Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na tu kampaň se moc těším to bude paráda www.hearthstone.name
  • Citim to stejne, jako pan iloveblizz *7*
  • Blizzard je momentálně nejlepší herní studio, nehraju nic jeiného než jejich hry, proste špička jak MMO, tak Hack and slash tak RTS...vse neskutečné hry...to co ted udelali s D3 nebo co se planuje ve WOW v WoD to jsou skvelé počiny a i HS je skvelá hříčka na zabavení do autobusu hlavne ted na iPadu...a hodne se tesím na HoTS první MOBA co zkusím po puvodní dote

    jeste by mohl být W4 a bylo by to dokonalý...jinak blizzard jede a jen tak dál...jediné studio co mam opravdu rad
    • MMO - ztrata casu v dnesni dobe mne, uz nejak nebavi vymlatit par mobu a jit si pro odmenu, jiz jsem se toho nabazi,l chci neco noveho! A MOBA to neni chapu, ze u teen tim blizzard zaboduje, ale to je taky stary koncept *10* , tedy jedine co ted hraju jsou Starcrafty2 a HS, Diablo je zase jen takovy jdnoduchy klikfest to neni muj salek kavy. Blizzard se zmenil uz to neni ten vydavatel co delal originalni hry s vymazlenym gameplayem, jedou na jistotu....
    • Activi$$ion/Bli%%ard je jen luxusní prostitutka herní scény. Šoustá pořád stejně bez invencí, ale někdo si na šlaapky potrpí.
      • Blizzard už minulej rok odkoupil z5 svuj podíl a nemá zase s activision nic...bylo tma období kdy rejžovaly kvuli activisinum ale ted jak sou zase samostatní se vše obrací k lepšímu...je to videt i na diablu 3 i na WOWku
        • Dovolil bych si jen menší opravu Vašeho příspěvku. Blizzard neodkoupil zpět svůj podíl. Společnost Activision Blizzard Inc. se akorát "vykoupila" z vlastnictví skupiny Vivendi, pod kterou do té doby spadala (http://www.businesswire.com/news/home/20130725006767/en/Activision-Blizzard-Announces-Transformative-Purchase-Shares-Vivendi). Obě společnosti stále spadají pod jednu značku.
        • Ano jde to vidět. Vydají DLC/Patch pro Diablo III za cenu plné hry.
          • plnou cenu ? kupoval sem Reaper of souls v den vydání za 780 kc...puvodní hra stala 1500...a zrovna blizzard je snad jedina firma ktere ty prachy rad dam, delaj jednu max dve hry za dva roky takže to neni tak hrozné jako npř EA a jejich DLC do BFka každe 2 mesíce po 400...
            • Spades
              Už vidím, jak si platit 899 v regulérním shopu. Nejlépe přímo od výrobce.
              Samozřejmě, že se dá všecko sehnat levněji, když si kupoval HOTS draho, tak si piča, já měl SC2 z kamenného shopu za 1100 a HOTS digitálně za 600. A HOTS je ještě příklad HODNĚ rozsáhlého datadisku, který přidáva kampaň skoro tak dlouhou, jako v původní hře.
            • co to meles? jakejch 60€ PC neni konzole! napri Hitman Absolution jsem v den vydani kupoval za 899,- a to to byla profesional edice s artbookem! SC2 HOTS mne stal vic jak prvni dil, to je jen specialita Blizžidardu chtit za datadisk temer to same jak za plnou hru!!!
            • Spades
              TOP AAA hry?
              Většina her začíná na 60€
              D2 stálo 60€ a LoD 30€
              D3 stálo 60€ a RoS 40€
              To je 10€ rozdíl. Ano beru, je to dost, ale blizz měl vždycky drahé datadisky, ale ty dtatadisky taky vždycky byly lepší jak původní hra. Blizz je jedna z mála firem, která na datadisky nesere, a nedává je jiným firmám na dodělání. A to nemluvím o DLC, ale o regulérních datadiscích jak z 90tých let.
            • ja jsem kupoval D3 v den vydani za 800,- a? to ze se bekde da koupit levnejs a nekde draz neznamena nic kdyz porovnavas cenu porovnavej tu doporucenou a ikdyz mam Blizzard rad taky je to moje nejoblibenejsi herni studio tak fakt je ze ceny jkejich datadisku jsou mimozni jseo vysii nez ceny TOP AA her na PC *10*
          • Spades
            Frozen Throne je DLC/Patch?
            Lord of Destruction je DLC/Patch?
            Brood War je DLC/Patch?
            DA: Awakening je DLC/Patch?
            DooM3: Ressurection of Evil je DLC/Patch?
            Mám pokračovat?
            Co je to datadisk?
          • O cem to mluvis? DLC Blizzard nevydava a patch se mi stahnul zdarma.
    • vonTossis
      Taky mám rád hry od Blizzardu, ale jejich politika mi je někdy dost proti srsti. U mě by to byli "Irrational Games" (budiž jim země lehká) a "Valve".
    • Ani ne Hots je ozaj hra pre ludi co hravaju len hry na telefone. Ta hra je strasne plytka a po par hrach zacne nudit.
      • myslíš spíše HS než HoTS ne ? HS je ta karetní a je to cílené na wowkaře na zaplacnutí volnejch chvil, odechovka a na telefonu jeste víc cílená prave na odechové hraní

        celkove je to vedlejší projekt, delá na nem asi 15 lidí a delaj to pro zabavu a pro hrače...i F2P je skvele udelané nemusíš dat ani korunu a nic te nebrzdí...kevšemu u karetní hry nelze mluvit o nakem skillu je to proste o štestí a zabave
      • Spades
        Jak pro koho. Já se považuju za HC hráče a HS je dobrá pohodovka na vyplnění dne. 2-3 hry denně a furt mě to baví.
  • Blizzard jedna z mojich oblíbených firem, ale totálně zakrněli. Taková skvělá firma, která má na triku WarCraft I-III dělá pořád to samé dokola. Chudáci, to musí byt strašně depresivní dělat pořád ty samé hry dokola. Nechápu proč nezkusí něco jiného, asi je zajímají jenom dolárky. RIP Blizzard stejně jako Bioware.
    • Spades
      Soucítím s tebou, kdy Blizz přestane dělat CCG a MOBAy a začne konečně dělat něco co tu ještě nebylo, jako třeba RTS a RPG.
  • Spades
    Doufám, že bude cena přiměřená. Jestli to bude 5+1 karet za 1 kampaň, s tím, že určitě vím co dostanu, tak tipuju kolem 300G. Pokud to teda nebude tak, že se platí za každý vstup do kampaně.
    • No me prave zarazilo, ze na konci kazde epizody bychom meli obrdzet legendarni kartu. Pokud to tak bude, tak bude cena podle me hodne premrstena. Nekolik tisic goldu? *9*
      • To určitě ne. Kdyby nastavili takhle vysokou cenu, tak se do toho pustí jen malé procento hráčů a jsem si docela jistý, že o to jim nejde.

        Ale rozhodně by to byl autentický Naxxramas z vanilly.
      • Spades
        To asi ne. Vem si jak je ted tezke sehnat legendarku? Tyden farmeni?
        Spis to podle me bude, ze mas 5 karet, 2x v balicku a za kazdou vyhru v episode nahodnou kartu, tzn 10 vyher musis mit minimalne, plus nahodne dropy, takze muzes dostat 10x stejnou kartu, a az dostanes vsecky karty dostanes legendarku.

        Teda aspon tak to chapu, protoze moc nechapu jak je mysleno za vyhru v episode... Jestli to bude jako 1 hra, nebo treba 5 bossu... nevim no.

        Druha moznost je, ze se bude platit za vstup.
        • Jj, v originalnim clanku se tusim psalo, ze ta legendarka bude za vycisteni celyho kridla.
  • Krescz
    to byly časy.... *1* co bych dal za to projit se s moji starou guildou po naxxu *4*
    • přesně :) hrál jsem WoW asi 4 roky(Drak'thul), pak jsem přešel po Cata na LoL, po 2 letech zpátky k WoW a pak zase zpátky k LoL, teďka jsem zamrzl na bodě, kde se můžu rozhodnout jestli mám investovat čas do WoW pro pořádnou dávku zábavy, co se týče WoD, tak jsou tam moc hezké změny :) nebo jet LoL a něco dokázat (D1 WEST).
    • Jojo taky na to rád vzpomínám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit