Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak na tuto hru se moc těším. Oba předchozí Zaklínači se mi moc líbili a toto vypadá snad ještě líp. Se Skyrimem bych to srovnávat nechtěl, protože Skyrim mě stejně jako Oblibion po 30-ti hodinách hraní přestal bavit. Svět byl sice obrovský, ale bez duše, questy nudné, dějová linie nezajímavá, souboje nudné. Spíš bych radši něco ve stylu Gothic 2 nebo Risen - velký svět, hezkou grafiku, svoboda, zajímavý příběh a lokace a zajímavé souboje. Tak snad pak nebudu zklamaný. A když jo, tak tu bude ještě Dragon Age Inquisition :-)
    • imho největší problém se Skyrimem byla nízká obtížnost, zkus si to zahrát na Insane obtížnost hardcore způsobem (tedy jedna smrt a konec), přidej pár modů jako ten kde musíš jíst, pít a spát, ten kde mrzneš když se touláš venku ve špatném počasí nebo lezeš do vody a ten co upravi mapu tak že nezobrazuhe tvojí polohu na mapě a cestu ke questu na kompasu a rázem je z toho spíš survival hra a každej souboj s bandity je najednou adrenalin.. aspoň mě ta hra takhle bavila mnohem víc :)
  • Jedi Academy, tam se hodně srážely meče, jinak combat z dvojky je stejně příšerný jako z jedničky čili prašť jak uhoď...
    • Jedi Outcast a Jedi Academy, ty hry jsem projel do konce snad 10x na nejvyšší obtížnost. Něco takového se dnes už asi nedělá. Ty souboje světelnými meči byly fakt mazec, stejně jako naprostá variabilita misí.
    • TheGGG
      jn, tam to bylo docela podařený, škoda že FU už byla úplná sra*a.
  • Zní to naprosto fantasticky. Doufám, že nás vývojáři natahají za fusekle a že splní to co prezentují. Je to CDProjekt tak že šance jsou vysoké *14*
  • Vrook
    Nejraději bych bral combat systém z jedničky. Ale ten se určitě konat nebude.. *7*
    • TheGGG
      to je ta nostalgie, soubojový systém v jedničce, byl podstatně horší, než ten ve dvojce.
      jednou by to ale chtělo hru, kde konečně budou řinčet meče a nebude to jen o sekání do protivníkova těla a uskakování. Vlastně si ani nevzpomínám na hru, kde by se skutečně srazil meč s mečem, většinou se seká do protivníka a pak se buď uskakuje nebo kutálí, pořádnej sword fight (kromě cutscen pochopitelně) ve hře ještě nebyl.
      • Mám dojem, že Die by the Sword měl hodně přesný kolize zbraní.
        • TheGGG
          https://www.youtube.com/watch?v=SmP4H01oI14
          Já ti nevím, ale asi bych bral něco, co vyšlo až po ukřižování Ježíše (a nemyslím toho z diskuze).
      • to je v každe hre kde máš blokování mečem nebo štítem, namatkou skyrim gothic dark souls, chivalry mount and blade
        • TheGGG
          ano, ale takovéto, že postava se kryje mečem a nezáleží na tom, odkud rána přilítne, nebo je ještě hůř celá schovaná za štítem za pořádnej fight nepovažuju.
        • Skyrim určitě ne, tam se sice postavy krejou, ale tvar a typ toho čím nebo jak se krejou už na to nemá vliv, v okamžiku kdy postava zvedne kryt, tak se prostě kreje a je jedno že jí při tom třeba sekáš do nekrytý části těla
      • wenceslaus
        Jedna z věcí, která by měla mít premieru v Kingdom Come: Deliverance.
    • Kdy naposledy jsi hrál jedničku? Já ji hraju teď a i když jsem na systém z dvojky nadával, momentálně mi přijde lepší než ten z jedničky.
      • Vrook
        Pro mě osobně neni.. mám jednoduchej argument. Kdo četl zaklínače, tak má určitě v paměti ten způsob boje, kterej je hrozně rytmickej a instinktivní.
        "Útok, odskok! Paráda, půlpirueta! Paráda, celá pirueta!" a tak podobně..
        Takže ačkoliv systém z jedničky neni zdaleka dokonalej, ten způsob rytmickýho klikání a prokládání znameníma mi sedí k zaklínačovi víc, než padesát kotoulů na jeden výpad. *4*
    • Ježiš jen to ne.
  • Doufám, že pořešili ten nepohodlný combat ze dvojky, aby třetí díl nebyl zas jen simulátor kotoulů při boji, jako třeba u jedné vyhypované břečce video herního průmyslu s názvem Boring Souls.

    hmmm, jednička nejlepší hra ever, je mi deset a lepší hru jsem nikdy nehrál hmmmm.... ale dvojka, no to už nebylo ono...... bylo to sice to samý co jednička, ale už to prostě nebylo ono. říkám to jen proto, že jsem vypatlanej čecháček a takhle už se to u nás prostě dělá... jou
  • Tohle je snad první hra, která by mě, i přes pro mne naprosto nezáživnou tématiku magie-fantasy bullshit, mohla bavit, protože otevřený světy mám rád, vypadá to nádherně a obsahově to bude stopro taky nařachaný, takže by to mohla být zábava na stovky hodin, pokud na ní bude čas.
    • frag.ment
      Ty, kterému nebylo ještě ani patnáct, na to určitě po škole čas najdeš... ;-)
      • Jůůů, jdeme do války :_____)
  • osbočím:líbí se vám polské cihlové hrady?mě teda osobně moc ne.
    • co jsou polske cihlove hrady?
      • wenceslaus
        Nevím - možná to jsou hrady v Polsku, postavené z cihel... ?
        • ano jsou to hrady převažena v polsku a z cihel....naše kamennodrřěvěné se mě líbí víc
          • jo tak ty se mě taky nelíbí
            • přesně, Polská sůl a cihlový hrady nejhorší *1*
  • Knifer
    Mohu mít jen takoví dotaz to je pro vás opravdu tak hrozně důležité že nebudete hrát za typka bílého jak křída? Není důležitější jak se to bude hrát,příběh a atmosféra?
    • stejně bude trvat tak půl dne než někdo vydá mod s texturou co to opraví, z toho bych si fakt vrásky nedělal
      • pokud to teda neplánujete hrát na konzolích, checht *1*
        • Knifer
          Tak proč ne na pc to rozjede prakticky na stejné úrovni jako na PS4 otázka zní jak se SONY postaví k modum
          • Matthew1J
            Ne.
            Na "slabších" PC to pojede jak na PS4.
            RedKIT je pokud vím pc only. A aj kdyby nebyl tak konzole nejsů vhodné prostředí pro modování. Kolik modů pro hry na konzole viděls?
  • Inquisitor
    Už se těšim na ty toulky krajinou. Tohle objevování mám ve hrách nejradši. Hlavně po zklamání z dvojky, kde tohle dost chybělo.
    • toulky komprimovanou bramborovou krajinou? ne dekuji *1* to se radši budu toulat pustinou ve wasteland nebo si počkám na pilars of eternity
      • Člověče já ti nevim, tebe by fakt bavilo jet třeba dvě hodiny na koni k cíli mise v realistitické nekomprimovné krajině? To by pak stejně každej používal výhradně fast travel, aspoň každej kdo by tu hru chtěl někdy dohrát (Daggerfall vyvstane na mysl) a z krajiny bys stejně viděl prd *4*
        • to je zas argument opačným extrémem, vavra nam ukáže jak to má vypadat
          • no neni, protože mapa Witcher 3 bude už takhle obří, tohle nebude pidi Skyrim, mapa jednoho z ostrovů co nedávno laknula měla 8x8 km *4*
      • Inquisitor
        Tak hry tebou jmenovaný si zahraju taky, nemám problém. Krajina v Zaklínači vypadá parádně, nevidim na tom nic špatnýho. Hlavně jsem ještě nehrál, tak si soudy nechám na potom :)
  • Lukyz
    Podle diskusí tady jsou cca 3 typy lidí: 1) co neustále řeší barvu vlasů Geralta, Triss atd. 2) lidi co řeší "hype" a pak konečně 3) lidi co se neskutečně těší *1* Já sám se počítám do třetí skupiny *14* CPR si zatím zaslouží jedině samý chvalozpěvy *3*
    • TheGGG
      Wau a pak že diskuze do který nevstoupím je plná harmonie a přátelství.
      • davidBray
        nj, jsi mimo formu :D
    • Bohužel ta třeti skupinka je nejpočetnější a jsou to idioti, kterým je vše u zádele, neřeši nějaké spojitosti, neřeší hratelnost, neřeší postavu za kterou hrají. Hlavní je naleštěná grafika. Proč by měli tvůrci přemýšlet o vzhledu postavy, když je to dnešním jelitám jako je Veskoslav úplně jedno. Bohužel dnešní herní populaci tvoři převážně Veskoslavové, kteří se koupu v bahně infatilnosti a klišé a nulové hratelnosti. Za vrchol hratelnosti považuji sbíraní gearu v Diablu a zabijíení tupých Rusáku v Dotě 2. Za skvělý příběh pak považují klišoidní srance jako je v Divinity a přestavte si, že tyhle jelita vyzvihují vizuální stránku Divinity jako plus. Těmto jelitám bych okamžitě vyhlásil svatou válku. Slogan by zněl : Stop Veskoslavům, Stop Jelitám.
      • Veskoslav
        Chápu hahaáčku, že sis našel veřejného nepřítele, ale já jsem se k tomu, jak je zpracovaný Geralt nevyjádřil. Ale to by se ti nehodilo do krámu. Ale vidím že Assasin Mato a Indie N7 už jedou bomby. Jakkoliv s tebou diskutovat nemá cenu. Sr/če jako ty mám v práci a je asi tak oblíbený jako učitelka, co řekne přepadovka. Strašně rád posuzuje lidi, aniž by tušil která bije. Jako to děláš ty. Mimochodem ty nulo, mám nahrané asi tolik let, kolik ti je. Naprosto netušíš, co jsem hrál, co mám rád či jaký mám názor na Z3. ALe jak jsem psal. Jsem tvůj veřejný nepřátel a tvůj pidimozeček si měl vzal jako nepřítele. Stejně tak Maťo, N7, GGG, Triska či Max. Samý výkvět.

        A nezapomeň se proklikat do finále, napsat všem okolo, že jsou Veskoslav a nakonec mi přičíst dalších 10 nicků, co ještě nebyli Veskoslavové.
        • Mato1987
          Je naozaj zaujímavé, že ma radíš medzi trollov a zberbu diskusie, no je to viacmenej k smiechu a ešte k tomu priamo od teba to skôr vyznieva viacej ako kompliment než urážka. Ty, kto si vymýšľa rôzne iné pseudonymi a prezývky len aby si v diskusii presadil svoj názor a ešte k tomu používaš vpnky na zvyšovanie si tzv. "reputácie" na internetovej diskusii o počítačových hrách, chlape, veď sa už konečne spamätaj. Všetci naokolo ťa majú už prekuknutého ako mastný papier.
          • Uz byste mohli konecne z tadytech zabomysich valek na foru vyrust, popr nereagovat na anonymni hnidy, ktere se asi jedine tady citi dulezite.
      • wenceslaus
        Zatím mám pocit, že hratelnost u tebe znamená „správná barva vlasů“.....
      • N7N7
        Bohužel, nerad to říkám, ale takových zákeřných parazitů jako je Veskoslav se dá zbavit jen velmi těžko. To samé Jack1947. Ti dva tu budou hnojit diskuze až do skonání světa. *7*
        • davidBray
          nechci se tě nějak dotknout, ale zatím co pozoruji v diskuzích tak největší hnůj tady předvádíš ty :)
          • davidBray as Veskoslav detected
            • Jsi nepoznal Veskoslava pod mojim nickem, to dělá často, když je v nouzi. Napíše tohle pod nějakým nickem, který není 100% jeho :)
            • davidBray
              jo, teď jsi na to přišel, tak si dej dortík a pa
        • Mato1987
          V prvom rade nechcem nikoho obhajovať, ale džek je len taký malý, nešikovný a hlavne neškodný človiečik, to nemôžeš porovnávať s vesnickoslavom, uchom či nebodaj s tripledží alebo hnisavcom. Ten zoznam trollov je podstatne väčší, len práve títo 4 mi práve teraz prišli na um.
          • N7N7
            Možná jsi to neviděl, ale i Jack má své dny, kdy dokáže být hodně nepříjemný a sprostý. Ale jinak souhlas, ve srovnání s ostatními trolly je to jen takový neškodný primitivní prosťáček. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit