Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divná to doba, když je potřeba hry upravovat do podoby demoverzí starých pár let. Ten čas navíc asi tvůrci dostali proto, aby zjistili, co všechno musí vypnout, aby to na "next-gen" konzolích šlapalo ještě plynule. Proklaté škatule! *7*
  • Keyz
    Sice nemám rád podobné extra nasvícené efekty ale jak je vidět, tak to opravdu nebylo možné udělat a musel to udělat někdo jiný zdarma *16*
    • ucho
      Nechápeš danou situaci. Ty efekty tam udělali v Ubisoftu, jen to povypínali. Dotyčný se to jen snaží zapnout... Takže by sis měl spíš klást otázku, proč mělo Ubisoft potřebu ty efekty vypínat...
  • To rozmazání je na ho... takhle realné prostředí vypadá, jen když si sundám brýle... A při hře se s tím blbě hraje (proto je to na ho..kejku), jinak to vypadá o něco líp.
  • Radioaktivni_surikata
    Tak jsme se toho dočkali zase. Někdo upraví pár shaderů, totálně pitomým a naprosto očividným způsobem rozes*re kontrast a nazve to photorealistic mod. Pak předměty ve dne vrhaj stíny tak dokonale černý, že v nich za bílýho dne člověk vidí totální kulový a o noci radši ani nemluvě. S tím mám bohatý zkušenosti jak v GTA IV, tak ve Skyrimu. Ty druhý dva screeny z článku dost nasvědčujou, že to u Watch Dogs bude podobný. A jako bonus pojede hra samozřejmě pomalejc.

    Jediný pozitivum vidím v tom, že si na PC může každej vybrat, která verze se mu líbí víc. Mně teda ta originální. Do E3 Dema má sice daleko, ale alespoň funguje normálně, a ne, že budu potkávat přepálený stíny na každým kroku.
    • GlaDOS
      Tady nejde jen o úpravu shaderů. Ty soubory grafických efektů se nacházejí přímo ve hře a byly použity v E3 demu 2012, jen nejsou použité (aby to utáhly konzole a aby pc verze nevypadala o moc lépe) a odladěné (což si Ubisoft nejspíš nemůže finančně dovolit). Kromě toho tento mod dokonce v jistých případech přináší zlepšení výkonu, hlavně tedy zmenšení trhání.
      • No samozřejmě, že si to Ubisoft nemůže dovolit. Vrazil totiž tak moc peněz do reklamy, že mu nezbyly peníze...
        ...a nezbyly mu peníze ani na to, aby ve výsledku udělal dobrou hru. :D
      • Radioaktivni_surikata
        Fajn, super, beru. Proč ale musí přenastavovat kontrast takhle, s prominutím ale fakt si nemůžu pomoct, naprosto očividně dementním způsobem? Jednak mi to přijde hnusný, a jednak to nefunguje, protože pak kulový vidím. Občas se to povede i vývojářům samotným, př. State of Decay. Senzační hra, ale ten kontrast ve dne je občas děsnej. Co na tom nechápu je to, že si někdo dá tu práci, patlá se s tím, a pak to takhle zazdí. Přitom mi přijde, že to fakt bije do očí. Kýč jak bič, navíc nepraktickej. Jinak se grafickejm modům obecně nebráním, jenom to ve většině případů bohužel končí špatně a je to škoda.
        • jonatan.hanzlik
          Tady asi hodně půjde o to, že to ani není mod. On jenom odemkl některá (podle všeho ani ne všechny) nastavení - kdyby to Ubisoft schoval pěkně do nějakého "super ultra settings" tak by to určitě vypadalo upraveněji, protože by to odemklo všechno najednou a snad i trochu optimalizovaně...
    • jo ty photorealistic mody se mi taky nelibí fakt je ten obraz pak hrozne divnej vsechno to strašne bije do očí
  • Hanzales
    Bacha, tady se ještě počítám přižene opět bouřka :)
    • brace yourselves
  • hm hm, to na tom ty nextgen konzole asi výkonem moc dobře nebudou, když musí vypínat i bloom
  • To je ten Next-Gen, ale jen na PC. *1*
  • no jasne vsechno vypnute kvuli tem hnusnym konzolim co nic nezvladnou fuuuj
    • Spis nemají duvod , proč vylepšovat PC verzi, když většina zisku půjde z konzoli...
  • #pc-master-race

    za par let to vysperkuje k dokonalosti
  • Pc komunita. The few, the proud , the master race *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit