovsky “You Died” - sikovny napad, pochvala grafikovi!
    • Stejně to čtou převážně jen děti, nevidím důvod si hrát na světovost ve článcích..
      • Jack1947
        Deti? Moc slozity ale obcas se nejake dite chytne a to je dobre, maji vyrustat na cteni clanku a textu ne Her zadarmo (ktere uz pravdepodobne i hrali).
      • Je vlastně otázkou, jestli to děti opravdu ČTOU. Je tam pro ně příliš málo obrázku. Podle mě sotva popojdou pár metrů od trafiky, hned hází časopis do koše a berou si z něj jen hru.
      • Mám brigádu jako "trafikant" a není to tak. Level si většinou kupují starší "děti" něco v mém věku okolo 25-30. Děcka si kupují Score.

        Level je nemá čím zaujmot. Hlavní strana příliš konzetvativní a pouze jedna hra. Navíc obsah článků polovině z nich absolutně nic neřekne. Ať už v narážkáš nebo přímo. Věřím, že si klidně koupí 1-2 čísla, ale pak se vrátí vesele ke Score se "4 super, hyper hrami". Sice většina z nich je stará X let a byly už většinou i zadarmo, ale takto funguje marketing. Jedna hra zdarma nemá sílu jako 4 hry zdarma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit