Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vokr.cz
    Včera jsem na to koukal. A přišlo mi to hrozně pomalé. Doufám, že někdy někdo překoná Q3A, což byla a je nejrychlejší FPS arkádového žánru. Ten enegine byl unikátní a vzniklo na něm spoustu her. https://www.youtube.com/watch?v=pSHDyF6SJQg
    • Pomalé? Vždyť tu ukázku hrál totální trouba!!! UT je jedna z nejrychlejších her. Stačí zajít na nějaký pořádný server a zahrát si lepšíma hráčema. Q3A by jen koukal závistí! :)
    • nuz to by bolo na diskusiu :-) Q3A je dost rychla ale ja by som povedal ze taky povodny QW je este o fous rychlejsi a mozno este o kusok je Doom2 ale tam je to tazko posudit kedze to nie je full 3d engine.
      • vokr.cz
        Je to možné. Já hrál jen trojku a zatím žádnou jinou hru krom Quake Wars, jsem nehral tak rád, ale to je zase jiný hra:) Staré Ennemy Territory to taky nenahradí:)
        • Len aby nedoslo k omylu - QW som myslel Quake World , co bol povodny Quake 1 upraveny na hranie po internete a dedikovany server k tomu :-). Inak Enemy Territory boli spickove a hlavne True Combat mod. Mne prisiel este lepsi ako CSko. Skoda ze vysumel tak nejak do stratena.
  • je brzo neco soudit.. ale co je to za lidi?
  • Psychotic
    Už ohlásili, na jaké to bude platformy?
  • Doufám, že to zrychlí, hýbali se tam strašně pomalu.
  • uz aby to bylo *14*
  • Jen by mě zajímalo proč byla ta postavička ve hře záměrně rozmazaná ?
  • trochu offtopic ale fakt by ma zaujimalo ci maju Amici tie napojove "kotle" so slamkou len ako dekoraciu alebo fakt chlastaju take objemy.
    • Znáš to... jdeš si pro pití a než to doneseš k PC, tak to vypiješ *1*
      • No len sa potom nieje comu divit ze furt riesia zdravotne problemy, obezitu, cukrovku a dalsie "krasy" ked chlastaju hentake kyble. A silne pochybujem ze to ma len na vodu, skor by som cakal nieco cukornate. Aby sme sa toho noveho UT vobec dockali, sak nam polka vyvojarov exne na infarkt. Treba ich torchu prehnat na slnku :-)
        • To by je podle mě ten infarkt chytl dříve jak z toho kyble *15*
  • Jack1947
    "kdy zase uslyšíte vývojáře při hraní své vlastní hry udiveně říkat „jak ses tam nahoru dostal?“

    No asi ne dneska, pac ja vubec nic neslysel. *3*
    • 00:31
    • Neumíš anglicky.
      • Jack1947
        Ja fakt nic neslysel vubec ani hlasku... co to ma co spolecneho s anglictinou kdyz bylo ticho. *7*
        • Spades
          Tak ti nefungujou repráky...
  • jindra.veliky
    snad to zrychlej lol, takhle se vyhnu kazdy strele *1*
  • V FPS MP obecně nesnáším bunny hopping.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit