Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem hrál Pes 13 a všiml jsem si že když jsem kopnul míč nad bránu tak se brankář pověsil na břevno doufám že to bude i ve Fifě
  • Doufám že tahle grafika bude i na X360 rád bych to tam měl taky,i když se na to moc nekouká v zápase. *3*
    • Ignite engine pouze na naxtgen a PC....
  • pokud se nepletu tak v EURU2000 byl hrac taky zasvinenej od travniku a hliny.Pak se to vyradilo a s prichodem PS4 a X1 je to revoluce nextgenu?
  • Když už tam neni česká liga, byl bych rád aspoň za licencovaný evropský poháry. Ty tam nemaj absolutně žádnou atmosféru a nevíte jestli to je přátelák v 3.lize nebo finále Ligy mistrů.. Vlající trenky jsou sice taky fajn ale mohli by vylepšit i něco z týhle oblasti *15*
  • Jack1947
    Ohromně důležitá věc, např aby míč z trávníku mohl vyskočit... díky nerovnostem a nebo např skutečně klouzat v mokrém trávníku, efekty musí se sekat to by byla minihra v poločasích. *4*
  • co mi chybi uz delsi dobu je cas a pocasi - zapas muze zacinat za svetla navecer a dohravat se po tme a hlavne to pocasi je cely zapas stejny.. kdyby placnu pul zapasu bylo jasno a pak zacalo prset, tak to ma na hru taky hodne velkej vliv.. v desti je to uplne jinej fotbal ( pro me naprosto prisernej a prohraju tak kazdy druhy utkani, ale stejne by to bylo fajn )
  • AzuX
    dúfam že opať upgradú aj "the laser eye 2.5"(rozhodcov) a budú sa viac pískať nezmyselné ofsajdy a penalty..tiež by konečne mohli pridať aj to že sa môžeš pustiť do súboja s brankárom pomocou sklzu keď dobiehaš. A tiež by mohli pridať možnosť voľby ako v Mass Effetku že ti počas videjka v dákej situácií začne svietiť v rohu oprazovky kliknutie na myš, a ty ako hráč budeš môcť šupnúť rozhodcovi alebo ich hráčovy.
  • mne proste prijdou ty EA jako uplny ignoranti, nebo si uvedomujou slaby moznosti ignitu a snazi se odvest pozornost od mimiky hracu, ktera je tristni, pohybu dresu, ktery je minimalni a pocet animaci, kterych muze byt treba 1000* vic nez na old gen ale porad je to dvakrat slabsi nez pro evo 14...

    Abych jen nehejtoval, tak vetsi odladenost je holy fakt oproti pro evu, a taktez kolizni system.. jenze ja se radsi podivam na realisticky animace hracu s obcasnymi komickymi pady nez na detailne promakany strety hracu s prkenymi pohyby
  • To je jak u debilů. Koho zajímá přehnaná autenticita hráčů, když to na hřišti nejde vidět. Ať se spíš snaží srovnat plynulost konzolových verzích z počítačovýma. A hlavně, ať proboha koupí práva na co nejvíc lig, plus ligu mistrů.
  • A přidají tam konečně nějaký tlačítko pro simulaci zranění? Tolik oblíbenou kratochvíli většiny hráčů fotbalu.
    • Ve starý Fifě 1998 (Road to the World Cup) simulování tuším bylo a vypadalo geniálně :-)
      Já se u nový Fify jen obávám, že trávník, dresy a obličeje jsou sice pěkný detaily, ale při střídání budou pořád dvě naprosto debilní animace atd... To mě nakonec vadí i u NHLka - po gólech, při postupu v play off atd. jsou už x let pořád stejný animace.
      Kde jsou ty časy, kdy se v 99 před vhazováním při přesilovce kamera zaměřila na Shanahana, objevila se statistika gólů v přesilovkách a komentátoři k tomu řekli dvě věty... Přitom herně jsou nový Fify a NHLka (alespoň pro mě) v pohodě, akorát je tyhle detaily trochu sráží.
    • Za ten nick a avatar bys zasloužil ban, ty d*bile...
      • Přesně tak, asi si myslí, jak je hustej, když má takovou p*č*v*nu jako avatar, o nicku nemluvě.
    • frantisek_nejezchleba
      vzhledem k tomu, že fifu hraje spousta profesionálů (i té nejvyšší jakosti), pochybuju.
    • smajdal
      hmmm, ProEvo mělo/má možnost simulovat pád, nevím jak je na tom Fifa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit