Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ha, teď byl Pavel Dobrovský na čt24 v pořadu Klik, stihnu jsem jen jeho "Nashledanou", ale mluvil k tématu retro her, každopádně to bude asi na ivysílání.
    • je to frajer no, každopadne pochybuju že na ty hry sbali tu blondynu protože jakmile reknete holce že hrajete hry tak si o vas myslí že jste divnej
      • Mart9
        I v roce 2014? To je nějaké divné... Nesmíš jí říkat, že hraješ od rána do večera, jinak má každý nějaký koníček.
      • Draken69CZ
        Tak potom o takovou holku s předsudky nemám zájem. To jí pak začne vadit že chodíš s klukama do posilky nebo na fotbal. Ne ne to budu radči sám :)
        • Jop, prostě musí splnovat to oč se žádá, být zapálená do her stejně jako já jinak no interest.

          Nebo ták, být sám...
          • Holky, co hrají hry, hrají většinou RPG.

            Zvláštní...

            Ještě nikdy se nestalo, že by třeba Květoslava si šla zahrát Need For Speedko.
            • Draken: Takže kdyby to nebyla bruneta, ale byla by to blondýna, tak by ti nezvedala pérko?

              Aby to ta REN nebyla nějaká Nastěnka. Všemi milovaná, ale ve skutečnosti je to zmije jedovatá!

              REN neznám, ale nelíbí se mi ten přežitý stereotyp, že bruneta, co je pěkná a ví kolik je 5 + 5, musí být nutně automaticky tou milovanou Nastěnkou. To že se jedná jen o dalšího prkenného panáka ve společnosti, nikoho v tomto stavu "stuhnutí" nenapadne.
            • Nevím no, intelektuálku která by byla chytřejší než já to bych nechtěl *15* , na druhou stranu se ještě musíš říct zda by si uní obstál.

              Myslím že radší zůstaneš u snů... ale takhle říct co bych chtěl nechtěl to těžko říct no.

              Jsem kámoš vidím na tobě že tuhle chceš... takže bych ti ji přenechal. *2* ( ani by mne to netrápilo).
              Letsplay mne stejnak nezajmá.
            • tak mne napadlo neznate nejake dobre letsplajerky? i v angličtine. muj typ je treba Schaly
            • Draken69CZ
              Není tvůj typ? Pěkná bruneta co hraje a je, inteligentní, vzdělaná, nezávislá. Co bys chtěl vygumovanou blóňu co bude běhat po nákupech za tvoje peníze zatím co budeš hrát?
            • A jejé, někdo se nám zabuchl *15*

              Nevím, nebyla by můj typ možná asi/ani. ( Reakce na Drakena).
            • Draken69CZ
              Taková R-E-N paří všechno i GT 6 *8* jo o té se nám může jen zdát *13*
    • Mart9
      Dobrej výstup. Trochu jsem se bál, že si to splete s FC a ubalí si cigárko *4*
    • Soilwork
      http://www.ceskatelevize.cz/porady/10659215431-online/video/
      • ucho
        trochu podivný název tématu: "Zájem o staré online hry roste".
  • Tony Hawk pracuje společně s Activision na nové konzolové hře, která vyjde v příštím roce.

    To asi bude nějaky RPG dungeon s prvky adventurního puzzle *2*
    • Tony Hawk: Advanced Warfare
  • Mass Effect 4

    Ze by me ty artworky nejak nadchly se zase rict neda...
    • Hlavně to vypadá na extra dojičku. Končilo to 3 dílem, kdy jsi měl naprosto rozdílné konce a na to se nedá navazovat.
      • Takto se obávám že neumíš moc číst, nebo nechceš protože ME4 už nemá na nic navazovat a to že tam možná bude nějaký ten odkaz na kdysi dávné činy nějakého Shepharda je prd návaznost to by se pak dalo říct že GTA jsou uplně propojené hry uplně a všichni víme že to tak prostě není. *4*
        • Jestli to je stejný svět tak navazuje. Ale zde je ten problém, že různá rozhodnutí ovlivnila zásadně celý svět ve 3 díle. A na to nenavážeš. To si vybereš jeden konec a podle toho to bude ve 4 díle?


          Tam to přece bylo zcela odlišné a je jedno jestli to je 1000 let po 3 dílu. Když jsi mohl naprosto změnit všechno. Jednou každý byl spojen s nějakou AI, jednou jsi ovládal vše, jindy zase ne...

          U GTA to je jedno. Tam neměníš svět ale svůj příběh a několik lidí okolo.
          • Jenze oni navazovat na konec nebudou . Bud se bude nova hra odehravat jeste pred Shepardovou trilogii, nebo paralelne.
            Tudiz tvuj popisovany problem nevznikne.
            • "kolik lidí by chtělo hrát za nějakou Asari nebo Turiana"

              Já například? Jinak souhlas znásilněnejch her tu máme více než dost, at je to nějaký ten prequel/sequel ale nekazí univerzo mé oblíbené série.
            • Magister_Peditum
              Problém prequelu je, že lidi začali hrát roli velice krátce před začátkem ME1 a stihli vybojovat miniválku v jedné sluneční soustavě, která by nestála ani za DLC. U starších a větších událostí nebyli, a ruku na srdce - kolik lidí by chtělo hrát za nějakou Asari nebo Turiana? Paralelní děj nedává moc smysl, člověk by hrál druhé housle v daleko větším příběhu, který by navíc znal. Proto se taky přikláním k sequelu nebo změně prostředí (výprava do jiné galaxie?). Problém může být radikální konec trojky. V takovém případě by muselo dojít k posvěcení jedné z barviček, podobně jako v KotORu došlo ke kanonizování Revana jako klaďase.
            • Co je na tom spatne? Co delal tata se vybira na zacatku hru ;) Takze kazdej to ma jinak :)
            • Hrál si vůbec to DLC o minulosti reaperů jak se sem dostali mimochodem celkem zklamání... já čekal něco více nadpozemského. To je jedno... takže ty už mne např ani moc nezajímaj. Ty zombíci a jiné postavičky nebo i ty hlavní/vedlejší by zasloužly trochu toho prostoru.
            • To je ale špatně... "Me osobne zajima co se deje po trilogii, moc me nezajima co delali mene dulezite postavy behem trilogie. Aspon tak to mam ja."

              To by mne třeba naopak zajímalo, nebo by tam mohl být otec legendárního Sheprda když už tedy navazovat tak ve velkým no. *5*
            • No protoze veci co se stali pred trilogii zname a vsechno proste smeruje k tomu ze prileti Reaperi a jakakoliv zaplatka vedle toho vypada proste nedulezite, to same plati pro paralelni dej. Uprimne nevim jestli chci hrat za nedulezitou vedlejsi postavu, proc taky? Me osobne zajima co se deje po trilogii, moc me nezajima co delali mene dulezite postavy behem trilogie. Aspon tak to mam ja.
            • Jednak netusim, proc by se prequel musel odehravat tak moc pred trilogii. Je k tomu nejaky duvod? A podruhe nechapu, proc by se dalsi dil musel opet motat kolem nejakeho hrdiny, kdo nese na svych bederech osud cele galaxie. Proc by mel byt problem, kdyby se ta hra motala kolem mene dulezite postavy? Vzdyt ta vecna zachrana sveta uz je trochu ohrana ne?
              Ja osobne nevidim problem ani v prequelu, ani u paralelniho deje. Moznosti je spousty a uprimne dost pochybuju, ze by se pokusili navazat na konec trilogie. Proc taky.
            • To je taky vcelku problem. Protoze kdyz se to bude odehravat pred trilogii, tak to musi byt hodne davno napriklad Protheane jeste pred Reapery, ale to by nemelo nic spolecnyho s Mass Effect protoze by tam byli jen rasy mimo znamy vesmir. A nevim jak by hraci prijali byt tam vse nove a nezname ve svete Mass Effect, ja bych to moc neocenil. A kdyby to bylo paralelne, tak by to bylo uplne zbytecny. Vsichni vi ze to dulezity se odehrava u Sheparda a vsichni znaji konec, tak by to bylo takovy nedulezity to hrat. Takze pro me dava smysl jenom hra po 3.dilu, pokud delaji opravdu novou velkou hru Mass Effect a ne jen nakej datadisk nebo neco takovyho.
            • Dit to řikám, žádnánávaznost, jak píše ani by nebyla možná. Tedy kromě toho videa po každém konci ME... ale i taknávaznost by jen podělala celé univerzum. Podkopala a pustila ke dnu.
          • Pravda ale jedno velké ALE, kdyby se to odehrávalo sice ve stejném světě ale třeba v jiné době, za milion let dejme tomu to by bylo to samé - ano vybral by se asi jeden konec zničení nebo přežití nebo vyhlazení lidstva. Já myslím že tak nějak to smýšlejí nebo i za méně let... 20-30-40 po incidentu.

            Proč ne...navíc když si nechaj třeba i poradit od fanoušků mohlo by to dopadnout ještě lépe PS: Artworky nic moc neříkajicí ale co taky čekat že? hra ještě nemá ani 1% udělané a artworks sou většinou jen ilustrativní - něco ukazůjicí. Nic vážného... takže asi tak no.
    • Mna zaujalo vozitko. V jednicke sa mi jazdenie po planetach pacilo, aj ked to bolo len ocividne nafukovanie casu a miestami ma ten odflaknuto vygenerovany teren vytacal. Ked si na tom tentoraz daju zalezat, moze to byt zaujimave.
      • Me to jezdeni s Makem taky nak nevadilo. Jen me stvalo ze to nekde vygenerovalo horu jak kr*va a clovek to musel objizdet jak pa*o, ale jinak sem s tim problem nemel. Vic me stvalo ve dvojce to tezeni *4*. Muzete mi rict proc je zakazany slovo kra.v.a, to jako vazne games?
        • Jj presne, napriklad ta levitujuca gula bola na takom sprostom mieste, ze silne pochybuje o riadnom testovani vsetkych planet. No a par slov je tu zakazanych nepochopitelne :D
  • https://www.youtube.com/watch?v=xyPzTywUBsQ#t=3544
    • Ač Blizz nemusím od W3 a poslední hrou, co jsem od nich koupil mě defakto nasrali (D3), musím uznat, že jako rekapitulační video je to moc hezké.
  • Video: Kdyby byl sex jako Call of Duty.

    To je taaaaaaaak strasne vtipny!!!! HAAA HAAA HAAA...
    • ale holka je to hezka... nicmene za nemanželsky sex skončí lidi v pekle protože je to tezky hrich
      • Do pekla se chodí dobrovolně ; )
        • Beztak nic takového není, ani nebe ani ráj... *7*
          • Obrazem: Podívejte se, jaké krásy může dosáhnout GTA IV s několika mody a balíčky textur v rozlišení 4k.

            Pochopitelne, ty nas Najsamvyssi "expert na vsetko". A hlavne na neustale kecanie do veci, ktorym sice doslova h*vno rozumies, ale ved preco by si nonstop netroloval ako male soplave decko. A tym ty... kecalek vypatlany, evidentne zostanes az do tvojej smrti, kedy budes konecne odpojeny od Matrixu. Z teba teda tvoji fotrovci musia mat vskutku UZASNU "radost". *7*
            • Můj milý slovenský kamaráde, taky tě rád vidím a slyším že si hovíš dobrému zdraví. *4*
      • Nevěděl jsem maxi že si věřící, povědz brachu, je něco co nevím a čeho bych se měl obávat? *7*
        • jestli to myslíš važne, tak si nejdriv dopln vzdelani o vire a pak sam uvidíš jak se rozhodneš. začal bych katechismem pro deti (to není urazka jen je tam všechno popsane srozumitelne bez toho aby se zachazelo priliš do teologie)
          • Urazím tě? když řeknu že mně víra netankuje, a nikdy věříci nebudu... Dost i pochybuji o té Holy bible...
        • Tilwaen
          Ty se ničeho obávat nemusíš *2*
          • Jo, něčeho jo třeba jak správně se vyhnout banu, každej týden. *7* To jest má největší obava možná.

            Shodli jsme se s ostatními že ten co to má na starosti jedná mnohdy neuváženě. (tím nechci shazovat autoritu GAMES... všechno/všichni holt nejsou bez poskvrny, radši 10000milionů GAMES než jeden Eutogejmr nebo Sector...
            • Jack je nymand co nezvladl ani zakladni skolu, natoz mit rozumne myslenky.
            • *15* Jsou některé věci, o kterých se holt nemluví... a to jsem tenhle tejden na pilu moc netlačil.

              Mám rád hrozně moc GAMES, ale ale... má to své pro/proti. Nakonec možná to byla jen prkotina, a já jen zvolil nesprávná slova. ( já si spíš myslím že zas někdo nahlašoval, vid ty malá pičinko... mluvím k tobě. Proti Gayům a př***** nic nemám. Samozřejmě v rozumné míře).

              Klído, nevadí, já se z 5denního banu nezblázním. Když ten sráčč co psal sraččky a urážel bude mít BAN taky. Hele nebudeme to řešit ne? Zbytečně přidělávat práci chudákovy Eraserovy. To bych už rovnou mohl říct že někteří tady mají nějakou protekci, můžou defakto porušovat pravidla, a jiné špinavosti. Proč bych to dělal ne? Já svůj názor nezměním a tak... za minukého režimu se za takovéhle věci věznilo/popravovalo. Kdo není s námi je proti nám už dost ale nechci ještě ban na celkem dobrou Proxy ano, ano?

              Díky.
              *2*
            • kennyB
              Sakryš, to je fakt, že máš ban skoro jednou týdně. Za co je vlastně dostáváš???
  • Draken69CZ

    Tato webová stránka není dostupná.

    Nevíte někdo co se děje s flawlesswidescreen.org?
  • xbox live gold

    Když si to pořídím na xbox 360 tak budu poté mít cloudové uložiště?
    • Draken69CZ
      Jako placená služba to je až u One.
  • Varování: Instalace nového patche pro GTA: San Andreas na STEAMu odebere 17 skladeb, kterým skončila licence.

    Ok ... Takže záplatování na Steamu nám dok.rví letitou hru . No to je veselé , protože na Steamu mám konkrétně GTA:SA jen kvůli tomu , že placka zabírala místo a elektronická verze se zdála jako nejlepší způsob archivace . To je ale hodně nemilé .....
    Takže moje otázka zní - dovolí mi Steam nainstalovat jakoukoli verzi aplikace ( Což v GTA:SA bych chtěl už kvůli Hot Cofee ) , nebo automaticky nainstaluje jen poslední verzi ?
    A to je potom otázkou do pranice ... není pak skutečně pro hráče výhodnější zajetá praxe , že piráty poskytnutá plně funkční verze se již v čase nemění ??? V případě GTA :SA a ne zas tak skvělého Steamu to tak už pomalu vyznívá ...
    • davidBray
      když vytáhneš hlavu ze zadnice tak ti třeba dojde, že za tohle nemůže steam .. ale asi nejspíš ti to nedojde
      • Když ty jsi taky se vším hned hotov , že ;) . Kdyby jsi nebyl medvědem ... . Nepochopil jsi , že tady jde o princip dle kterého zakoupený obsah nikdy není tím , co ti nakonec v knihovničce Steamu zůstane . A s tím právě mám velký problém . Jde o fatální slabinu tohoto stylu distribuce !
        • davidBray
          obsah na placce taky nikdy nebude tvůj ..
          • Ani díry které si udělám na placce nejsou můj majetek ? Víte co ? Se.. na to a jdu domů ....
        • Gabe owns you all, but you ? you dont own s*it. *3*
      • To možné ne, ale ukazuje to jednu z velkých slabin tohoto typu distribuce.
        • deridon
          Tak si tam ty písničky, co budou chybět, dá do "User Radia"..
  • Keyz

    M. Rybka o D. Vávrovy

    https://www.youtube.com/watch?v=m2E-IuFpQNc#t=275

    Sice to je již neaktuální ale stejně to je vtipné *15*
    • Ještě se těším na Andreja Anastasova ,,,, *3*
  • Assassins Creed: Rouge

    Nakonec se nám to putování Shaye celkem povedlo ( staré konzole ještě neřekly své last word)

    No, a co je takové supr tak třeba to že v ledové vodě se dá i umrznout (!!). Zbraně jako pušky v lodi celkově možnosti vybavení lodě uznali velkých změn ( no né tak moc velkých) bugy zůstali, nadává se na početné otravné potyčky s nepřáteli které do vás buší, dokud vás nebolí prsty. Nechtěné skoky a stím spojené smrti ale hele je to další Assassín a i tak se hraje.

    Příběh je kliše samo osobě ... Zrada zrada a ještě jednou zrada - takže budem zabíjet. Ve velkém
    Takže nic moc... postavy taky celkem ok. Grafika např je ostřejší asi proto že si hra instaluje ještě + 1gb HD pack. No zatím mám odehráno jen 21% ale už ted můžu říct že pod 8/10 rozhodně bych s hodnocením nešel. Toto se opět povedlo. Takže kdo má X360/PS3 at neváhá a kupuje.

    (líbí se mi že po vás jdou i ostatní assassíni, a vy je musíte hledat svým orlým zrakem... někdy vyčousdit pomocí ohnostroje).
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit