Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Binding of Isaac

    co že dneska vychází CoD, koho to zajímá... bude někdo, stejně jako já, hrát Rebirth?!
    • Binding of Issac: Rebirth

      Těšil jsem se, předobjednal, hraju. Zatím spíš zklamání.

      Novej obsah je sice fajn, ale jinak je to krok zpátky. Hra pořádně zvedla obtížnost, chodí mnohem víc potvor najednou a jsou i mnohem nebezpečnější, což je pro někoho kdo dohrál originál fajn, nováčci ovšem budou v šoku. .-)
      Průšvih je, že někdo navíc hru hodně zrychlil, myslím, že na no hit achievementy tentokrát můžeme zapomenout, bez šance. Suverénně jsem přišel k naprosto jednoduchému bossovi, mámě, ale nechal jsem se úplně zaskočit velkou rychlostí jejích útoků a konec.

      Grafika i hudba jsou horší než u originálu, hudba mi dokonce místy přišla až otravná což je dost zarážející když uvážím, že sountrack jedničky patřil k tomu nejlepšímu co je ve hrách slyšet.

      Spíš bych uvítal nový DLC pro originál než tohle.
      • ringmancz
        tak ona měla být těžká už i původní hra, ale kvůli omezením Flashe to nešlo. těžší to rozhodně je, Mom's Heart celkem peklo a to jsem ještě neviděl další bossy, kromě Sheolu

        ucho: já jsem se zezačátku taky několik hodin trápil, někdy je to o štěstí
      • ucho
        hm, to je nemilé. mně přijde těžká už ta předchozí verze a extrémně daleko jsem se nedostal. jo jednou to vypadalo slibně, když se mi podařilo najít nějakou skvělou věc.
    • ucho
      tak je to zadarmo, tak proč ne :)
      • ringmancz
        zadarmo? hlavně to pořád nefunguje, volové ve Valve to zapomněli zpřístupnit!!!

        sotva jsem to poslal, tak už to spravili. mají štěstí
        • ucho
          na PS4
  • Šéf Take Two označil Red Dead sérii za masivní úspěch, což napovídá tomu, že na pokračování nebudeme muset dlouho čekat.

    Se zrovna probudil? Ja doufam ze na tom makaj uz od Redemption, vzdyt jim lidi hned trhali ruce...
    Nic jinyho to studio (San Diego?) oznamenyho nema, ne?
  • Lukyz

    Homeworld Remastered možná už v únoru!

    http://www.pcgamer.com/get-a-first-glimpse-of-homeworld-remastered/
  • další Cod

    Já zatím stahuju, ale co říkáte na grafiku vy, co jste to hráli, je to aspoň trochu posun vpřed ? Z těch pár obrázků co jsem viděl (víc času tomu než sám zkusím fakt věnovat nehodlám) jsou to opět docela přeefektované omalovánky s mizernýma texturama a bídným dojmem reality) .. ?
    • Hráno na konzoli a grafika naprosto parádní. Víc tě zajímat nemusí.
      • Taky tam toho víc není. A o té grafice by se taky dala vést ostrá debata *3*
        • Hele, asi takto, CoD je ojektivně v pohodě a stále velmi slušně vypadající věc, za kterou ochotně zaplatím, protože je to kvalitní fps hra, na které je vidět kus prácičky a baví. O ničem-bentšmɑrk pi*čoviny typu Crysis nebo nudný ptákoviny typu Metro a dalších jiných herních "jakože herních špičkových" ho*en pro "inteleuktálněodborněuměleckysetvářícíazkušený" voly, nepotřebuju.

          A máme po debatě.
          • ""inteleuktálněodborněuměleckysetvářícíazkušený" voly" To jsi pravě popsal sam sebe ne? *1*
          • Jack1947
            To bys radši měl pořídit konzoli, protože mne se to umělé natahování požadavků moc nelíbí.
        • Jack1947
          To mam fakt rád, když někdo o něčem tlachá a ví docela dost prd.

          Nepsal jsem že to je razantní zlepšení ale lepší to je né že ne.
      • Jack1947
        Fakt na oldgen to vypadalo hezky, ty efekty přehnané... všechno skoro lesklé to nemám rád no ale jinak brý, překvapila mne ostrost tam snad bylo i AA? wew.

        Oproti plytkému GHOSTS rozhodně krok vpřed... jinak herní doba nevím sem si nevěiml ja to hrál na 3krát. Takže kolem 5-6hodin? to je taky důvod proč jsem nezvýšil... hodnocení no.
    • Jack1947
      Má rychlo recenze... na druhé straně přesvícené to občas bylo no. Jinak v poho. Kdyby nebyli cutscény hrané tak bych řekl že super.

      Rozhodně gerafika špatná nebyla, pár efektů oproti minule ale jo no je to stále to COD, co naplat to se už nezmění no.
      • Ale ty jsi to hrál na konzoli, to mě nezajímá, bez urážky.
        • Jack1947
          Jo ale zlepšení grafiky tam je no... ne nemusíš urážet.
    • CoD

      Vypadá to dost nenáročně, i dnes už obyčejná 760tka dá na fulll s vyhlazováním 60+ fps.

      http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_advanced_warfare_vga_graphics_performance_benchmark_review,6.html
    • Veskoslav
      Já jsem to "dostal" do pracek k napsání recenze. A hra opravdu má grafický posun, co jsem zatím odehrál. Ale mám odehranou už hodinu herního času a kampaň mi bliká na 38%....Jinak je to CoD, který přidal prvky z Titanfall a Crysis. S tím problémem, že obě zmíněné hry to zvládají mnohem lépe. A MP je stejný jako u Ghost. Recyklace. A opět osekaný kvůli dalším DLC.
      • Kam recenzujes?
        (nevinna otazka -pozn.diskutera)
        • Veskoslav
          Studentské noviny. Sice je to prkotina a nedosahuje to na úroveň klasických herních magazínů, ale občas se člověk dostane i k novým kouskům a zadarmo.
          • p.s.
            pak tu recenzi hod i sem, ja se vždycky nasmeju když po tobe ty čtenarske recenze čtu *1*
            • Dollaruss

              Jacku ty o gramatice radši pomlč ...
            • Jack1947
              Tjn, gramatika taky není nejlepší... asi 4 hry dle komentářů ani snad nehrál ( pozn.Vesk na tebe sem nereagoval, bavím se s maxem btw).
          • takže priživník
      • Čili budu hrát kratší dobu, než za jakou to stáhnu jo? Teda ne, že bych to nečekal.....
        • Veskoslav
          No já jsem ze Steamu instaloval 152 minut, takže to budu hrát trochu déle no.
          • jj tak 200, možná 250 minut, neber to za 1100kč, potažmo 1400kč nebo kolik na topinkovači.

            Pokud se někdo rozhodne hrát MP, připočítáme pěkně pár DLC po několika stovkách...

            To jsme to dopracovali.
  • Veskoslav
    Tak jsem začal číst recenze na nový CoD. Zatím nejblbější fan recenzi má opět IGN, které snad už nikdo nebere vážně. Po přečtení jejich "recenze" a hodnocení 91 si říkám, že ty naše deníky jsou kritické o 2000% než ty zahraniční.

    A Metacritics je ještě lepší. Jeden člověk napsal tu samou "recenzi" ke všem platformách a 10/10....Neobtěžoval se měnit ani slovosled, jenom prostě CTRl+C a CTRL+V. A to je vlastník 5 platforem, to klobou dolů, že to dokázal v tak krátké době hrát na všem.
    • Morraw
      Po sračkoidním MW3 a Ghosts mi to nestojí ani za to stahování. Ale dám tomu šanci, ptže Kevin "House of Cards" Spacey a Exo "Edge of Tomorrow" suit .
      • Jack1947
        Abys nebyl zklamán, protože Spacek se tam mihnul hodně málo...
    • nekromant33
      10/10 It's ok. - IGN
  • The Evil Within

    Včera jsem konečně rozehrál na PS4 The Evil Within a trošku mě to dostalo.. Hraju na casual, ale kousek od začátku, kde jsou ty rotující čepele ze stěn jsem chcípnul asi 20. Málem jsem pak zničil ovladač.. To jsem taková lama, nebo to bude tak frustrující celou hru?
    • Jasná lama, páč jestli je to "frustrující" potom to splňuje žánrový účel.
    • oktavius66
      Prostě jenom jdi dopředu a nezastavuj se. Na zemi je poklop který otevřeš a poté pojedeš dolů po zádech. Nic těžkého, jenom se vůbec neohlížej a nezastavuj se. A tohle je prkotina. Nechci spoilovat, ale čekají tě tam mnohem, mnohem horší věci než toto.
  • ucho

    Sluchátka - závěr

    Jak mnozí vědí, pořídil jsem si sluchátka AKG K240 Studio. Sluchátka nevypadají zle: http://oidnes.cz/13/012/c460/JB4890c5_003vlcek.jpg (mám tedy tu předchozí variantu, tohle bude MKII, ale parametry sluchátek jsou shodné). Včera jsem skočil do obchodu poslechnout jiná sluchátka, abych měl nějaké rozumnější srovnání. Padly mi tam do rukou například i AKG K540 a ty mi přišly ještě horší. Skoro začínám mít dojem, že moje uši mají problém se zvukem ze sluchátek od AKG. Z těch jsem měl ještě větší bolehlav, měl jsem pocit, že rezonují. Po pár testech jsem nakonec skončil u o chlup levnějších Audio-Technica ATH-TAD400, se kterými snad nemám žádný problém. Na hlavě jsou mnohem příjemnější a ze zvuku mě hlava nebojí. Víc snad nepotřebuji. Na PS4 jsem je ještě nezkoušel, ale na PC nemám pocit, že by byly tišší než AKG K240. Tak snad mám od sluchátek na pár let zase pokoj (ještě teda musím jít na poštu poslat zpět ty předchozí sluchadla :) )
    • Tak hlavně, že jsi našel co ti sedí, s těma AKG to taky nechápu, ale co už. Studiová sluchátka je jen označení, to neřeš (anonymní píše hovadiny, v čem si jako myslí, že jiná jsou jiná). Problém s kvalitou zvuku bude spíš v tom, že spousta lidí jakmile slyší něco lepšího, tak si myslí, že je to horší, protože jsou tak moc zvyklí na bum-cink, že už mají zkreslený názor, spíš by mě zajímalo, z čeho tě bolela hlava :) Ale to je jedno, našel jsi taková, se kterýma jsi spokojený, to je hlavní.
      • ok pak už to trochu rozepsal, každopádně říct "co jsi čekal od studiových sluchátek" není zrovna nejšťastnější.
    • Tak když si na hry kupuješ studiový sluchátka tak se nediv. Jsou hlavně k nahrávání a k mixování hudby, právě aby si slyšel všechny nedokonalosti, a vzhledem k tomu, že se ve hrách na zvuk pořád dost s*re a samply mají často různou kvalitu, tak to je o uši. Sám mám studiový sluchátka (ATH-M50) a ty mají jediný štěstí v tom u her, že mají relativně dobrý basy, AKG basy moc nemají, takže si to dáš víc nahlas, aby si je slyšel trochu a v tu chvíli ti do uší řežou vejšky(u AKG bývají dost brutálně upřímný). Ona taková ta herní sluchátka sice nejsou pro audiofily (prostě pokud si nechceš hrát na člověka, co pozná rozdíl mezi mixama evropských a japonských verzí padesát let starých obskůrních alb), ale na hry je to vážně lepší.
      • risa2000
        To, že jsou sluchátka studiová nic neznamená. V případě ucha bych spíš řekl, že si se sluchátkama nesedl zdroj signálu. Co se týká charakteru, tak bych na hraní určitě nevyžadoval basy. Důvod je ten, že v dnešních hrách se už celkem dobře dá simulovat prostorový zvuk (nebo to člověk píchne do Dolby headphone dekodéru) a v tom případě je potřeba hlavně přesnost a čistota zvuku (aby z toho mozek neblbnul). Ze stejného důvodu je lepší mít na hraní uzavřená sluchátka, přestože jsou jinak s poslechového hlediska většinou horší, než otevřená.
      • ucho
        u těch AKG jsem basů slyšel dost. nebylo to žádný mega dunění, ale basy to mělo. znělo to normálně... (při tom testování v obchodě jsem testoval i nějaké Sennheisery, přesný typ už nevím, a ty basovaly tak moc, až se to nedalo poslouchat) a i když jsou to studiový sluchátka, není důvod je nepoužít i jinde (však i na krabici je zobrazen přenosný přehrávač), stále jde pouze o reprodukci hudby/zvuků... a priorita byla pohodlí, což měly ty sluchátka splňovat, ale tam by to asi bylo lepší s těmi velurovými náušníky jako mají na výměnu MKII, ale těžko říct. a jak jsem psal, na hry to mám jen z 20 %, tedy nemělo jít o pouze herní sluchátka.
        • Já používám studiový taky k poslechu hudby a hrám, to si snad neprotiřečim. Jen říkám, že jsou stavěný k jinýmu typu aktivit a "nelžou", takže tam kde něco stojí zvukově za prd, budou znít hnusně. Jiný druhy sluchátek, jsou zabarvený, aby byli příjemnější i u věcí který nezní dokonale sami o sobě. Má to svůj důvod, třeba mix do rádia se dělá tak, aby zněl "dobře" i z těch pidirepráčků co má máma na kazeťáku když uklízí, a tedy s pořádnými sluchátky to bývá hnus, zatímco s "obyčejnými" se to dá poslouchat. Celkově se mix dělá tak, aby zněl na co největším spektru zařízení dobře. No a pak ti studiový nelžou v tom, že je to vlastně tak trochu trik, a ta hudba v nich nemusí znít nejlíp (Pink Floyd v nich bude znít dobře to je pro audiofily, ale já nevim Lady Gaga třeba už ne, ač na mámy kazeťáku zní ok). Jinak s těma basama jste mne překvapili, já šel do ATH-50 než do AKG kolem těch 4k právě kvůli basám, a nemluvim o dunění, ale o čitelnosti a přesto určitym kicku.
          • ucho
            no proto jsem v tom obchodě testoval i různě kvalitní nahrávky. já bych spíš řekl, že dost záleží na tom, jak to kdo vnímá. že nejde o konkrétních sluchátkách říct, že budou všem znít stejně dobře. a tak určitou roli asi hraje i zvyk. když je třeba někdo léta naučenej poslouchat něco, co zní nějak, a pak to najednou zní jinak... řekl bych, že dražší sluchátka je určitě lepší předem vyzkoušet, aby se člověk vyhnul komplikacím, které potkaly mě :D
      • Problem s basama jsem u tehle sluchatek v zivote nemel ale je pravda ze nejsem zadnej vasnivej basista. U nekterych her mivam spis opacny problem.
        Co se tyce nekompromisniho zvuku tyce tak tam souhlasim ale o to vic clovek oceni hru co ma samply nahrany dobre :D
    • Tak hlavne ze jsi nakonec spokojenej. Je mi lito ze ti ty AKG nesedli. Uprime to fakt nechapu protoze ja jsem s nima i po letech opravdu moc spokojenej a to i s tim jak sedej na hlave tak s tim jak hrajou.
  • ringmancz

    Titanfall za 10 babek

    http://www.amazon.com/dp/product/B00DTWEOZ8?tag=tbprod-20&sid=1103

    to jde
    • Morraw
      Až budete vyplňovat US adresu, tak můžete použít tuto State/Zip Code kombinaci

      Kansas 67444
      • davidBray
        když adresa na amazounu tak jedině orange county :)
  • oktavius66

    Mé dojmy z APLHA verze hry EVOLVE

    Tak, jsem se konečně dostal do Big Aphla verze hry EVOLVE (Jacku děkuji za kód) . Mám z té hry velkou radost. Původně jsem si myslel, že bude hra nudná a nezábavná, ale jakmile hru spustíte, tak je těžké se od ní odtrhnout. Možná si myslíte, že 4 Lovci vs. 1 Monstrum je jednoduché. Opak je pravdou. Jakmile se za Monstrum spawne nějaký borec, tak Vás dokáže, tak rychle rozrubat, že jste to ještě neviděli. Ve hře můžete hrát za Medica, Útočníka, Engineera a nebo za Trapeera ("pokladače pastí") se svým mazlíčkem, který vystopuje Obludu a dokáže oživovat spoluhráče. Osobně jsem zatím odehrál zhruba 10 zápasů, takže zatím moc neznám taktiky a jak fungují všechny udělátka, která máte k dispozici. Osobně se mi hraje nejlépe za Trapeera. Má k dispozici samopal s vysokou kadencí, možnost chytit příšeru do kopule odkud neuteče a Váš tým do ní může valit ostošest. Taky má dělo s hapunami, které chytí a nepustí příšeru na nějakou určitou dobu. Pokud bych chtěl mluvit o grafické stránce, tak hra je zpracována velice hezky. Hlavně prostředí ve kterém se lov odehrává (Lesy, jeskyně, propasti, ...) . Na to, že se jedná o ALPHA verzi, tak hra šlape celkem krásně. Jediné mínus je padání při napojování do Lobby. Ale jedná se o Alphu a proto to není tak závažná chyba, protože se po čase upraví. Levelování postav není ani rychlé ani pomalé. Je potřeba využívat všechny prostředky k zabití monstra, protože si tak vylevelujete všecno. Za body se Vám také otevírají různé perky, jako je třeba: rychlejší změna zbraní, více paliva v jetpacku, o 200% větší skok atd. . Pokud si myslíte, že ve hře je pouze 1 nepřítel, tak to není pravda. Během lovu na Vás může zaútočit spousty dalších menších nepřátel jako jsou podivní "dinosauři" a různá další větší zvířata. Překvapením bylo pro mě když a mě zaútočila přírodní vegetace a sežrala mě obrovská masožravá rostlina. Pokud nemáte po ruce přítele, tak jste nejspíše v koncích.
    Celkově zatím uděluji ALPHA verzi hry EVOLVE 9/10. Zaslouží si to.
    • Tilwaen
      Díky za minirecenzi, celkem mě to navnadilo ke koupi *4* Budu to dál sledovat.
    • Morraw
      Já se snažil dostat do alfy už od prvního oznámení a když jsem se dočkal, tak jsem byl zklamán. Odehrál jsem jen 2 hry. Za medika a monstrum. Osobně mi nesedí ten moba styl. Ale při dalším eventu tomu ještě šanci dám.
      • oktavius66
        Medic je strašný... Snad jediná třída za kterou nehraji. Monstrum jsem ještě nezkoušel, protože si myslím že bych byl moc velký NOOB *15* .
        • Me ze vsech bavil nejvic prave medic, proste ma slow a expose krom toho healu. Ale kazdopadne hrat za monstrum je desne snadny. Zatimco se lovci musi ve 4 domluvit a spolupracovat, ty jses sam a ve vetsine pripadu te ani neobjevi nez neni pozde.
  • Jack1947

    Chaos Heroes - rychlo shrnutí

    Dejme tomu že to je barevné, celkem. X tý klon LOL, navíc se hraje proti AI a zápasy trvají i kolem hodiny ? wtf lol. Což je celkem bolest... se naumírat např tolikrát a omrzí nuda.

    Pak tady máme celkem napí*u kameru, která jezdí do háje takže se naštěstí dá fixnout na pevno na hrdinu ale ani to není žádná výhra nedá se pak rozhlížet. Navíc je to poměrně náročné na hw, spousta blbostí co se člověk musí zajímat nejen mlácení do levého tlčítka... zase jsou tam i nějaké ty kouzla možnosti lišící se postavami za které hrajete... ne.

    Tohle nebude asi pro mne, např jsem zkusil Strife a taky se mi to nelíbilo barevné a člověk se v tom ztrácí... a za to nadávání to myslím ani nestojí.

    Radši SMITE tam mám možnost něco trefit nebo i s vrzajícími zuby ten Orcs must die unchained. Občas i Merc elite browserovka není zlá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit